kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • kisbetu
    Felhasználó

      Az Ubuntut kormányzó testületek teljes körűen felelősek az Ubuntu Közösségi Tanácsa felé, és a közösség tagjainak magaviseletét illető vitás kérdésekben övék a döntő szó.

      kisbetu
      Felhasználó

        Ha az Ubuntu Közösség tagjaként tevékenykedünk, legyen az bármely fórumon, levelezőlistán, wikin, webhelyen, IRC csatornán, release partin, nyilvános találkozón vagy magánlevelezésben, minden helyzetben érvényes ránk a Viselkedési Kódex.

        kisbetu
        Felhasználó

          A teljes Ubuntu viselkedési kódexet itt találod.

          kisbetu
          Felhasználó

            „Az Ubuntu nemcsak egy operációs rendszer, hanem egyben egy nagy, sokszínű közösség is.”

            kisbetu
            Felhasználó

              Tökéletes egy sem volt. Az Ubuntu számomra elfogadható kompromisszum.És ismét megkérdem, ennek fényében: mi ez a zsigeri gyűlölet az ubuntuval szemben?

              Nos, akkor ezért:Te is látod, hogy egyik sem tökéletes, viszont az Ubuntu (és a Windows) úgy adja el magát, hogy ő tökéletes.Ráadásul még nyomat mellé egy demagóg dumát az emberiességről.Nekem egy oprendszer ne a lelkemet szólítsa meg, hanem a gépemet.szerk:(És a zsigereim mélyén még mindig látom a tíz évvel ezelőtti Gnome felület asztali ikonját, ezzel a felirattal: "kezd itt". Ha már a zsigereim érdekelnek...)

              Hozzászólás: találati lista #2201486
              kisbetu
              Felhasználó

                Ezért most lehurrogtalak.És ne sziszegj: licenc.

                Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201282
                kisbetu
                Felhasználó

                  Valaki hiányolta nemrégiben a böngészőlap címsorából a tuxot.Pár napja még határozottan pingvinnek tűnt.Ma meg mi? Valami szürke homály... Oké, hogy odakint köd van, de nem kéne a böngészőre hatással lennie.Amúgy pedig én is csatlakozom a kinézetet dicsérők táborához. Egyre emberibb az egész kinézet.Nem tudná esetleg valaki a lap tetején levő kereső mező sarkait is lekerekíteni?

                  Hozzászólás: találati lista #2201484
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Lehet pengetni a jogdíjakat…

                    Hozzászólás: Maxtor OneTouch felcsatolasa #2201471
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Igazad van Mester,

                      Lebuktam...Kitől tudtad meg?

                      Hozzászólás: Maxtor OneTouch felcsatolasa #2201470
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Nem részletkérdés!Ha az a szerencsétlen Maxtor csak USB2-n hajlandó pofázni, akkor neked USB2 port kell.Az pedig, hogy egy kamu oldal 6 USB2 portról beszél, irreleváns.Az lsusb-nek jobban hiszek, mint egy rajongói oldalnak.

                      10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 19,719