kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 19,011-19,020 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Telepítés Ftprõl #1964452
    kisbetu
    Felhasználó
      Hozzászólás: Telepítés Ftprõl #1964448
      kisbetu
      Felhasználó

        /lib/modules/kernelneve
        Ott meg keresheted tovább.

        Hozzászólás: Kocsma topik #1947730
        kisbetu
        Felhasználó

          ha le se sz*rjátok, leszedem…….

          Akkor inkább lesz@rjuk.

          Hozzászólás: két hálókari –> nincs net #1964089
          kisbetu
          Felhasználó

            tegnap kaptam egy 10mbit/s hálókarit és azonnal be is dobtam a masinába (eth1)
            lett belõle

            engem meglepett, hogy az integráltat rakta be eth1-nek

            Valaki lódít.

            Hozzászólás: Grub, Lilo Vs Win #1953285
            kisbetu
            Felhasználó

              HDA1-en

              vagyis (hd0,0)
              Jó sokára bökted ki.

              Hozzászólás: Tv kimenet #1963822
              kisbetu
              Felhasználó

                Vagy tudod mit? Ne írd le. Keress magad. Linux alatt úgyis minden megoldható. Fõleg, ha mások oldják meg.

                De hát ha kerestem és nem találtam 🙁

                Mondtam, hogy segítek. SZVSZ nagyobb rutinom van keresésben. Csak ehhez pontos szavakra van szükségem. A Gericom túl általános, a 845g már kicsit jobb.

                Igazi adat a gép neve, ami szerintem „hummer”, meg az lspci (hányszor kérjük még???) lenne.

                Hozzászólás: Tv kimenet #1963820
                kisbetu
                Felhasználó

                  (szerintem SIS)

                  nem SiS, i845G

                  Hozzászólás: Tv kimenet #1963818
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Vagy tudod mit? Ne írd le. Keress magad. Linux alatt úgyis minden megoldható. Fõleg, ha mások oldják meg.

                    Hozzászólás: Tv kimenet #1963817
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Tulajdonságok

                      De értetlen vagy!
                      Ha már nekem kell hejeted keresnem, akor legaláb a géped pontos nevét NEV

                      Hozzászólás: Tv kimenet #1963816
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Egy „lspci -v” bemásolásával már tudnánk a kártya típusát!!! (szerintem SIS)
                        De szerintem nem sok esély van az Nvidia és az ATI kártyákon kívül a TV-out beüzemelésre, mivel csak ezekhez van „gyári” driver!

                        Szerintem Linux alatt semmi sem megoldhatatlan 🙂 8)

                        De azt a kurta lspci-t már napok óta nem vagy képes bepötyögni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 19,011-19,020 / 19,719