kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 19,061-19,070 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Soros egér vs. UHU-LINUX #1962728
    kisbetu
    Felhasználó

      Hát képzeld a suse 8.2 õt 200-be gyártották ha nem elöbb és az nem régebbi disztri??

      Bár az évszámot elírtad, a ragozás sem sikerült, érdekelne a tényleges régisége.

      Hozzászólás: bakelit #1962738
      kisbetu
      Felhasználó

        azt hallottam, hogy alapból kell egy RIAA korrekciót elvégzõ erõsítõ is… én úgy gondoltam, hogy ha a mikrofonbemenetemre kötöm a hangot, akkor az oké lesz, de a RIAA korrekciót jó lenne megoldani programból…

        RIAA-korrektor akkor kell, ha a lemezjátszó fejérõl veszed a jelet. Persze azt nem írtad, hogy mi a forrásod.

        Hozzászólás: fstab, hangkari #1962708
        kisbetu
        Felhasználó

          Nálam így megy a dolog:

          Code:
          /dev/hdx    /mnt/win    auto   noauto,user    0   0

          Ezt az fstabba írod.

          Megcsinálod a /mnt/win könyvtárat, ha még nem lenne.
          Utána mountolsz: mount /mnt/win.
          Vagy: mount /dev/hda5.

          Ha kézzel írom be, akkor se. Lehet, hogy rosszul írtam valamit?
          ( mount -o noauto,user /dev/hda5 /mnt/win )

          Lehet.
          De kaptál hibaüzenetet.
          Szerintem azt mondta, hogy csak a root mountolhat…

          Hozzászólás: Most dõl el a Linux sorsa? #1961882
          kisbetu
          Felhasználó

            Azért érdekes az Offíszba épített flipper meg repülésszimulátor esete, nem?  😆  😆  😆 

            Van aki még nem ismeri??? 😆

            Hozzászólás: fstab, hangkari #1962706
            kisbetu
            Felhasználó

              fstab:

              Code:
              /dev/hdx   /mnt/win    fat32   auto,rw    0   0

              Nálam így megy a dolog:

              Code:
              /dev/hdx   /mnt/win    auto   noauto,user    0   0

              Igaz, hogy kézzel kell mountolni, de a useré.
              Ja, a fat32 nem jó, vfat kell, de autoval is megy.

              Hozzászólás: S #1962687
              kisbetu
              Felhasználó

                Sürgõsen javítsátok!

                Amúgy ez kinek szól?

                Hozzászólás: PNG hiba #1962498
                kisbetu
                Felhasználó

                  Talán png-ben tárolja az ikonjait és fáj neki az elõzõ verzió hiánya.
                  Próbaképpen csinálhatnál a régi néven szimlinket az újra.

                  Hozzászólás: filerendszer hiba #1962570
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    init 1
                    mount -o remount,ro /

                    Talán…

                    Hozzászólás: PNG hiba #1962488
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Egyedûl a firefox 0.9.3 nem omlott össze.

                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Már elérhetõ a Windows XP SP2

                        Köszi.

                        Izé… miért is jó ez nekünk?

                      10 bejegyzés megtekintése - 19,061-19,070 / 19,719