Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
MPlayerrel próbáltam,de azt írja,hogy:”Hiba a kiválasztott video_out(-vo) egység inicializásakor!”
Nem értem a gondot.
…
Nekem mindent lejétszikTalán mert neked más géped, más videodrivered van. Nála is lejátszaná, ha jó outputot választana.
Szoval kit vonnak felelõségre? Aki a kernelt publikálja? mert a fejlesztõket képtelenség,
Nos.
A kernelt ugye Linus publikálja.Azt olvastam ki a postokból, hogy:
– a gépében 3 hálókártya van
– eth0-on jön a net
– eth1-en egy windowsos gép lóg
– eth2-n egy másik windowsos gép lógInnen te jössz…
192.168.1.1 és 192.168.1.2-ra nem kell külön tartomány meg miegymás
Teljesen biztos vagy te ebben?
Eddig úgy tudtam, hogy azonos tartományba esõ kártyák nem lehetnek egy gépben.pomm!Kicsomagoláskor azt írja,hogy ismeretlen archívumtípus..
A .bin-t akarod kicsomagolni?
Ne csomagold, másold! (dd)Ott a pont…
Hogy a Suse-t hozzam fel példának:
– egyrészt a Suse a legfrissebb disztróért nyilván súlyos pénzeket kér…Nyilván akinek megéri ki is pengeti.
Akinek meg nincs szüksége dobozra meg 90 napos telefonos debil supportra, az egyszerûen letölti a letöltési helyek egyikérõl (amiket a SUSE üzemeltet), felteszi és használja.A ‘képek megjelenítése’ nélkül megy?
Igen, úgy rögtön betölti.
Csináltam egy kis összehasonlítást.
Opera 2 és fél percig várta a választ, sikertelenül, akkor abbahagyta.
Firefox és konqueror kb. 20 mp után már azt mondta, hogy oldal betöltve.A képre vár?
Azt tippelem.
Oldal: 100%, Képek 67/68, Kérés küldése linuxos.srv.hu felé…Szia, sany!
Neked bejön az avatarod?
Nekem az opera csak vár a liunuxos.srv.hu-ra, de ezt minden lapon, ahol hozzászóltál. -
SzerzőBejegyzés