Ebben nagyon tévedsz, éppen ellenkezõleg! Segíteni akartam, felhívni a többiek figyelmét arra, hogy baj lehet! Rosszabb lesz majd azt hallgatni, hogy betörtek ide-oda, vittek el ezt-azt, mert valaki nem frissített. Az jobban rontaná a Linux hírnevét. (én a Linux oldalán állok)
Idejössz kiabálva, bedobsz egy mondatot, aztán eltûnsz.
Ha egy kicsit körülnéztél volna, láthattad volna, hogy már egy napja ment errõl („PNG hiba”) egy topik. De te csak berontasz és ordítasz.
Engem ez zavart…