kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: tükör raid titkosítva #2200495
    kisbetu
    Felhasználó
      wolfman wrote:
      a parancsban csak nagyon erőltetve tudnám észrevenni az összefüggést hogy mitől lesz az 8 gb.

      Majd ha eljutsz arra a szintre, hogy meg tudod különböztetni a kis- és nagybetűket, akkor esetleg tényleg észreveheted az összefüggést az 1G és a 8 jelzések között.

      Hozzászólás: Linux összeomlás #2201073
      kisbetu
      Felhasználó

        Nem írtad le, hogy milyen számítógép-utánzat produkálja ezt a hibát.
        A leírásodból feltételezem, hogy az enyémhez hasonló kukaszökevény lehet.
        El kéne végre döntenünk, hogy roncsokat próbálunk életben tartani, vagy az érdemi munkához beszerezzük a használható munkaeszközt is.

        kisbetu
        Felhasználó

          Tenném én szívesen, de ez a Drabál vagy mi a lócsöcs eléggé ellenem van.

          kisbetu
          Felhasználó

            Nagyon remélem, hogy penre live módban telepszik, különben kampec az eszköznek… Azok nem naplózó filerendszerre meg swapműveletekre vannak kitalálva.

            Szóval itt a fórum főoldalán kicsit lejjebb tekersz, és ott a bejelentés az USB lehetőségről.

            kisbetu
            Felhasználó

              (Mellesleg jobb lett volna, ha új topikba teszed, mert totál nem azt kérdezed, ami a cím…)

              kisbetu
              Felhasználó

                Állj, állj, állj! Lassítsunk egy kicsit! (Hadd fogjam fel öreg agyammal a helyzetet…)

                Szóval pendrive-ra kéne tenni a bP-t…
                Úgy rémlik, nemrégiben Vector közzétett egy cikket/leírást/programot, hogy hogyan lehet ezt megtenni.
                De az is lehet, hogy nem Vector volt (persze ki más?)…

                Versenyezzünk: melyikünk találja meg előbb.

                Hozzászólás: file oszlopainak torlese #2201067
                kisbetu
                Felhasználó

                  Igen, azzal.

                  Sajnos nem vagyok benne naprakész, minden sornyi szkriptemért meg szoktam küzdeni.

                  Jó hír viszont, hogy nagyszerű szkriptelők szoktak erre járni, biztosan kapsz segítséget.

                  kisbetu
                  Felhasználó
                    Perieter wrote:
                    A forrás fenn van,

                    Akkor már csak az a kérdés, hogy ANNAK a forrása van-e fenn, amelyik fut.

                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Tedd fel a kernelforrást.
                      Vagy ha neked van olyan, akkor elég a headereket.

                      kisbetu
                      Felhasználó

                        You may find suggestions
                        on fixing installation problems in the README available on the Linux
                        driver download page at http://www.nvidia.com.

                      10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 19,719