Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hát képzeld a suse 8.2 õt 200-be gyártották ha nem elöbb és az nem régebbi disztri??
Bár az évszámot elírtad, a ragozás sem sikerült, érdekelne a tényleges régisége.
azt hallottam, hogy alapból kell egy RIAA korrekciót elvégzõ erõsítõ is… én úgy gondoltam, hogy ha a mikrofonbemenetemre kötöm a hangot, akkor az oké lesz, de a RIAA korrekciót jó lenne megoldani programból…
RIAA-korrektor akkor kell, ha a lemezjátszó fejérõl veszed a jelet. Persze azt nem írtad, hogy mi a forrásod.
Nálam így megy a dolog:
Code:/dev/hdx /mnt/win auto noauto,user 0 0Ezt az fstabba írod.
Megcsinálod a /mnt/win könyvtárat, ha még nem lenne.
Utána mountolsz: mount /mnt/win.
Vagy: mount /dev/hda5.Ha kézzel írom be, akkor se. Lehet, hogy rosszul írtam valamit?
( mount -o noauto,user /dev/hda5 /mnt/win )Lehet.
De kaptál hibaüzenetet.
Szerintem azt mondta, hogy csak a root mountolhat…Azért érdekes az Offíszba épített flipper meg repülésszimulátor esete, nem? 😆 😆 😆
Van aki még nem ismeri??? 😆
fstab:
Code:/dev/hdx /mnt/win fat32 auto,rw 0 0Nálam így megy a dolog:
Code:/dev/hdx /mnt/win auto noauto,user 0 0Igaz, hogy kézzel kell mountolni, de a useré.
Ja, a fat32 nem jó, vfat kell, de autoval is megy.Sürgõsen javítsátok!
Amúgy ez kinek szól?
Talán png-ben tárolja az ikonjait és fáj neki az elõzõ verzió hiánya.
Próbaképpen csinálhatnál a régi néven szimlinket az újra.init 1
mount -o remount,ro /Talán…
Egyedûl a firefox 0.9.3 nem omlott össze.
Már elérhetõ a Windows XP SP2
Köszi.
Izé… miért is jó ez nekünk?
-
SzerzőBejegyzés