kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 19,071-19,080 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: A bagoly társalogni akar másik baglyokkal IS #1942395
    kisbetu
    Felhasználó

      A linux sokkal stabilabb és komolyabb!

      Ezt milyen tapasztalataid támasztják alá?

      Hogy értsük azt, hogy komolyabb? A win tele van tréfás varázslókkal, a lin meg faarccal vár egy parancssorral?

      kisbetu
      Felhasználó

        Nos, nekem nem olyanom van, így kipróbálni nem tudom.
        Az Nvidiaoldalán vannak letölteni- és olvasnivalók.
        A SuSE nincs köztük, de egy általános rpm is van.
        Ki kéne próbálni.

        kisbetu
        Felhasználó

          azok arra szolgálnak, hogy VIA chipkészletû lapon megszólaljon a hang.

          amíg nem írod le, hogy milyen az alaplapod (vagy legalább a chipkészlete), addig nem biztos, hogy neked az a modul a jó.

          amúgy, hogy te is tudjad, az AC97 csak egy szabvány, egy ajánlás. a chipgyártók a saját eszközükkel valósítják meg, mindenki a saját módján. ezért kell a lapodhoz való modult betölteni.
          normális rendszer persze felismeri és használja.

          Hozzászólás: wizardpen #1962461
          kisbetu
          Felhasználó

            HY!

            Rendeltem egy genius wizardpen digitalizáló táblát és érdekelne hogy mûködni fog e az uhu val!

            Azért majd ha linuxos leszel, fordítva fogod csinálni:

            Kinéztem egy genius wizardpen digitalizáló táblát és érdekelne hogy mûködni fog e az uhu val, mert akkor  megrendelem.

            Hozzászólás: Nem találok egy topicot #1962332
            kisbetu
            Felhasználó
              Hozzászólás: X server #1962244
              kisbetu
              Felhasználó

                Esetleg honnét lehetne drivert szerezni

                A netrõl próbáltál már?

                Hozzászólás: [láma kérdés] mplayer fordítás #1962300
                kisbetu
                Felhasználó

                  Hát nézd, az mplayer magyar fejlesztésû program. Nagyon részletes doksit készítettek hozzá, nem véletlenül magyar nyelven is.
                  Ne fordíts semmit. Töltsd le, olvasd el elõször az útmutatót. Ha ezután valamit nem értesz, gyere és kérdezd meg.

                  Hozzászólás: ECS P6ISA-II #1962234
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Csodálkozom, hogy Kisbetû nem tette szóvá!
                    Lehet fáradt! 😆

                    Ahogy mondani tetszik: egyszerûen elment aludni.

                    Hozzászólás: ECS P6ISA-II #1962230
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      talan rossz modult tolt be a kernel.
                      alsa tamogatja?

                      Az attól függ, hogy a kolléga eldöntötte-e, hogy

                      integrált Sb

                      van a lapján, vagy ráhagyta a kernelre, hogy felismerje.

                      Az ECS P6ISA-II lapon mindenesetre Intel 82815/82801BA (ICH2) chipset van, amit nemes egyszerûséggel az i810 modul szokott kezelni.

                      Hozzászólás: /mnt írás #1962198
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Ez teccccik! 😆

                        Kösz!

                      10 bejegyzés megtekintése - 19,071-19,080 / 19,719