kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 19,031-19,040 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Tv kimenet #1963799
    kisbetu
    Felhasználó

      Esetleg ha méltóztatnál egy terminálba belekalapálni, hogy lspci.

      Hozzászólás: Webserver #1963764
      kisbetu
      Felhasználó

        ojasmit

        kulombozo

        Látom, már igyekszel.

        Hozzászólás: Javaslataim a linuxforum.hu készítõinek #1908036
        kisbetu
        Felhasználó

          ui: nem a man ra gondoltam, ott kellene tudni a parancsot, de ugye én még azt se tudom.

          Akkor egy trükk, hogy megtalálj minden parancsot.
          Konzolban leütöd az a betût, majd a tab-ot.
          Erre a rendszer felsorolja az összes, a-val kezdõdõ parancsot.
          A módszer folytatandó a többi betûvel (nagybetûkkel is) és a számokkal.
          Azt se feledd, hogy más parancsokat kapsz, ha root-ként próbálkozol.

          Jó mazsolázást!

          Hozzászólás: Ip-Cim Felhasznalasa ? #1963359
          kisbetu
          Felhasználó

            az elsõvel az égadta világon semmi baj nincs, max az h rövidített 😛
            ékezeteket meg nem kötelezõ használni…

            Jól látta a srác: kurvára zavaró ebben a kérdésben a rengeteg öncélú rövidítés.

            Hozzászólás: opera install #1963281
            kisbetu
            Felhasználó

              Tehát lehet hw hiba

              Elvileg lehet vinyó hiba is, de írtad, hogy levetted, feltetted, rendszert raktál…
              Minden más megy? Csak az opera nem?

              Hozzászólás: opera install #1963278
              kisbetu
              Felhasználó

                Mi a bánat az a szegmentálási hiba? Mit kezdjek vele?

                A gép memóriáját az oprendszer kisebb egységekre, szegmensekre osztja. Minden progi csak a neki kiutalt memóriában vigéckedhet.

                Hozzászólás: „Profi” C++ programozó akarok lenni #1944414
                kisbetu
                Felhasználó

                  Az csak tõled függ, az intézmény meg a papírt adja.

                  Hozzászólás: slide show készítõ progit keresek #1963266
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Minden megoldás érdekel.

                    wine

                    Hozzászólás: Galeon+www.uhulinux.hu #1963256
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Ez mitõl lehet? 🙄

                      Tényleg, mitõl van az, hogy az uhulinux.hu-nak pártpolitikával kell foglalkoznia?

                      Hozzászólás: Nem megy. #1963237
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        With MandrakeMove, there’s no need to install a Linux system to have a full-featured desktop: just place MandrakeMove live CD into a CD-ROM drive, boot from the disc, then watch an entire Mandrake system run „on the fly” from the CD-ROM. As a unique added feature, the MandrakeMove CD-ROM may be ejected to access content from another CD.

                        Additionally, MandrakeMove provides the ability to store configuration files and personal data on a USB key; this data can be encrypted for the highest level of security and privacy!

                        Hardware requirements:
                        -x86 processor (Intel Pentium II/III/IV, AMD K6/K6-II/K6-III, AMD Duron, AMD Athlon/XP/MP and all compatible processors)
                        -Memory: 128 MB SDRAM (256 recommended)
                        -CD-ROM drive (32x recommended)
                        -A free USB port if used with a USB Key. Check out the list of compatible USB keys.
                        -Note: a hard drive is not required for MandrakeMove.

                      10 bejegyzés megtekintése - 19,031-19,040 / 19,719