kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 19,111-19,120 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mount #1931169
    kisbetu
    Felhasználó

      Tudtommal linuxba menet közben is lehet betenni vinyót.

      Rosszul tudod. IA32-n nem lehet menet közben vinyókat cserélgetni. Hardverbõl nem lehet.

      Ez természetesen nem zárja ki, hogy egy hotswap architektúrájú gépen futó Linux kezelje a menet közben érkezõ lemezeket. Ebbõl a szempontból akár igazad is lehet, kár, hogy a géped nem olyan.

      Hozzászólás: mount #1931168
      kisbetu
      Felhasználó

        ATA lemezeket ne húzgálj menet közben! Nem arra találták ki, nem bírja.
        (Ha nem AT

        Hozzászólás: Kocsma topik #1947687
        kisbetu
        Felhasználó

          Aki elég öreg hozzá, az az elsõ szám óta elõfizet a Linuxvilágra.
          Az augusztusi szám CD-mellékletén a Slackware 10-es van.

          Hozzászólás: Kocsma topik #1947684
          kisbetu
          Felhasználó

            mi az a linspire?

            A volt LindowsOS
            Még a megegyezés elõtt készült a klip, aztán gyorsan eltûnt a netrõl.

            Hozzászólás: Kocsma topik #1947681
            kisbetu
            Felhasználó

              van kb. 20-30 db és 22MB tömörítve…

              nekem a linspire reklámja kellene

              Ti mivel néztek swf-et?
              Mert ez linspire nem akar lejátszódni nálam. Azt írja L o a d i n g . . . és csak telik az idõ.

              Hozzászólás: Kocsma topik #1947679
              kisbetu
              Felhasználó

                holnap töltöm le a slack10-t

                Nekem a postás hozta.

                Hozzászólás: Te Mileszel Ha Nagyleszel?? #1961591
                kisbetu
                Felhasználó

                  Powered by.:

                  Hozzászólás: Kezdõ C programozó kérdései #1961600
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Akkor írás közben használd a „Code” nevû gombot itt fenn.

                    Hozzászólás: win xp nem indul Suse 9.1 telepítése után #1958653
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Csak felhozom, mert éppen ezt kérdezitek megint…

                      Hozzászólás: Te Mileszel Ha Nagyleszel?? #1961586
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        De én nem a hozzászólásokra hajtok nemtom hogy látszik -e de próbálok minnél pontosabb hozzászólásokat írni és segíteni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 19,111-19,120 / 19,719