Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Köszi.Akkor most le vagyok értékelve :(((
Ne panaszkodj!
Sajnos ezt a szintaktikát nem látom át.
Bocs, de ezt a kérdést egészen konkrétan az index vagy a hávéesvé fórumán kéne feltenni, ahol didyman kolléga rátalálhat. Ő nemzetközi hírű tápszagértő, ha a linugzot nem is kedveli.
Igazad van, elkezdek inkább örülni. [örül]
Schalynosch az index fórumába már nem tudok belépni a régi jelszavammal, (új módszerre meg nem vagyok halylandó átállni), ezért nem tudtam neki felajánlani.
Számomra szánalmas ez is:
Olyan jótét lélek segítségét kérem, aki:
ad1: rendelkezik _működő_, _tvnetworkos_, _linuxos_ vezetékes hálózattal (külön modem nincs, csak a madzag lóg a falból)
ad2: ez alapján képes és hajlandó nekem pontról-pontra leírni, hogy hogyan kell hozzá csatlakoznom. (de úgy ám, hogy most ezt az ikont nyomd meg, aztán azt a sort válaszd, ide konkrétan ezt-meg-ezt írd! amit itt-meg-itt nézhetsz meg, ha nem tudod fejből).
Na, én ezt tartom segítségnek! (Amit nem kérek: „nekem nem ilyenem van, sőt nem is láttam ilyet, de keresgélj errefelé…”, meg „gugli a barátod” és hasonló típusú „ötleteket”).
Jelenleg UHU2.1 és Slackware 13 van fenn, de ha valaki pl Fedorán (12), Mandriván (2010), Suse-n (11.0) vagy éppen Blackpanther 10-en tudja, nekem az is megfelel.
Az illetőnek előre is köszönöm a segítségét.
Disznyó!
A szmályli az enyém… volt.Olvastad, amit írtál?
Én csak ezt látom belőle: brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr…Látom, hogy a birodalmi címválasztásod kicsit mellément. Az itteni tényleg korrektebb.
Szerintem küldd be az andorbitre is (vagy hogy hívatja magát újabban az SKL). Ott is bújkál pár ember, aki ismeri a saját rendszerét. Még könyvet is ír róla.+1
-
SzerzőBejegyzés