Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tartok tõle, hogy nem segít, de az Intel… csomag a 8.2 és 9.0 alatt is megvan, forrásban is. A 9.1 alatt nyoma sincs.
lehet, hogy ideges vagy, de ne rajtam vezesd le, ha megkérhetlek.
kl223
Mi van?
Kérdeztél, válaszoltam. Ittam, nem vezetek.kattints a linkre meglátod – ha már nem vagy tisztában 1-2 dologgal 😛
Kattintottam, de még nem látom. Segíccs továb, lécci.
(ui: m’ért xcut milyen? )
Mint most is Te.
Feleslegesen kérdez meg dolgokat, azt is úgy, mintha a világ sorsa függne tõle.
Keress rá a hozzászólásaira.azt hiszem a srác kifejtette miért nem ír úgy ahogy te szeretnéd
Erre gondolsz?
bocsi 😳
majd jobban figyelekha többet akarsz tudni akkor google] Székelykeresztúr vagy http://www.keresztur.ro és földrajzot meg tanulj te 😛
elírtad, vazze: Székejkeresztúr.
valószinüleg te nem is akartad, csak játszod itt az utóbbi idõben a tanárnénit 😛
amúgy meg nem vagy kénytelen elolvasni azt hiszem…1. Nem játszom.
2. Nem az utóbbi idõben.
3. Kénytelen vagyok elolvasni, mert vannak itt válaszra érdemes kérdések is.Amúgy meg: tanár néni.
udv
linkelnem kene ojan foldert ami ket szobol , a ket szo kozt ureshejel elvalasztva talalhato meg .
peldaul „Xyy Yxx”cd /ahova/akarom/a/linket
ln -s /ccc/ddd/fff/Xyy Yxx Xyy Yxx
ln: when making multiple links, last argument must be a directorymegvalosithatoe a link
Olyan hosszú a nyári szünet, hogy teljesen elfelejted a helyesírást?
Nem az iskolának tanulod a szabályokat, hanem magadnak, hogy aki kénytelen elolvasni az írásodat, az legalább sejthesse, mirõl akartál írni.Ott az a szerkeszt gomb, gyakorolj!
most az átszervezés miatt olyn hüllyén vannak a partíciók, hogy lehet télleg letúrás lesz a vége…
Ezt az érvet elfogadom.
Sokáig én se bírtam, hogy bizonyos törlések után a hda12 bejött fizikailag a hda5 elé…igen ám, de egy: c:/windowst talál, pedig d:/windows volt,
Igen, volt. Mi is van most a hda1-en? Ha jól emlékszem, leformáztad.
Az elsõ windowsos partíció most a hda5, ez tehát a c:.
(vagy nem figyeltem jól, akkor intõt kapok)Nem igaz, h nem lehet a grubot vhogy belõni..
Lõheted azt géppisztollyal is, akkor is csak azt tudja elindítani, ami magában indulóképes.
ha nem sajnálnám a jól beállított suse-met, akkor az egész HDD-t leformáznám, azt a wint elküldeném az annyába..de lehet ez lesz…
Már megint túl lõsz a célon. Miért kéne a linuxot is leszedni, ha csak a windowst akarod?
Letörlöd a hda5-öt (format), aztán elkezdesz XP-t telepíteni. Mekkérdi hova, mutatod az üres partíciót: ide.
Ha meg „véletlenül” belepofázik az MBR-be, akkor a linuxot elindítod a SUSE telepítõlemezével. -
SzerzőBejegyzés