Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a Mandriva nem ismeri fel az Intel Core I3 proci beépített grafikus kártyáját, így nem indul el a grafikus felület.
Ezt én nem bírom felfogni. Eddig azt hittem, nagyjából követem a fejlesztési irányokat, de itt megbicsaklott a hitem.Mikor épített az Intel a processzorba grafikus kártyát?Melyik oprendszer támogatja már ezt?
kisbetu: miért emlegeted a jogdíjat? Vizslának gondolod, vagy amit csinálni akarok, az jogdíjas? Komolyan kérdem, nem akarok jogtalanul megszerezni semmit.
Ha nem szoktad még meg, hogy én általában komolytalan vagyok...Akkor egy kis netikett:Ha a hozzászólásban nem idézem be, hogy kinek válaszolok (válaszolsz...) akkor _automatikusan_ az előttem (előtted) hozzászólóra vonatkozik.Ráhibáztál: Vizsla használta a nickemet, neki írtam, (azt hittem, tréfásan,) hogy jogtalan dolgot követ el.
Ide már regisztráltál.Oda pedig csak akkor, ha elfogadod az általam már részben idézett közösségi normákat.Tavasszal én azért regisztráltam oda, mert a drupalnak hála, itt nem tudtam fórumozni. Gondoltam, három drupalos fórummal majd csak beleszokok.
Dr. Szöszi:- És HDCP-n nem adott a szolgáltatód korrekt DNS címeket?menopausa:- Dehogynem, csak vm. nem stimmelt.Dr. Szöszi:- Hát a vm-hez nem értek.menopausa:- Én is azt hittem, erre tessék...megoldottam! 😉- Ubuntu Team forevör!
Aztán majd ha lesz billentyűzet, írd át, kérlek, a topik címét, mert nagyon nyomira sikerült.
Sőt: én is ezt ajánlom a kezdőknek.Aztán küldöm őket a magyar support-oldalra. Szívjanak velük ott.Nem gondolod, hogy bP-OS-t ajánlok, hogy aztán vectort bombázzák a nemmegy wine alatt a totálkomanderes torent problémákkal...
Mit jelent aLényeg a lényeg: Ubuntu !!!!= Linux kijelentésed? Hogy az Ubuntu nem A linux, vagy az ubuntu nem EGY linux?
(Ismét csak zsiger, lusta vagyok kuglizni, ha rálelek, hozom...)Szóval úgy megírni egy leírást a disztribúcióról, hogy nem szerepel benne sem a Linux, sem a disztribúció szó, az számomra pofátlanság. (Mondom: zsiger, mert az elmúlt években találkoztam vele.)Nézz körül az ~.hu-n: sok kiskölök meg van róla győződve, hogy "az" ubuntu, amit feltett az "a" linux.
(Csendben jegyzem meg, hogy a páros számú negáció kioltja egymást 😀 )
A negálás a '!=', ez pedig '!!!!=', vagyis: nem és nem és nem és hányszor mondjam még hogy nem!
Mayday!Eltelt egy év!Koccintsatok Csaba egészségére. Holnap.
Ügyes vagy.És szorgalmas.Köszi.
Szerintem a webmint.De mivel nem tudjuk, hogyan állítottad be, itt megáll a morfondírozás.
-
SzerzőBejegyzés