Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A linux sokkal stabilabb és komolyabb!
Ezt milyen tapasztalataid támasztják alá?
Hogy értsük azt, hogy komolyabb? A win tele van tréfás varázslókkal, a lin meg faarccal vár egy parancssorral?
Nos, nekem nem olyanom van, így kipróbálni nem tudom.
Az Nvidiaoldalán vannak letölteni- és olvasnivalók.
A SuSE nincs köztük, de egy általános rpm is van.
Ki kéne próbálni.azok arra szolgálnak, hogy VIA chipkészletû lapon megszólaljon a hang.
amíg nem írod le, hogy milyen az alaplapod (vagy legalább a chipkészlete), addig nem biztos, hogy neked az a modul a jó.
amúgy, hogy te is tudjad, az AC97 csak egy szabvány, egy ajánlás. a chipgyártók a saját eszközükkel valósítják meg, mindenki a saját módján. ezért kell a lapodhoz való modult betölteni.
normális rendszer persze felismeri és használja.HY!
Rendeltem egy genius wizardpen digitalizáló táblát és érdekelne hogy mûködni fog e az uhu val!
Azért majd ha linuxos leszel, fordítva fogod csinálni:
Kinéztem egy genius wizardpen digitalizáló táblát és érdekelne hogy mûködni fog e az uhu val, mert akkor megrendelem.
Topikot én se, csak ennyit:
http://www.taclug.org/pipermail/taclug-gen…May/006809.htmlEsetleg honnét lehetne drivert szerezni
A netrõl próbáltál már?
Hát nézd, az mplayer magyar fejlesztésû program. Nagyon részletes doksit készítettek hozzá, nem véletlenül magyar nyelven is.
Ne fordíts semmit. Töltsd le, olvasd el elõször az útmutatót. Ha ezután valamit nem értesz, gyere és kérdezd meg.Csodálkozom, hogy Kisbetû nem tette szóvá!
Lehet fáradt! 😆Ahogy mondani tetszik: egyszerûen elment aludni.
talan rossz modult tolt be a kernel.
alsa tamogatja?Az attól függ, hogy a kolléga eldöntötte-e, hogy
integrált Sb
van a lapján, vagy ráhagyta a kernelre, hogy felismerje.
Az ECS P6ISA-II lapon mindenesetre Intel 82815/82801BA (ICH2) chipset van, amit nemes egyszerûséggel az i810 modul szokott kezelni.
Ez teccccik! 😆
Kösz!
-
SzerzőBejegyzés