Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Egyikse, nem mondtuk még elegen?
Linuxból tûzfalat tudsz csinálni. (Tanul: mi az a tûzfal.)
A windows-on leszedett tartalmakat ne akard linux alatt szûrni, azt nem tudod megfizetni. Ha a gépeid egyedileg elérik a netet (mert egy netcaféban hogyan másként), akkor egyedileg kell rájuk vírusvédelem. Olyan gépet kell beállítani, ami viszi.
Persze tudom, minimális beruházás, maximális haszon. Ilyenkor bezzeg jó a linux.hogy beleéreztem…
Nem tudom, hogy a vírusirtót és a víruspajzsot mire akarod használni egy linux gateway-en
Mire, mire…
Hát arra, hogy a mögötte levõ Windowsos isten gépek ne kapjanak vírust. Semmilyen vírust. Mert a Linuxnak ez semmiség.De hogy ne maradj alternatív megoldás híján:
Csinálj FAT32-es partíciót, azt mindkét oprendszerrel tudod írni-olvasni.Arra gondolok, hogy milyen filerendszerre akarsz írni.
Tartok tõle, hogy NTFS-re.Remélem jön hamarosan egy UHU-s, és megmondja, hogy a kerneletek elvállalja-e az NTFS írását.
sima win es partícióra
mennyire sima?
és hol jön a képbe a /mnt?
Szeretnék egy linuxos szervert beállítani amin van egy virusirtó, víruspajzs
Sokan szeretnének olyat.
Ha csak levélszûrés kell, akkor az összeszedhetõ. De 14 gép teljes tartalomszûrése combos feladat.A többit meghagyom a szerveres kollégáknak.
((0 0)ez micsoda?)
Egyszer megnéztem. Valami jelzés, hogy rendszerinduláskor kell-e rajta futatni fsck-t.
Ha tényleg érdekel, olvasd el a man mount vagy man fstab oldalait.Ja, látom.
Gentoo: csináld magad.
Nekem azt, hogy kernelfordításkor kell tenni egy pipát (ikszet) a „support for shared memory” bejegyzéshez.
Milyen disztrib milyen kernele okozta?
-
SzerzőBejegyzés