kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 561-570 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mandriva 2010 + Intel Core I3 #2201525
    kisbetu
    Felhasználó

      a Mandriva nem ismeri fel az Intel Core I3 proci beépített grafikus kártyáját, így nem indul el a grafikus felület.

      Ezt én nem bírom felfogni. Eddig azt hittem, nagyjából követem a fejlesztési irányokat, de itt megbicsaklott a hitem.Mikor épített az Intel a processzorba grafikus kártyát?Melyik oprendszer támogatja már ezt?

      Hozzászólás: találati lista #2201488
      kisbetu
      Felhasználó

        kisbetu: miért emlegeted a jogdíjat? Vizslának gondolod, vagy amit csinálni akarok, az jogdíjas? Komolyan kérdem, nem akarok jogtalanul megszerezni semmit.

        Ha nem szoktad még meg, hogy én általában komolytalan vagyok...Akkor egy kis netikett:Ha a hozzászólásban nem idézem be, hogy kinek válaszolok (válaszolsz...) akkor _automatikusan_ az előttem (előtted) hozzászólóra vonatkozik.Ráhibáztál: Vizsla használta a nickemet, neki írtam, (azt hittem, tréfásan,) hogy jogtalan dolgot követ el.

        kisbetu
        Felhasználó

          Ide már regisztráltál.Oda pedig csak akkor, ha elfogadod az általam már részben idézett közösségi normákat.Tavasszal én azért regisztráltam oda, mert a drupalnak hála, itt nem tudtam fórumozni. Gondoltam, három drupalos fórummal majd csak beleszokok.

          kisbetu
          Felhasználó

            Dr. Szöszi:- És HDCP-n nem adott a szolgáltatód korrekt DNS címeket?menopausa:- Dehogynem, csak vm. nem stimmelt.Dr. Szöszi:- Hát a vm-hez nem értek.menopausa:- Én is azt hittem, erre tessék...megoldottam! 😉- Ubuntu Team forevör!

            Hozzászólás: fRISSÍTÉS KÖZBENI ÁRAMSZÜNET #2201505
            kisbetu
            Felhasználó

              Aztán majd ha lesz billentyűzet, írd át, kérlek, a topik címét, mert nagyon nyomira sikerült.

              kisbetu
              Felhasználó

                Sőt: én is ezt ajánlom a kezdőknek.Aztán küldöm őket a magyar support-oldalra. Szívjanak velük ott.Nem gondolod, hogy bP-OS-t ajánlok, hogy aztán vectort bombázzák a nemmegy wine alatt a totálkomanderes torent problémákkal...

                kisbetu
                Felhasználó

                  Mit jelent aLényeg a lényeg: Ubuntu !!!!= Linux kijelentésed? Hogy az Ubuntu nem A linux, vagy az ubuntu nem EGY linux?

                  (Ismét csak zsiger, lusta vagyok kuglizni, ha rálelek, hozom...)Szóval úgy megírni egy leírást a disztribúcióról, hogy nem szerepel benne sem a Linux, sem a disztribúció szó, az számomra pofátlanság. (Mondom: zsiger, mert az elmúlt években találkoztam vele.)Nézz körül az ~.hu-n: sok kiskölök meg van róla győződve, hogy "az" ubuntu, amit feltett az "a" linux.

                  (Csendben jegyzem meg, hogy a páros számú negáció kioltja egymást 😀 )

                  A negálás a '!=', ez pedig '!!!!=', vagyis: nem és nem és nem és hányszor mondjam még hogy nem!

                  Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201283
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Mayday!Eltelt egy év!Koccintsatok Csaba egészségére. Holnap.

                    Hozzászólás: Új funkciók a Linuxfórum.hu-n #2201384
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Ügyes vagy.És szorgalmas.Köszi.

                      Hozzászólás: Webmin file system backup #2201497
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Szerintem a webmint.De mivel nem tudjuk, hogyan állítottad be, itt megáll a morfondírozás.

                      10 bejegyzés megtekintése - 561-570 / 19,719