Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
No, amit most végre megfejtettem: „idézet” hatására a gyors válasz mezőbe töltődik a szöveg, ami egyből meg is telik vele.nem-e lehetene-e1. az idézetnek a válasz lapra vinnie2. valahogyan átjutni a kitöltött gyors válaszból a teljes szerkesztőbe. (Ilyen valaha volt.)
a statisztikai adatok feleslegesek és nálam pl. oltári nagy fontokkal jelenik meg...
Nálam is...
Nem tudom, hogy áll a szavazás, de+1 Vectornak.Így, ahogy most bejött, nekem is ez a "létező fórumok legjobbika".Szerk: megtaláltam a szavazást.
És mi legyen a 10 000-esnek a titulusa?
"A csapból is ő folyik"
Milyen drakula?
Mert ahhoz írni kell. Nem kevés betűt, meg vesszőt, meg zárójelet.A kolléga spórolni akar, mert az a kód, ami nem fér el három sorban, az nem elegáns.
mintha ez a date parancs csak az aktuális időt jelenítené meg.
Szerinted miért lehet ez?
date - print or set the system date and time
A munka folyik, a fentieket jómagam is észrevettem, és dolgozom a problémán.Továbbra is vevő vagyok minden konstruktív javaslatra.
Hol lehet a "magyarításba" belenyúlni? (Jöhet privátba is.)"Sajnálom, nem ismételhetsz meg karma műveletet anélkül, hogy várnál 1 óra.""Kaptál 0 üzeneted van, 0 új"
Egy egyszerű kérdés, mert tényleg nem tudom: mi ez a zsigeri gyűlölet az ubuntuval szemben?
Ne foglalkozz vele... (A zsigerrel. Az ubuntut kipróbálhatod. De bármi mást is.)
Panaszkodok én: a válasz írása után nem ide a topikba hozott vissza, hanem kitett a … nem tudom, talán a fórum főlapra(?).szerk: a "Vélemények és Javaslatok" tetejére tett.szerk2: szerkesztés után meg visszahozott ide. "Kiérti ezt? Énnem."
-
SzerzőBejegyzés