kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 581-590 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Maxtor OneTouch felcsatolasa #2201467
    kisbetu
    Felhasználó

      lsusb szerint az egyik az.De lehet, hogy nincs kihozva hátra, csak az alaplapi tüskéig.

      Hozzászólás: Maxtor OneTouch felcsatolasa #2201464
      kisbetu
      Felhasználó

        Milyen alaplap ez?

        Hozzászólás: Maxtor OneTouch felcsatolasa #2201462
        kisbetu
        Felhasználó

          Elvileg a 2.5"-os cuccoknak elég 1 db usb 2.0 port. Az a { DriveReady SeekComplete Error } nem biztos, hogy jót jelent.

          Az én olvasatomban az IDE eszközre, és /hda-ra szólt.

          Hozzászólás: Maxtor OneTouch felcsatolasa #2201459
          kisbetu
          Felhasználó

            Gyenge lenne a gepem tapja?Ugyemlekszem valami noname 400W -os tap.

            Nem a géped tápja gyenge, hanem az USB szabvány.

            Hozzászólás: Maxtor OneTouch felcsatolasa #2201458
            kisbetu
            Felhasználó

              2 USB csatlakozoja van a Maxtornak mindkettot bedugtam a gepbe, tudomasomszerint a gepem mind a 4 USB portja elo.

              Gyanús az a gép, aminek csak négy USB portja van.Lehet, hogy nem is USB2-es?

              Hozzászólás: Maxtor OneTouch felcsatolasa #2201456
              kisbetu
              Felhasználó

                Ne egymás mellé dugd őket, hanem két lehetőleg jó távoli likba.

                Hozzászólás: Maxtor OneTouch felcsatolasa #2201453
                kisbetu
                Felhasználó

                  Egy olyan USB-be kéne bedugni, ami reagál is rá.Vagy tán villanyt kéne adni neki.

                  Hozzászólás: helyettesítés #2201343
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Akkor lehet, hogy mától érdemes a mant is olvasni?

                    Hozzászólás: egyedi azonosító #2201354
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      A számot még letudom tárolni egy ideiglenes fájlban. De hogy folytatódna onnan+1-gyel a számozás?Hogy teszem biztonságossá a számot hogy ne írják felül esetleg manuálisan?

                      Mindig ott tartod.Felszeded, inkrementálod, visszateszed.Ha meg félted másoktól, akkor a jogait baszkurálod.

                      Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201271
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        No, amit most végre megfejtettem: "idézet" hatására a gyors válasz mezőbe töltődik a szöveg, ami egyből meg is telik vele.nem-e lehetene-e1. az idézetnek a válasz lapra vinnie2. valahogyan átjutni a kitöltött gyors válaszból a teljes szerkesztőbe. (Ilyen valaha volt.)

                        Ha új lapon nyitod meg, akkor ott fogsz kikötni. (Innentől kezdve böngészőspecifikus. De szerintem ez így is volt és csak egy "target" opció bővítéssel lehetne megoldani.)

                        Váúúúúúúúúúúúúúúú!-böktem alul egy "válasz"-t.-- kaptam érte üres beviteli mezőt...DE!Alatta itt vannak a postok, és egy gonb, hogy "idézet beszúrása".[megoldva]

                      10 bejegyzés megtekintése - 581-590 / 19,719