Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Már nem lehet sulinetben kapni!
Fater még mindig nem vett, pedig mióta pofázok má neki, hogy sulinetbe is lehet.
Már nem lehet sulinetben kapni!
Akor megint nemlessz notbukom.
Fater még mindig nem vett, pedig mióta pofázok má neki, hogy sulinetbe is lehet.
kisbetu!
Végignéztem a „Hány éves vagy ” topicot, de ne találtam benne a Te hozzászólásod.Nem is láthatod, mert a Linux-hívõket szólítja meg a topiknyitó.
En nem hasznalok grafikus feluletet (sot meg a Linux gepemen monitor sincs)
En sshn keresztul dolgozok rajta
Ez volt az eredeti szöveg.
Ha – mint mondtad – már hallottál ssh-ról, akkor itt gyanút kellett volna fognod.
Biztos a sör volt sok, de akkor nem kéne itt értetlenkedni.Köszönöm, hogy fitalnak tartasz, jól esik.
(vagy csak én vagyok tökéletlen:)
Talán nem. Egyelõre …khm… tanulatlan vagy.
nemtudom használni a kismeghajtómat
Mi lehet ennek az oka?Megkelltanuni használni.
pl. szabilinux.huLenne még egy kérdésem is szerintetek miként lehet kicsit felgyorsítani a rendszert mert wind.-hoz képest igen-igen lassú!
Kilehetlõni egy csomó nemhasználtszolgáltatást. Persze ésszel. Kérdkölcsönvalakitõl az augusztusi Linuxvilágot, ponterrõlis vanbenne egy cikk.
Kell nekem tudni, hogy mi ez?
Ha gondoljátok akkor már most elkezdek pirulni szégyenemben!Igen, kell tudni.
Kezdhetsz pirulni.Nem értem miért kell összeveszni egy modul nevén. Nem vagyok én intel-rajongó, ha az hinnéd.
Veszekszik a fene a nevén.
De mivel hardvereket fejlesztek, csodálkozom, hogyan lehet egy idegen gyártó drivere jobb, mint az, amit adott vas készítõje ad.Mindenesetre nekem volt egy afférom az i810 driverrel, amikor egy újabb intel chipet nem volt hajlandó kezelni, mert a chipsetbõl kiolvasott ID nem volt benne a listájában. Ezért sem értem, hogy hogyan fut az nforce chippel.
nforce chipsetes alaplapokhoz is ezt kell használni.
Ezt nforce-elérés híján el kell higgyem neked.
Ezek az integrált hangkütyük általában snd-intel8x0 kompatibilisek.
EZ
-
SzerzőBejegyzés