Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ott poshad egy másik ablakban…
Sok baj van ezekkel az ablakokkal…
egy-két dolgot meg kell változtatni a forrásban…
Nemrég olvastam valahol (csak nem találom), hogy Linus ezentúl csak olyan forráskódot fogad el a kernelhez, amihez a küldõ egy nyilatkozatot mellékel, hogy a kód saját, illetve a tulajdonosa tud a dologról.
Na, megvan: az augusztusi Linuxvilág Hír-lelõjében van.
ezt vehetjük haladásnak? 😆 😆 😆 😆
Ha a reboot idejét szeretnéd ciklusban tesztelni, akkor mindenképpen.
Mint mondtam, ezen a fórumon is olvastam, legalább két helyen, talán a suse kezdõben.
Nekem ugyanannyi idõ megkeresni, mint neked.szóval befejezem az egyetemet aztán megyek ebbõl a fekáliából el valahova, ahol megbecsülik azt aki vagyok és amit tudok
Jó neked.
De én a két gyerekkel már hova menjek?Majd jól rátesznek valamelyik adóra azt megint hõbölgünk, hogy fizetni kell.
Hiszen a sulinet is az állami kasszából megy, amit a mi pénzünkkel töltenek fel.
Akármelyiket választod meg, nagy ívben küldi a fekáliát a fejedre, csak a saját (fia, lánya, sógora, apja, nem kívánt törlendõ) zsebét tömi.
Ha meg nekem az állami fizetésemet nem emelik, akkor igenis adják ide sulinetben meg szécsényitervben meg bármiben a többit.
most már nem 60000Ft-ot kapunk vissza, hanem csak a felét,
120-nak 60 a fele.
egy piciket visit a BIOS geometriaval kapcsolatban, de az „ignore” opcival tovabb lehet lepni
Ismert bug, RedHat és SuSE is bekapta.
Itt is legalább két topikban van szó róla
De figyu, csak beszélnek róla, hogy a levél latin!
Most hadd emlékeztessek arra, hogy a Bánk bánhoz kapcsolódó históriai hagyományban magában is ránkmaradt egy ilyen ellentéteket egymásba kattintó szerkezet. Az a körmönfont válasz, amelyet János esztergomi érsek adott, amikor az összeesküvõk a királyné elleni merénylet tervével hozzáfordultak: „Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico”. E mondatból, mint ismeretes a királyné megölésének helyeslése, illetve helytelenítése egyaránt kiolvasható, aszerint hogy miként tagoljuk interpunkcióval vagy hangsúlyokkal: ha mindenki beleegyezik, én nem ellenzem – vagy: ha mindenki beleegyezik, én nem; ellenzem.
http://nyitottegyetem.phil-inst.hu/farkas_katona.htm
Szerintem egy Esztergomi érsek a XIII. században levelezhetett latinul. Hozzá az illett.
-
SzerzőBejegyzés