Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
De figyu, csak beszélnek róla, hogy a levél latin!
Csak magyarul hangzik el, az említett szöveg.Ez komoly? Annyira nem érdekelt a töri, csak akkor pont a megyei szakfelügyelõ volt a tanárunk és mindenféle szemelvényekkel bombázott bennünket.
Csak magyarul hangzik el, az említett szöveg.
Né’ má’! Még egy felesleg!
(,,. ez hiányzott.
de mennyiben erkölcsös dolog a válsztás korlátozása
Ki korlátoz?
Jelentõs kedvezménnyel (gyakorlatilag anyagáron) veszed a telefont, az adott szolgáltatással.
Senki nem tiltja, hogy másik szolgáltatónál vegyél.
Meg kaphatók rendes, piaci áron kártyafüggetlen telók.Ne tessék má megmagyarázni a törvénytelent!
Mérnök az nem leszel jó neked a rock and roll
(Pokolgép)
Komámasszony! Hol a vesszõ?
a királynõt megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki beleegyezik én nem ellenzem
(Ha orvos lennék, latinul is tudnám…)
BARU:
nem vagyok benne biztos, hogy erted, hogy mirol van szo, ezert leiromJó diplomata úgy küldi el melegebb éghajlatra tárgyalópartnerét, hogy az megköszöni és örül, hogy indulhat.
szerzõijogilag tilos
Ebböl még jogász lesz a végén :)))
Ebbõl… Köszönöm, a stílusod követni való.
Egyébként jogász, orvos és tanár már biztosan nem leszek.apropó: mount
A pendrive-omon csináltam két partíciót, mert mért ne.
Linux simán kezeli, sda1, sda2, neki teljesen mindegy, az is adattároló.W2000 csak az elsõt kezeli. Partícionálója kijelzi, hogy van ott még valami egészséges adattároló, de hogy mire lehetne használni, azt nem tudja.
Pedig pont az NT alapúaknál van erre valami leválasztási lehetõség. Csak a hardver, az nem tud róla… De mindegy, én szóltam. A többi magánügy.
(Vagy a LED-bolt mellé kéne nyitnom egy vinyóboltot is. Akkor biztos minden vinyó cserélhetõ lenne.)Hát az 99 millió százalék, hogy lehet csreélni hardveresen hdd-t linux alatt, mûködés közben.
maradjunk ennyiben
de akkor a pontosság végett tegyük hozzá, hogy windows alatt is sokan használják így a mobil racket.
FC2-alatt hogyan lehet leformázni és csatolni?
formázás: mkfs
csatolás: mount
minden linuxbanHogyan lehet a jelenlegi csatolásokat átrakni a többire?
-
SzerzőBejegyzés