kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 19,041-19,050 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU-VS-Superkarmba aksi kijelzés #1963171
    kisbetu
    Felhasználó

      Már nem lehet sulinetben kapni!

      Hozzászólás: UHU-VS-Superkarmba aksi kijelzés #1963170
      kisbetu
      Felhasználó

        Fater még mindig nem vett, pedig mióta pofázok má neki, hogy sulinetbe is lehet.

        Már nem lehet sulinetben kapni!

        Akor megint nemlessz notbukom.

        Hozzászólás: UHU-VS-Superkarmba aksi kijelzés #1963167
        kisbetu
        Felhasználó

          Fater még mindig nem vett, pedig mióta pofázok má neki, hogy sulinetbe is lehet.

          Hozzászólás: ASCII #1963164
          kisbetu
          Felhasználó

            kisbetu!
            Végignéztem a „Hány éves vagy ” topicot, de ne találtam benne a Te hozzászólásod.

            Nem is láthatod, mert a Linux-hívõket szólítja meg a topiknyitó.

            Hozzászólás: ASCII #1963160
            kisbetu
            Felhasználó

              En nem hasznalok grafikus feluletet (sot meg a Linux gepemen monitor sincs)

              En sshn keresztul dolgozok rajta

              Ez volt az eredeti szöveg.
              Ha – mint mondtad – már hallottál ssh-ról, akkor itt gyanút kellett volna fognod.
              Biztos a sör volt sok, de akkor nem kéne itt értetlenkedni.

              Köszönöm, hogy fitalnak tartasz, jól esik.

              kisbetu
              Felhasználó

                (vagy csak én vagyok tökéletlen:)

                Talán nem. Egyelõre …khm… tanulatlan vagy.

                nemtudom használni a kismeghajtómat
                Mi lehet ennek az oka?

                Megkelltanuni használni.
                pl. szabilinux.hu

                Lenne még egy kérdésem is szerintetek miként lehet kicsit felgyorsítani a rendszert mert wind.-hoz képest igen-igen lassú!

                Kilehetlõni egy csomó nemhasználtszolgáltatást. Persze ésszel. Kérdkölcsönvalakitõl az augusztusi Linuxvilágot, ponterrõlis vanbenne egy cikk.

                Hozzászólás: ASCII #1963153
                kisbetu
                Felhasználó

                  Kell nekem tudni, hogy mi ez?
                  Ha gondoljátok akkor már most elkezdek pirulni szégyenemben!

                  Igen, kell tudni.
                  Kezdhetsz pirulni.

                  Hozzászólás: uhu 1.1 – iso #1963119
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Nem értem miért kell összeveszni egy modul nevén. Nem vagyok én intel-rajongó, ha az hinnéd.

                    Veszekszik a fene a nevén.
                    De mivel hardvereket fejlesztek, csodálkozom, hogyan lehet egy idegen gyártó drivere jobb, mint az, amit adott vas készítõje ad.

                    Mindenesetre nekem volt egy afférom az i810 driverrel, amikor egy újabb intel chipet nem volt hajlandó kezelni, mert a chipsetbõl kiolvasott ID nem volt benne a listájában. Ezért sem értem, hogy hogyan fut az nforce chippel.

                    Hozzászólás: uhu 1.1 – iso #1963117
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      nforce chipsetes alaplapokhoz is ezt kell használni.

                      Ezt nforce-elérés híján el kell higgyem neked.

                      Hozzászólás: uhu 1.1 – iso #1963112
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Ezek az integrált hangkütyük általában snd-intel8x0 kompatibilisek.

                        EZ

                      10 bejegyzés megtekintése - 19,041-19,050 / 19,719