kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 19,021-19,030 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: User váltás UHU-ban #1964034
    kisbetu
    Felhasználó

      Terminálon su-val annak lépsz be, akinek akarsz.

      Ha viszont a másik userednek is külön KDE kéne, akkor azt a startx környékén kell megtenni.
      Ilyet még nem csináltam, de volt már szó róla fórumban.

      Hozzászólás: Tv kimenet #1963812
      kisbetu
      Felhasználó

        Ezeket már leírtad, olvasni tudok, csak gondolatolvasó nem vagyok, bár már képzem magam.

        Gericom notebook

        Kell még pontosabb infi?? 

        Csak egyféle Gericom létezik?
        Persze, hogy pontosabban kell!

        Videokártya :INTEL 82845 AGP grafikus chip 
        TV-OUT (S-Video) .

        Ezt honnan szedted?
        Az Intel 82845 nem grafikus chip, hanem memóriakontroller, vagy népiesen north bridge.
        Van olyan változata, amelyik low cost grafikus chipet is tartalmaz.

        Tehát: honnan az infó?
        (De nehogy megint notebook.hu fõoldalt linkelj, mert azzal nem megyek semmire!)

        Hozzászólás: Tv kimenet #1963810
        kisbetu
        Felhasználó

          Próbáltál már valamit?

          Igen.

          De semmit se találtam 🙁

          Milyen géped van?

          Hozzászólás: skype #1960233
          kisbetu
          Felhasználó

            Nekem az a problémám, h ugyan én hallom a másikat, meg õ is hall engem, de a hangszóróimon kijön az a hang is, ami bemegy a mikrofonon…de nem csak skype közbe, hanem mindig..nem lehet ezzel vmit kezdeni? sehol sem találtam ilyen beállítást….

            Sajna e gondnál csak a fülhalgató a megoldás

            Ezt úgy érted, hogy ezután a hang nem a hangszórón jön ki, hanem a fülhallgatón?

            Hozzászólás: Tv kimenet #1963808
            kisbetu
            Felhasználó

              Próbáltál már valamit?

              Hozzászólás: Tv kimenet #1963806
              kisbetu
              Felhasználó
                Hozzászólás: Grub, Lilo Vs Win #1953281
                kisbetu
                Felhasználó
                  Code:
                  title ikszpé

                  chainloader hd(x,y)+1

                  Erre ezt dobja ki, ha próbálom indítani: Error 1: Filename must be either an absolute pathname or blocklist.

                  Code:
                  Próbaképp ezt is beírtam, a többi mintájára:

                  title Windows – Mamka

                     root (hd0,2)

                     chainloader +1

                  Erre a hibaüzi:
                  Error 22: No such partition

                  próbaképpen ezt is:

                  Code:
                  title Windows – Mamka

                     root (hd0,1)

                     chainloader +1

                  Esetleg fdiskkel ránézni, hogy is hívják a valóságban azokat a partíciókat.

                  Hozzászólás: DNS vagy mi ? #1963913
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    gepen csak egy Samba fut. 
                    akkor irdatlanul lelasul.

                    Konkretan mi lassul le?

                    Gondolom az alkalmazások jóval lassabban indulnak

                    Hozzászólás: Tv kimenet #1963803
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Akkor áruld el, légy szíves, hogy az általad linkelt URL miben segít a Gericom notebookok TV-kimenetének linuxos használatában.

                      Hozzászólás: Tv kimenet #1963801
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Ha valakit érdekel az url.http://notebook.hu/hu/

                        Azt hittem, téged érdekel…

                      10 bejegyzés megtekintése - 19,021-19,030 / 19,719