Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
És mi a kérdés?
És továbbra is tartod, hogy a 10mp-es fagyások nincsenek, ha rángatod az egeret?
(Nézegetem a netet, de eddig nem találtam ilyen hibát.)Akkor távolodjunk még tovább…
Amit most írtál, az picit ellentmond az előzőnek: 10mp-enként előjön a fagyás.
Hűtés rendben van? (Bár semmi közöm hozzá, tudom.)Ez egy inteligencs készülék, a huszonkettedik század teknikája, direkt neked, már a huszonegyedikben.
Azért, hogy ne pazarold el unokáid elől az enyergiját, a gép a felhasználó tétlenkedése esetén visszaveszi a teljesítményt.
Minek menjen egy laptop, ha nem használják?
A filmnézés nem használat. Arra a DVD-lejátszó néven piacra dobott eszközt fejlesztették ki.Nekem egészen konkrétan EZ a topik kegyetlen lassú. (És mindegyik, amelyik már ilyen hosszú. Lehet, hogy az admin-jog hoz magával valamiféle plusz feladatot a motornak, de kínkeservesen tudok például görgetni benne.
Amennyire gyorsan át tudtam futni, kb. vizsla pontjaival értek egyet.
Sajna én sem tudok motortípust mondani (azt se tudom, millenek vannak, nem hogy még összehasonlítsam őket…).
Azt tudom, a 2009 november előtti mindegyik linukszfórumot tudtam használni, de ezt a mostanit nem.
Nehezen szoktam hozzá trey HUP-jához, de már annak az átlátása is megy.Kb. Csabával egyidőben váltott Tyson is a Birodalomban, no, az is katasztrófa volt akkor. De ő pár hónap után továbblépett (nem tudom, miről mire, mert ehhez nem is akarok érteni), most számomra átlátható az ottani fórum, leszámítva az idézeteket.
Mellesleg az idézés itt is katasztrófa.Megyek, nézem az „és egyebek” üzenet tartalmát.
Kérdezőnk szerintem akkor sem értené, mi köze a 8G-nek a 8gb-hez.
Az alaplapi elkókat és a táp elkóit sürgősen szemrevételezném.
Csatlakozom Vectorhoz hírügyben.
(Mióta átálltál erre a fórummotorra, átjárok ubuntuékhoz is, nézgelődni. Itt kénytelen vagyok ezt használni, akkor már -hozzászokva- ott is eligazodok.)Szóval ubuntuéknál épp a hetekben volt egy felülről jövő forradalom: a blogot betagosították a fórumba, és kész. Sokan felháborodtak, hogy -figyi!- a blogokba beküldött híreket ezek után nem fogják megtalálni.
És ennyi. Eddig sem volt külön hír szekció, ezután sem lesz. Azt mondják, ők egy segítségnyújtó fórum.Meg még valami: eddig a moderátorok hivatalból üldözték a nem-ubuntus kérdéseket. Most már ez sem tiltott, hanem megtűrt.
Szerintem a HUP után ez a legpörgősebb fórum. Talán mert a divatdisztró (pardon, nem disztró, hanem oprendszer) használói ott akadnak egymásra.(ellentétben…)
NEM a sötét tónust használom, mert … leírtam.
A mambánál maradtam, annak csak teteje sötét, de az érdemi rész már nézhető.A kinézetre meg azért mondtam, hogy túlélhető, mert a bubububuntuhu bugyirózsaszínje is egy szín, de egy új hozzászólást minimális görgetéssel meglelek.
Treynél már jobban kell figyelni, mert ott csak két piros betű, de a kekiben az is feltűnik.A Birodalom a klasszikus megoldást használja: az új mindig alul van. (Ott az idézeteket gyűlölöm, mert nem tudni, kinek, mikori szavait idézték.)
Sajnos (frászt, nem sajnos, fájjon nekik!) az SKL-ről nem tudok nyilatkozni, onnan kitiltottak. Túl sok javítani valóra hívtam fel a figyelmet.
HASZNÁLHATATLAN a jelenlegi fórum.
Hogy randa, az még elmenne.
Viszont (deviszont) az, hogy egy hosszabb témában nem lehet MEGLÁTNI az új hozzászólást, az nem zavaró, hanem lehetetlenné teszi a használatot.
Rövidebb témát még végig bír KERESNI az ember, de szerintem ennek nem így kéne működnie.
Az alapértelmezett témát nem bírom nézni, mert a sötét-világos területek kontrasztja szétveri a szememet.(zárójelben jegyzem meg) Más fórumok is használnak drapált, máshol is szar a drapál, de legalább megtalálható a post.
Más fórumon lehet, hogy nem szakértő a közönség, betűkezelési kihívásokkal küzdenek, de az infrastruktúra legalább lehetővé teszi a kommunikációt. -
SzerzőBejegyzés