kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201267
    kisbetu
    Felhasználó

      No, amit most végre megfejtettem: „idézet” hatására a gyors válasz mezőbe töltődik a szöveg, ami egyből meg is telik vele.nem-e lehetene-e1. az idézetnek a válasz lapra vinnie2. valahogyan átjutni a kitöltött gyors válaszból a teljes szerkesztőbe. (Ilyen valaha volt.)

      Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201266
      kisbetu
      Felhasználó

        a statisztikai adatok feleslegesek és nálam pl. oltári nagy fontokkal jelenik meg...

        Nálam is...

        Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201264
        kisbetu
        Felhasználó

          Nem tudom, hogy áll a szavazás, de+1 Vectornak.Így, ahogy most bejött, nekem is ez a "létező fórumok legjobbika".Szerk: megtaláltam a szavazást.

          Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201251
          kisbetu
          Felhasználó

            És mi legyen a 10 000-esnek a titulusa?

            "A csapból is ő folyik"

            Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201247
            kisbetu
            Felhasználó

              Milyen drakula?

              Hozzászólás: helyettesítés #2201339
              kisbetu
              Felhasználó

                Mert ahhoz írni kell. Nem kevés betűt, meg vesszőt, meg zárójelet.A kolléga spórolni akar, mert az a kód, ami nem fér el három sorban, az nem elegáns.

                Hozzászólás: helyettesítés #2201337
                kisbetu
                Felhasználó

                  mintha ez a date parancs csak az aktuális időt jelenítené meg.

                  Szerinted miért lehet ez?

                  date - print or set the system date and time

                  Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201237
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    A munka folyik, a fentieket jómagam is észrevettem, és dolgozom a problémán.Továbbra is vevő vagyok minden konstruktív javaslatra.

                    Hol lehet a "magyarításba" belenyúlni? (Jöhet privátba is.)"Sajnálom, nem ismételhetsz meg karma műveletet anélkül, hogy várnál 1 óra.""Kaptál 0 üzeneted van, 0 új"

                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Egy egyszerű kérdés, mert tényleg nem tudom: mi ez a zsigeri gyűlölet az ubuntuval szemben?

                      Ne foglalkozz vele... (A zsigerrel. Az ubuntut kipróbálhatod. De bármi mást is.)

                      Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201231
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Panaszkodok én: a válasz írása után nem ide a topikba hozott vissza, hanem kitett a … nem tudom, talán a fórum főlapra(?).szerk: a "Vélemények és Javaslatok" tetejére tett.szerk2: szerkesztés után meg visszahozott ide. "Kiérti ezt? Énnem."

                      10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 19,719