kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,991-19,000 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSE 9.1 és egyebek -lépésrõl lépésre #1964965
    kisbetu
    Felhasználó

      Tartok tõle, hogy nem segít, de az Intel… csomag a 8.2 és 9.0 alatt is megvan, forrásban is. A 9.1 alatt nyoma sincs.

      Hozzászólás: hírek beküldése #1964907
      kisbetu
      Felhasználó

        lehet, hogy ideges vagy, de ne rajtam vezesd le, ha megkérhetlek.

        kl223

        Mi van?
        Kérdeztél, válaszoltam. Ittam, nem vezetek.

        Hozzászólás: Linkelesi Problema #1964899
        kisbetu
        Felhasználó

          kattints a linkre meglátod – ha már nem vagy tisztában 1-2 dologgal 😛

          Kattintottam, de még nem látom. Segíccs továb, lécci.

          Hozzászólás: hírek beküldése #1964905
          kisbetu
          Felhasználó

            (ui: m’ért xcut milyen? )

            Mint most is Te.
            Feleslegesen kérdez meg dolgokat, azt is úgy, mintha a világ sorsa függne tõle.
            Keress rá a hozzászólásaira.

            Hozzászólás: Linkelesi Problema #1964894
            kisbetu
            Felhasználó

              azt hiszem a srác kifejtette miért nem ír úgy ahogy te szeretnéd

              Erre gondolsz?

              bocsi  😳 
              majd jobban figyelek

              Hozzászólás: Linkelesi Problema #1964893
              kisbetu
              Felhasználó

                ha többet akarsz tudni akkor google] Székelykeresztúr vagy http://www.keresztur.ro és földrajzot meg tanulj te 😛

                elírtad, vazze: Székejkeresztúr.

                Hozzászólás: Linkelesi Problema #1964891
                kisbetu
                Felhasználó

                  valószinüleg te nem is akartad, csak játszod itt az utóbbi idõben a tanárnénit 😛
                  amúgy meg nem vagy kénytelen elolvasni azt hiszem…

                  1. Nem játszom.
                  2. Nem az utóbbi idõben.
                  3. Kénytelen vagyok elolvasni, mert vannak itt válaszra érdemes kérdések is.

                  Amúgy meg: tanár néni.

                  Hozzászólás: Linkelesi Problema #1964886
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    udv

                    linkelnem kene ojan foldert ami ket szobol , a ket szo kozt ureshejel elvalasztva talalhato meg .
                    peldaul „Xyy Yxx”

                    cd /ahova/akarom/a/linket
                    ln -s /ccc/ddd/fff/Xyy Yxx Xyy Yxx
                    ln: when making multiple links, last argument must be a directory

                    megvalosithatoe a link

                    Olyan hosszú a nyári szünet, hogy teljesen elfelejted a helyesírást?
                    Nem az iskolának tanulod a szabályokat, hanem magadnak, hogy aki kénytelen elolvasni az írásodat, az legalább sejthesse, mirõl akartál írni.

                    Ott az a szerkeszt gomb, gyakorolj!

                    Hozzászólás: Grub, Lilo Vs Win #1953308
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      most az átszervezés miatt olyn hüllyén vannak a partíciók, hogy lehet télleg letúrás lesz a vége…

                      Ezt az érvet elfogadom.
                      Sokáig én se bírtam, hogy bizonyos törlések után a hda12 bejött fizikailag a hda5 elé…

                      Hozzászólás: Grub, Lilo Vs Win #1953304
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        igen ám, de egy: c:/windowst talál, pedig d:/windows volt,

                        Igen, volt. Mi is van most a hda1-en? Ha jól emlékszem, leformáztad.
                        Az elsõ windowsos partíció most a hda5, ez tehát a c:.
                        (vagy nem figyeltem jól, akkor intõt kapok)

                        Nem igaz, h nem lehet a grubot vhogy belõni..

                        Lõheted azt géppisztollyal is, akkor is csak azt tudja elindítani, ami magában indulóképes.

                        ha nem sajnálnám a jól beállított suse-met, akkor az egész HDD-t leformáznám, azt a wint elküldeném az annyába..de lehet ez lesz…

                        Már megint túl lõsz a célon. Miért kéne a linuxot is leszedni, ha csak a windowst akarod?
                        Letörlöd a hda5-öt (format), aztán elkezdesz XP-t telepíteni. Mekkérdi hova, mutatod az üres partíciót: ide.
                        Ha meg „véletlenül” belepofázik az MBR-be, akkor a linuxot elindítod a SUSE telepítõlemezével.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,991-19,000 / 19,719