kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 19,091-19,100 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Most dõl el a Linux sorsa? #1961859
    kisbetu
    Felhasználó

      ott poshad egy másik ablakban…

      Sok baj van ezekkel az ablakokkal…

      Hozzászólás: Most dõl el a Linux sorsa? #1961858
      kisbetu
      Felhasználó

        egy-két dolgot meg kell változtatni a forrásban…

        Nemrég olvastam valahol (csak nem találom), hogy Linus ezentúl csak olyan forráskódot fogad el a kernelhez, amihez a küldõ egy nyilatkozatot mellékel, hogy a kód saját, illetve a tulajdonosa tud a dologról.

        Na, megvan: az augusztusi Linuxvilág Hír-lelõjében van.

        Hozzászólás: Most dõl el a Linux sorsa? #1961854
        kisbetu
        Felhasználó

          Lassúak.
          Az Index 2-án már leadta.

          Hozzászólás: dokumentacio: a linux kernel felkonfiguralasa #1936093
          kisbetu
          Felhasználó

            ezt vehetjük haladásnak? 😆  😆  😆  😆

            Ha a reboot idejét szeretnéd ciklusban tesztelni, akkor mindenképpen.

            Hozzászólás: Grub ??? #1961804
            kisbetu
            Felhasználó

              Mint mondtam, ezen a fórumon is olvastam, legalább két helyen, talán a suse kezdõben.
              Nekem ugyanannyi idõ megkeresni, mint neked.

              Hozzászólás: Kocsma topik #1947705
              kisbetu
              Felhasználó

                szóval befejezem az egyetemet aztán megyek ebbõl a fekáliából el valahova, ahol megbecsülik azt aki vagyok és amit tudok

                Jó neked.
                De én a két gyerekkel már hova menjek?

                Hozzászólás: Kocsma topik #1947703
                kisbetu
                Felhasználó

                  Majd jól rátesznek valamelyik adóra azt megint hõbölgünk, hogy fizetni kell.

                  Hiszen a sulinet is az állami kasszából megy, amit a mi pénzünkkel töltenek fel.

                  Akármelyiket választod meg, nagy ívben küldi a fekáliát a fejedre, csak a saját (fia, lánya, sógora, apja, nem kívánt törlendõ) zsebét tömi.

                  Ha meg nekem az állami fizetésemet nem emelik, akkor igenis adják ide sulinetben meg szécsényitervben meg bármiben a többit.

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1947702
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    most már nem 60000Ft-ot kapunk vissza, hanem csak a felét,

                    120-nak 60 a fele.

                    Hozzászólás: Grub ??? #1961802
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      egy piciket visit a BIOS geometriaval kapcsolatban, de az „ignore” opcival tovabb lehet lepni

                      Ismert bug, RedHat és SuSE is bekapta.

                      Itt is legalább két topikban van szó róla

                      Hozzászólás: Unlocker progik linux alá #1961413
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        De figyu, csak beszélnek róla, hogy a levél latin!

                        Most hadd emlékeztessek arra, hogy a Bánk bánhoz kapcsolódó históriai hagyományban magában is ránkmaradt egy ilyen ellentéteket egymásba kattintó szerkezet. Az a körmönfont válasz, amelyet János esztergomi érsek adott, amikor az összeesküvõk a királyné elleni merénylet tervével hozzáfordultak: „Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico”. E mondatból, mint ismeretes a királyné megölésének helyeslése, illetve helytelenítése egyaránt kiolvasható, aszerint hogy miként tagoljuk interpunkcióval vagy hangsúlyokkal: ha mindenki beleegyezik, én nem ellenzem – vagy: ha mindenki beleegyezik, én nem; ellenzem.  

                        http://nyitottegyetem.phil-inst.hu/farkas_katona.htm

                        Szerintem egy Esztergomi érsek a XIII. században levelezhetett latinul. Hozzá az illett.

                      10 bejegyzés megtekintése - 19,091-19,100 / 19,719