Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
SuSE LinuX 9.0 alatt Konqueror böngészõböl nem took belépni a linuxforumba. Az oldalt megnyitja de amikor a jelszót írom be akkor csak annyit ír ki hogy az állapotom aktív, de nem took üzeneteket írni mert újból kéri a jelszót és újból visszahoz az elejére.
figyelj a kukid állapotára
Igen, fontos lenne az, ami rajta volt.
Igen, jol dugtam fel…
Mekkora az esely, hogy vissza lehessen allitani?
Javaslom, futtasd rá a gpart progit. Az megpróbálja feltérképezni a valamikori partíciókat. A végén listát ad, hogy mit talált. Ez alapján neked kell fdiskkel helyreállítani a partíciós táblát.
Harmadrészrõl IDE merevlemezt nem illik bekapcsolt gépben cserélgetni. Nincs benne a szabványban. Ha eddig kibírta a géped, örülj.
Valamit…
Volt rajta valami?
Keresed azt, ami rajta volt?Jól dugtad fel egyáltalán?
natoltam a netet erre a két hálóra.
Akkor még ki kell egészíteni a két háló egymás felé natolásával. Szerintem.
Akkor az egyszerûség kedvéért a NAT-olást azért be kéne állítani.
Bár nem nagyon „dobál(nak)” fel üzeneteket, csak elszáll(nak).
Csak ehhez tudok hozzászólni: terminálból indítsd, akkor ki tudja írni a hibaüzenetet.
Valami commander:
Kicsit még kezdetleges, de jó lesz! 😉
Szinte ugyan az, mint a Total Commander.Itt az idézetben van egy kék sor. Az egy link. Arra kéne kattintani. Az egér bal gombjával.
vc az nem a Volkov Commander lesz ?
Esetleg ha volnál szíves rákattintással ellenõrizni…
-
SzerzőBejegyzés