kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201230
    kisbetu
    Felhasználó

      Köszi.Akkor most le vagyok értékelve :(((

      Ne panaszkodj!

      Hozzászólás: Awk — argv es argc hasznalat… #2201206
      kisbetu
      Felhasználó

        Sajnos ezt a szintaktikát nem látom át.

        Hozzászólás: ASUS EAH5670, 350W-os táppal? #2201207
        kisbetu
        Felhasználó

          Bocs, de ezt a kérdést egészen konkrétan az index vagy a hávéesvé fórumán kéne feltenni, ahol didyman kolléga rátalálhat. Ő nemzetközi hírű tápszagértő, ha a linugzot nem is kedveli.

          kisbetu
          Felhasználó

            Igazad van, elkezdek inkább örülni. [örül]

            Hozzászólás: Ez is szánalmas #2199138
            kisbetu
            Felhasználó

              Schalynosch az index fórumába már nem tudok belépni a régi jelszavammal, (új módszerre meg nem vagyok halylandó átállni), ezért nem tudtam neki felajánlani.

              Hozzászólás: Ez is szánalmas #2199136
              kisbetu
              Felhasználó

                Számomra szánalmas ez is:

                Olyan jótét lélek segítségét kérem, aki:

                ad1: rendelkezik _működő_, _tvnetworkos_, _linuxos_ vezetékes hálózattal (külön modem nincs, csak a madzag lóg a falból)

                ad2: ez alapján képes és hajlandó nekem pontról-pontra leírni, hogy hogyan kell hozzá csatlakoznom. (de úgy ám, hogy most ezt az ikont nyomd meg, aztán azt a sort válaszd, ide konkrétan ezt-meg-ezt írd! amit itt-meg-itt nézhetsz meg, ha nem tudod fejből).

                Na, én ezt tartom segítségnek! (Amit nem kérek: „nekem nem ilyenem van, sőt nem is láttam ilyet, de keresgélj errefelé…”, meg „gugli a barátod” és hasonló típusú „ötleteket”).

                Jelenleg UHU2.1 és Slackware 13 van fenn, de ha valaki pl Fedorán (12), Mandriván (2010), Suse-n (11.0) vagy éppen Blackpanther 10-en tudja, nekem az is megfelel.

                Az illetőnek előre is köszönöm a segítségét.

                kisbetu
                Felhasználó

                  Disznyó!
                  A szmályli az enyém… volt.

                  Hozzászólás: Awk — argv es argc hasznalat… #2201201
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Olvastad, amit írtál?
                    Én csak ezt látom belőle: brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr…

                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Látom, hogy a birodalmi címválasztásod kicsit mellément. Az itteni tényleg korrektebb.
                      Szerintem küldd be az andorbitre is (vagy hogy hívatja magát újabban az SKL). Ott is bújkál pár ember, aki ismeri a saját rendszerét. Még könyvet is ír róla.

                      kisbetu
                      Felhasználó

                        +1

                      10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 19,719