kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 19,051-19,060 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: uhu 1.1 – iso #1963108
    kisbetu
    Felhasználó

      Elõször elég, ha az md5sum-ot szeded le, és azzal ellenõrzöd az ISO-dat.

      Hozzászólás: SuSE 9.1 összeomlás #1963053
      kisbetu
      Felhasználó
        kisbetu
        Felhasználó

          Engem csúnyán kioktattatok, hogy miért cikizem a kezdõket…

          Pedig látom, itt inkább a középhaladókat kéne rács mögé zárni.

          kisbetu
          Felhasználó

            cfdisk /dev/hdx

            Ezzel még csak a partíciós tábla készül el.
            Utána a partíciókat egyenként meg kell formázni.
            mkfs.e2fs /dev/hdd1
            mkfs.xfs /dev/hdd2
            mkfs.reiserfs /dev/hdd3

            Ekkor már lesz mit mountolni.

            kisbetu
            Felhasználó

              ❓ Segitsetek ❓

              oké, jövök.
              Elegen leszünk, vagy hozzak még egy embert?

              Hozzászólás: Fogaskerdes ! #1963039
              kisbetu
              Felhasználó

                használd legalább egy jó hapig

                Meddig?

                Hozzászólás: Portok engedélyezése #1942993
                kisbetu
                Felhasználó
                  Hozzászólás: S #1962699
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Ebben nagyon tévedsz, éppen ellenkezõleg! Segíteni akartam, felhívni a többiek figyelmét arra, hogy baj lehet! Rosszabb lesz majd azt hallgatni, hogy betörtek ide-oda, vittek el ezt-azt, mert valaki nem frissített. Az jobban rontaná a Linux hírnevét. (én a Linux oldalán állok)

                    Idejössz kiabálva, bedobsz egy mondatot, aztán eltûnsz.

                    Ha egy kicsit körülnéztél volna, láthattad volna, hogy már egy napja ment errõl („PNG hiba”) egy topik. De te csak berontasz és ordítasz.

                    Engem ez zavart…

                    Hozzászólás: fstab, hangkari #1962712
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Cinikusan hangzik, de jobb ha ráhagyod.

                      Hozzászólás: bakelit #1962749
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        sztem a radiátorba fogok földelni…

                        Oda ne!

                      10 bejegyzés megtekintése - 19,051-19,060 / 19,719