kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 19,001-19,010 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Grub, Lilo Vs Win #1953303
    kisbetu
    Felhasználó

      A win telepítõ cd berakod, parancssorba beírod „fdisk /mbr” talán segít !

      Igen win98-on.
      XP-nél ilyen nem van, hanem recovery console, abból meg valami fixmbr.

      Hozzászólás: Grub, Lilo Vs Win #1953298
      kisbetu
      Felhasználó

        CDnél meg gõzöm sincs róla, hogyan kéne elindítani…

        Akkor ha netán van rajta, azt bootnál odafigyelve észreveszed:
        valamelyik Fn billentyû megnyomását emlegeti.

        Hozzászólás: Grub, Lilo Vs Win #1953295
        kisbetu
        Felhasználó

          sehogy sem indul a hda5-ön levõ winem…..

          XP telepítõlemezzel sem?

          Hozzászólás: HW belövés egyszerûen projekt #1964649
          kisbetu
          Felhasználó

            (de szép magyar kifelyezés), vagy rajztábla,

            Ne haragudj, hogy belédbeszélek, de ezt a szót elírtad. Helyesen: ralyztábla.

            Hozzászólás: Telepítés Ftprõl #1964458
            kisbetu
            Felhasználó
              Hozzászólás: Telepítés Ftprõl #1964457
              kisbetu
              Felhasználó
                Hozzászólás: Vegyes felvágott #1963399
                kisbetu
                Felhasználó

                  amikor menuconfig után beírtam, hogy :

                  make modules_install install 

                  Régen játszottam ilyet, de emlékeim szerint a menuconfig után nem a modules_install következik…

                  Hozzászólás: nagyon OFF #1964412
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    kaptam olyan információkat, hogy ingyenesen elérhetõ …

                    Hozzászólás: Telepítés Ftprõl #1964454
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Létszi írdd le a te hálókártyád elérési útját példának i

                      Hát az nehéz lesz.
                      Nekem a rendszerem magától felismerte a kártyát, megírta a modules.conf-ot. Abból meg a rendszer automatikusan betölti az általam már idézett /lib/modules/kernel… útról a megfelelõ modulokat.

                      Hozzászólás: Modemes internetkapcsolat megosztása #1964596
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Ismét sokat segítettél egy új vendégnek.
                        Szép bemutatkozás a linuxos közösség részérõl.

                      10 bejegyzés megtekintése - 19,001-19,010 / 19,719