Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Terminálon su-val annak lépsz be, akinek akarsz.
Ha viszont a másik userednek is külön KDE kéne, akkor azt a startx környékén kell megtenni.
Ilyet még nem csináltam, de volt már szó róla fórumban.Ezeket már leírtad, olvasni tudok, csak gondolatolvasó nem vagyok, bár már képzem magam.
Gericom notebook
Kell még pontosabb infi??
Csak egyféle Gericom létezik?
Persze, hogy pontosabban kell!Videokártya :INTEL 82845 AGP grafikus chip
TV-OUT (S-Video) .Ezt honnan szedted?
Az Intel 82845 nem grafikus chip, hanem memóriakontroller, vagy népiesen north bridge.
Van olyan változata, amelyik low cost grafikus chipet is tartalmaz.Tehát: honnan az infó?
(De nehogy megint notebook.hu fõoldalt linkelj, mert azzal nem megyek semmire!)Próbáltál már valamit?
Igen.
De semmit se találtam 🙁
Milyen géped van?
Nekem az a problémám, h ugyan én hallom a másikat, meg õ is hall engem, de a hangszóróimon kijön az a hang is, ami bemegy a mikrofonon…de nem csak skype közbe, hanem mindig..nem lehet ezzel vmit kezdeni? sehol sem találtam ilyen beállítást….
Sajna e gondnál csak a fülhalgató a megoldás
Ezt úgy érted, hogy ezután a hang nem a hangszórón jön ki, hanem a fülhallgatón?
Próbáltál már valamit?
Code:title ikszpéchainloader hd(x,y)+1
Erre ezt dobja ki, ha próbálom indítani: Error 1: Filename must be either an absolute pathname or blocklist.
Code:Próbaképp ezt is beírtam, a többi mintájára:title Windows – Mamka
root (hd0,2)
chainloader +1
Erre a hibaüzi:
Error 22: No such partitionpróbaképpen ezt is:
Code:title Windows – Mamkaroot (hd0,1)
chainloader +1
Esetleg fdiskkel ránézni, hogy is hívják a valóságban azokat a partíciókat.
gepen csak egy Samba fut.
akkor irdatlanul lelasul.Konkretan mi lassul le?
Gondolom az alkalmazások jóval lassabban indulnak
Akkor áruld el, légy szíves, hogy az általad linkelt URL miben segít a Gericom notebookok TV-kimenetének linuxos használatában.
Ha valakit érdekel az url.http://notebook.hu/hu/
Azt hittem, téged érdekel…
-
SzerzőBejegyzés