Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
wolfman wrote:a parancsban csak nagyon erőltetve tudnám észrevenni az összefüggést hogy mitől lesz az 8 gb.
Majd ha eljutsz arra a szintre, hogy meg tudod különböztetni a kis- és nagybetűket, akkor esetleg tényleg észreveheted az összefüggést az 1G és a 8 jelzések között.
Nem írtad le, hogy milyen számítógép-utánzat produkálja ezt a hibát.
A leírásodból feltételezem, hogy az enyémhez hasonló kukaszökevény lehet.
El kéne végre döntenünk, hogy roncsokat próbálunk életben tartani, vagy az érdemi munkához beszerezzük a használható munkaeszközt is.Tenném én szívesen, de ez a Drabál vagy mi a lócsöcs eléggé ellenem van.
Nagyon remélem, hogy penre live módban telepszik, különben kampec az eszköznek… Azok nem naplózó filerendszerre meg swapműveletekre vannak kitalálva.
Szóval itt a fórum főoldalán kicsit lejjebb tekersz, és ott a bejelentés az USB lehetőségről.
(Mellesleg jobb lett volna, ha új topikba teszed, mert totál nem azt kérdezed, ami a cím…)
Állj, állj, állj! Lassítsunk egy kicsit! (Hadd fogjam fel öreg agyammal a helyzetet…)
Szóval pendrive-ra kéne tenni a bP-t…
Úgy rémlik, nemrégiben Vector közzétett egy cikket/leírást/programot, hogy hogyan lehet ezt megtenni.
De az is lehet, hogy nem Vector volt (persze ki más?)…Versenyezzünk: melyikünk találja meg előbb.
Igen, azzal.
Sajnos nem vagyok benne naprakész, minden sornyi szkriptemért meg szoktam küzdeni.
Jó hír viszont, hogy nagyszerű szkriptelők szoktak erre járni, biztosan kapsz segítséget.
Perieter wrote:A forrás fenn van,Akkor már csak az a kérdés, hogy ANNAK a forrása van-e fenn, amelyik fut.
Tedd fel a kernelforrást.
Vagy ha neked van olyan, akkor elég a headereket.You may find suggestions
on fixing installation problems in the README available on the Linux
driver download page at http://www.nvidia.com. -
SzerzőBejegyzés