kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 19,101-19,110 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Unlocker progik linux alá #1961412
    kisbetu
    Felhasználó

      De figyu, csak beszélnek róla, hogy a levél latin!
      Csak magyarul hangzik el, az említett szöveg.

      Ez komoly? Annyira nem érdekelt a töri, csak akkor pont a megyei szakfelügyelõ volt a tanárunk és mindenféle szemelvényekkel bombázott bennünket.

      Csak magyarul hangzik el, az említett szöveg.

      Né’ má’! Még egy felesleg!

      Hozzászólás: Unlocker progik linux alá #1961411
      kisbetu
      Felhasználó

        (,,. ez hiányzott.

        Hozzászólás: Unlocker progik linux alá #1961409
        kisbetu
        Felhasználó

          de mennyiben erkölcsös dolog a válsztás korlátozása

          Ki korlátoz?
          Jelentõs kedvezménnyel (gyakorlatilag anyagáron) veszed a telefont, az adott szolgáltatással.
          Senki nem tiltja, hogy másik szolgáltatónál vegyél.
          Meg kaphatók rendes, piaci áron kártyafüggetlen telók.

          Ne tessék má megmagyarázni a törvénytelent!

          Hozzászólás: Unlocker progik linux alá #1961408
          kisbetu
          Felhasználó

            Mérnök az nem leszel jó neked a rock and roll

            (Pokolgép)

            Komámasszony! Hol a vesszõ?

            a királynõt megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki beleegyezik én nem ellenzem

            (Ha orvos lennék, latinul is tudnám…)

            kisbetu
            Felhasználó

              BARU:
              nem vagyok benne biztos, hogy erted, hogy mirol van szo, ezert leirom

              Jó diplomata úgy küldi el melegebb éghajlatra tárgyalópartnerét, hogy az megköszöni és örül, hogy indulhat.

              Hozzászólás: Unlocker progik linux alá #1961405
              kisbetu
              Felhasználó

                szerzõijogilag tilos

                Ebböl még jogász lesz a végén :)))

                Ebbõl… Köszönöm, a stílusod követni való.
                Egyébként jogász, orvos és tanár már biztosan nem leszek.

                Hozzászólás: mount #1931174
                kisbetu
                Felhasználó

                  apropó: mount

                  A pendrive-omon csináltam két partíciót, mert mért ne.
                  Linux simán kezeli, sda1, sda2, neki teljesen mindegy, az is adattároló.

                  W2000 csak az elsõt kezeli. Partícionálója kijelzi, hogy van ott még valami egészséges adattároló, de hogy mire lehetne használni, azt nem tudja.

                  Hozzászólás: mount #1931173
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Pedig pont az NT alapúaknál van erre valami leválasztási lehetõség. Csak a hardver, az nem tud róla… De mindegy, én szóltam. A többi magánügy.
                    (Vagy a LED-bolt mellé kéne nyitnom egy vinyóboltot is. Akkor biztos minden vinyó cserélhetõ lenne.)

                    Hozzászólás: mount #1931171
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Hát az 99 millió százalék, hogy lehet csreélni hardveresen hdd-t linux alatt, mûködés közben.

                      maradjunk ennyiben

                      de akkor a pontosság végett tegyük hozzá, hogy windows alatt is sokan használják így a mobil racket.

                      Hozzászólás: Formázás #1961647
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        FC2-alatt hogyan lehet leformázni és csatolni?

                        formázás: mkfs
                        csatolás: mount
                        minden linuxban

                        Hogyan lehet a jelenlegi csatolásokat átrakni a többire?

                      10 bejegyzés megtekintése - 19,101-19,110 / 19,719