kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Logitech C100 webcam nem műxik #2200967
    kisbetu
    Felhasználó
      timurlan wrote:
      Hétvégén talán le tudom beszélni a pereskedésről…
      Ne tedd.
      Hozzászólás: Logitech C100 webcam nem műxik #2200965
      kisbetu
      Felhasználó
        timurlan wrote:
        Vagyis a gép látja, fel is ismerte.

        Hányszor kell még elpofáznom:

        A sarki rendőr sem ismer fel (szerencsédre!), amikor a személyidben elolvassa a nevedet.

        kisbetu
        Felhasználó

          Esetleg megírhatnád, pontosan hol meséltek a command promptról. Több szem több tyúknak elég.

          kisbetu
          Felhasználó
            Lorddeath666 wrote:
            Kijavítottam! Köszönöm az építő jellegű kritikát ! 🙂

            Én köszönöm.
            Kérdeztem azt is, hogy command promptos megoldást javasoltak, azt pedig nem érted el, akkor hogyan tudtál rajta többféle programot is kipróbálni?

            Hozzászólás: UHU 2.2 #2200738
            kisbetu
            Felhasználó

              Mi ez az olvashatatlan hányadék már megint, amit itt betűkből összeraktál?

              Nem jártál iskolába?
              Felső tagozatban tanítják a szövegformázást, a mondat elemeit meg már alsóban.

              Próbáld már meg emberi módon, a szöveged olvasóira gondolva, a magyar nyelv szabályai szerint leírni, amit közölni akarsz. Akkor majd elolvasom, mert most csak kibetűzni lehetne…
              .
              .
              .
              szerk:
              Szép dolog, hogy havonta egyszer megjelensz, és osztod az információt.
              Ami nem megy, azt nem kéne erőltetni.

              Vagy tudod mit?
              GYERE gyakrabban, és megígérem, megtanítalak magyarul szöveget formázni.

              Hozzászólás: skype mikrofonprobléma #2200801
              kisbetu
              Felhasználó

                A korommal nem viccelődünk, mert jönnek a kéményseprők.

                Hozzászólás: netdiscover #2200956
                kisbetu
                Felhasználó

                  Köszönöm, ezt ismertem.
                  Sajnos ez nekem IP-címeket ad fel, én meg MAC-címeket látnék szívesen.

                  Hozzászólás: Külső winchester problém #2200962
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Milyen filerendszere van annak a külső egységnek?

                    Hozzászólás: netdiscover #2200954
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      De hogy ne hagyjalak kétségben, leírom:

                      A gugli talált 0.3beta6-ot. Készült 2005-ben.
                      Talált csomagot 2009-ből, ami még mindig 0.3beta6.

                      Ez vajon egy olyan jó program, amit öt éve béta állapotban befagyasztottak, és azóta sem kellett hozzányúlni?

                      Sőt, van csomag 2010 januárból, ami még mindig ugyanazt a béta nevet viseli magán.

                      Hozzászólás: netdiscover #2200953
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Squeeze?

                        Köszönöm a törődést.

                      10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 19,719