kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,981-18,990 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • kisbetu
    Felhasználó

      SuSE LinuX 9.0 alatt Konqueror böngészõböl nem took belépni a linuxforumba. Az oldalt megnyitja de amikor a jelszót írom be akkor csak annyit ír ki hogy az állapotom aktív, de nem took üzeneteket írni mert újból kéri a jelszót és újból visszahoz az elejére.

      figyelj a kukid állapotára

      Hozzászólás: Mountolás #1965299
      kisbetu
      Felhasználó

        Igen, fontos lenne az, ami rajta volt.

        Igen, jol dugtam fel…

        Mekkora az esely, hogy vissza lehessen allitani?

        Javaslom, futtasd rá a gpart progit. Az megpróbálja feltérképezni a valamikori partíciókat. A végén listát ad, hogy mit talált. Ez alapján neked kell fdiskkel helyreállítani a partíciós táblát.

        Hozzászólás: ezt szeretem a linuxban #1965308
        kisbetu
        Felhasználó

          Harmadrészrõl IDE merevlemezt nem illik bekapcsolt gépben cserélgetni. Nincs benne a szabványban. Ha eddig kibírta a géped, örülj.

          Hozzászólás: Mountolás #1965292
          kisbetu
          Felhasználó

            Valamit…

            Volt rajta valami?
            Keresed azt, ami rajta volt?

            Jól dugtad fel egyáltalán?

            Hozzászólás: Dupla alhálózat #1965264
            kisbetu
            Felhasználó

              natoltam a netet erre a két hálóra.

              Akkor még ki kell egészíteni a két háló egymás felé natolásával. Szerintem.

              Hozzászólás: Dupla alhálózat #1965261
              kisbetu
              Felhasználó

                Akkor az egyszerûség kedvéért a NAT-olást azért be kéne állítani.

                Hozzászólás: UHU Notebook #1965187
                kisbetu
                Felhasználó
                  Hozzászólás: SuSE 9.1 és egyebek -lépésrõl lépésre #1964967
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Bár nem nagyon „dobál(nak)” fel üzeneteket, csak elszáll(nak).

                    Csak ehhez tudok hozzászólni: terminálból indítsd, akkor ki tudja írni a hibaüzenetet.

                    Hozzászólás: Norton Commanderre hasonlító fájlkezelõ #1964930
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Valami commander:

                      http://btuska.web.elte.hu/vc/

                      Kicsit még kezdetleges, de jó lesz!  😉 
                      Szinte ugyan az, mint a Total Commander.

                      Itt az idézetben van egy kék sor. Az egy link. Arra kéne kattintani. Az egér bal gombjával.

                      Hozzászólás: Norton Commanderre hasonlító fájlkezelõ #1964928
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        vc az nem a Volkov Commander lesz ?

                        Esetleg ha volnál szíves rákattintással ellenõrizni…

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,981-18,990 / 19,719