Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az Ubuntut kormányzó testületek teljes körűen felelősek az Ubuntu Közösségi Tanácsa felé, és a közösség tagjainak magaviseletét illető vitás kérdésekben övék a döntő szó.
Ha az Ubuntu Közösség tagjaként tevékenykedünk, legyen az bármely fórumon, levelezőlistán, wikin, webhelyen, IRC csatornán, release partin, nyilvános találkozón vagy magánlevelezésben, minden helyzetben érvényes ránk a Viselkedési Kódex.
A teljes Ubuntu viselkedési kódexet itt találod.
„Az Ubuntu nemcsak egy operációs rendszer, hanem egyben egy nagy, sokszínű közösség is.”
Tökéletes egy sem volt. Az Ubuntu számomra elfogadható kompromisszum.És ismét megkérdem, ennek fényében: mi ez a zsigeri gyűlölet az ubuntuval szemben?
Nos, akkor ezért:Te is látod, hogy egyik sem tökéletes, viszont az Ubuntu (és a Windows) úgy adja el magát, hogy ő tökéletes.Ráadásul még nyomat mellé egy demagóg dumát az emberiességről.Nekem egy oprendszer ne a lelkemet szólítsa meg, hanem a gépemet.szerk:(És a zsigereim mélyén még mindig látom a tíz évvel ezelőtti Gnome felület asztali ikonját, ezzel a felirattal: "kezd itt". Ha már a zsigereim érdekelnek...)
Ezért most lehurrogtalak.És ne sziszegj: licenc.
Valaki hiányolta nemrégiben a böngészőlap címsorából a tuxot.Pár napja még határozottan pingvinnek tűnt.Ma meg mi? Valami szürke homály... Oké, hogy odakint köd van, de nem kéne a böngészőre hatással lennie.Amúgy pedig én is csatlakozom a kinézetet dicsérők táborához. Egyre emberibb az egész kinézet.Nem tudná esetleg valaki a lap tetején levő kereső mező sarkait is lekerekíteni?
Lehet pengetni a jogdíjakat…
Igazad van Mester,
Lebuktam...Kitől tudtad meg?
Nem részletkérdés!Ha az a szerencsétlen Maxtor csak USB2-n hajlandó pofázni, akkor neked USB2 port kell.Az pedig, hogy egy kamu oldal 6 USB2 portról beszél, irreleváns.Az lsusb-nek jobban hiszek, mint egy rajongói oldalnak.
-
SzerzőBejegyzés