Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ilyen címmel nem mész semmire!
Az Ubuntu az nem linugz.
Az ubuntu az maga AZ OPRENDSZER, ezt tessék tudomásul venni!Bocs, azt nem írtam, hogy ez már a végső stádium.
Eredetileg alumínium, és SIMA. Először csak púposodik (akkor már rossz), ritkán jut el a kifolyásig.Random lefagyásokat, teljesen váratlan elszállásokat okozhat.
Ha meg ez vinyóírás közben sikerül, az halálos lehet.Kérdezni nem szégyen, sőt…
Azok a fekete hengeres alkatrészek az elkók. Amik trey képén látszanak, (borostyánszínű paca a tetejükön), már teljesen kukaérettek.
2010-11-19-15:32 Hozzászólás: [Megoldva] SD Micro karit nem látja, nem particionálja. Win alatt OK #2201144Én nem győztem, hiszen nem küzdöttem.
Volt egy elméletem, és a te küzdelmed termelte meg a sikert.
2010-11-18-22:09 Hozzászólás: [Megoldva] SD Micro karit nem látja, nem particionálja. Win alatt OK #2201142Régi olvasók nem kezelik az SDHC kártyát, csak az SD-t.
Tehát szerintem a „windows” azért látja, mert alatta a gép látja, a linukszok meg azért nem, mert maguk a gépek nem.Azon a gépen kéne linugzzal megnézni, amin a win látja.
És egészen mellesleg SWAP-ot fehér ember nem tesz flashre.
2010-11-18-20:09 Hozzászólás: [Megoldva] SD Micro karit nem látja, nem particionálja. Win alatt OK #2201140Tök jó, hogy végigjártam három fórumot, és a háromból együttesen sem tudom kihámozni, hogy mi is történik.
Itt tartok:
Van egy SDHC kártyád.
Van egy telefonod. (Telefonálni tudsz? Ping localhost működik?)
Partícionálgatsz, mert az jó dolog.
Formázásról nem beszélsz.Két gépen (linugzoson) nem látod.
Windowson látod.Akkor ez már három gép?
Plusz egy telefon?2010-11-18-19:58 Hozzászólás: [Megoldva] SD Micro karit nem látja, nem particionálja. Win alatt OK #2201139KGyST wrote:Win mért látja?Honnan tudjam?
Biztos jól megfizetik érte.2010-11-18-19:52 Hozzászólás: [Megoldva] SD Micro karit nem látja, nem particionálja. Win alatt OK #2201137Linux alatt is meg kéne próbálni.
(khm…)2010-11-18-16:51 Hozzászólás: [Megoldva] SD Micro karit nem látja, nem particionálja. Win alatt OK #2201135hádécé?
Miért?dmesg
fdisk -l
cat /proc/partitionselnO.o wrote:valaki valami ötlet?Szerintem senki nem ötlet.
-
SzerzőBejegyzés
