kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,971-18,980 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: wmv lejátszás és UHU? #1965468
    kisbetu
    Felhasználó

      MPlayerrel próbáltam,de azt írja,hogy:”Hiba a kiválasztott video_out(-vo) egység inicializásakor!”

      Nem értem a gondot. 

      Nekem mindent lejétszik

      Talán mert neked más géped, más videodrivered van. Nála is lejátszaná, ha jó outputot választana.

      Hozzászólás: Vége a Linux „Szabadságának”??? #1965621
      kisbetu
      Felhasználó

        Szoval kit vonnak felelõségre? Aki a kernelt publikálja? mert a fejlesztõket képtelenség,

        Nos.
        A kernelt ugye Linus publikálja.

        Hozzászólás: Dupla alhálózat #1965280
        kisbetu
        Felhasználó

          Azt olvastam ki a postokból, hogy:

          – a gépében 3 hálókártya van
          – eth0-on jön a net
          – eth1-en egy windowsos gép lóg
          – eth2-n egy másik windowsos gép lóg

          Innen te jössz…

          Hozzászólás: Dupla alhálózat #1965275
          kisbetu
          Felhasználó

            192.168.1.1 és 192.168.1.2-ra nem kell külön tartomány meg miegymás

            Teljesen biztos vagy te ebben?
            Eddig úgy tudtam, hogy azonos tartományba esõ kártyák nem lehetnek egy gépben.

            Hozzászólás: i82845g #1960881
            kisbetu
            Felhasználó
              Hozzászólás: GNU GRUB, segitség! #1965535
              kisbetu
              Felhasználó

                pomm!Kicsomagoláskor azt írja,hogy ismeretlen archívumtípus..

                A .bin-t akarod kicsomagolni?
                Ne csomagold, másold! (dd)

                Hozzászólás: ezt szeretem a linuxban #1965349
                kisbetu
                Felhasználó

                  Ott a pont… 
                  Hogy a Suse-t hozzam fel példának: 
                  – egyrészt a Suse a legfrissebb disztróért nyilván súlyos pénzeket kér…

                  Nyilván akinek megéri ki is pengeti.
                  Akinek meg nincs szüksége dobozra meg 90 napos telefonos debil supportra, az egyszerûen letölti a letöltési helyek egyikérõl (amiket a SUSE üzemeltet), felteszi és használja.

                  Hozzászólás: ezt szeretem a linuxban #1965338
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    A ‘képek megjelenítése’ nélkül megy?

                    Igen, úgy rögtön betölti.

                    Csináltam egy kis összehasonlítást.
                    Opera 2 és fél percig várta a választ, sikertelenül, akkor abbahagyta.
                    Firefox és konqueror kb. 20 mp után már azt mondta, hogy oldal betöltve.

                    Hozzászólás: ezt szeretem a linuxban #1965335
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      A képre vár?

                      Azt tippelem.
                      Oldal: 100%, Képek 67/68, Kérés küldése linuxos.srv.hu felé…

                      Hozzászólás: ezt szeretem a linuxban #1965333
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Szia, sany!

                        Neked bejön az avatarod?
                        Nekem az opera csak vár a liunuxos.srv.hu-ra, de ezt minden lapon, ahol hozzászóltál.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,971-18,980 / 19,719