Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
lsusb szerint az egyik az.De lehet, hogy nincs kihozva hátra, csak az alaplapi tüskéig.
Milyen alaplap ez?
Elvileg a 2.5"-os cuccoknak elég 1 db usb 2.0 port. Az a { DriveReady SeekComplete Error } nem biztos, hogy jót jelent.
Az én olvasatomban az IDE eszközre, és /hda-ra szólt.
Gyenge lenne a gepem tapja?Ugyemlekszem valami noname 400W -os tap.
Nem a géped tápja gyenge, hanem az USB szabvány.
2 USB csatlakozoja van a Maxtornak mindkettot bedugtam a gepbe, tudomasomszerint a gepem mind a 4 USB portja elo.
Gyanús az a gép, aminek csak négy USB portja van.Lehet, hogy nem is USB2-es?
Ne egymás mellé dugd őket, hanem két lehetőleg jó távoli likba.
Egy olyan USB-be kéne bedugni, ami reagál is rá.Vagy tán villanyt kéne adni neki.
Akkor lehet, hogy mától érdemes a mant is olvasni?
A számot még letudom tárolni egy ideiglenes fájlban. De hogy folytatódna onnan+1-gyel a számozás?Hogy teszem biztonságossá a számot hogy ne írják felül esetleg manuálisan?
Mindig ott tartod.Felszeded, inkrementálod, visszateszed.Ha meg félted másoktól, akkor a jogait baszkurálod.
No, amit most végre megfejtettem: "idézet" hatására a gyors válasz mezőbe töltődik a szöveg, ami egyből meg is telik vele.nem-e lehetene-e1. az idézetnek a válasz lapra vinnie2. valahogyan átjutni a kitöltött gyors válaszból a teljes szerkesztőbe. (Ilyen valaha volt.)
Ha új lapon nyitod meg, akkor ott fogsz kikötni. (Innentől kezdve böngészőspecifikus. De szerintem ez így is volt és csak egy "target" opció bővítéssel lehetne megoldani.)
Váúúúúúúúúúúúúúúú!-böktem alul egy "válasz"-t.-- kaptam érte üres beviteli mezőt...DE!Alatta itt vannak a postok, és egy gonb, hogy "idézet beszúrása".[megoldva]
-
SzerzőBejegyzés