Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
timurlan wrote:Hétvégén talán le tudom beszélni a pereskedésről…
Ne tedd.timurlan wrote:Vagyis a gép látja, fel is ismerte.Hányszor kell még elpofáznom:
A sarki rendőr sem ismer fel (szerencsédre!), amikor a személyidben elolvassa a nevedet.
Esetleg megírhatnád, pontosan hol meséltek a command promptról. Több szem több tyúknak elég.
Lorddeath666 wrote:Kijavítottam! Köszönöm az építő jellegű kritikát ! 🙂Én köszönöm.
Kérdeztem azt is, hogy command promptos megoldást javasoltak, azt pedig nem érted el, akkor hogyan tudtál rajta többféle programot is kipróbálni?Mi ez az olvashatatlan hányadék már megint, amit itt betűkből összeraktál?
Nem jártál iskolába?
Felső tagozatban tanítják a szövegformázást, a mondat elemeit meg már alsóban.Próbáld már meg emberi módon, a szöveged olvasóira gondolva, a magyar nyelv szabályai szerint leírni, amit közölni akarsz. Akkor majd elolvasom, mert most csak kibetűzni lehetne…
.
.
.
szerk:
Szép dolog, hogy havonta egyszer megjelensz, és osztod az információt.
Ami nem megy, azt nem kéne erőltetni.Vagy tudod mit?
GYERE gyakrabban, és megígérem, megtanítalak magyarul szöveget formázni.A korommal nem viccelődünk, mert jönnek a kéményseprők.
Köszönöm, ezt ismertem.
Sajnos ez nekem IP-címeket ad fel, én meg MAC-címeket látnék szívesen.Milyen filerendszere van annak a külső egységnek?
De hogy ne hagyjalak kétségben, leírom:
A gugli talált 0.3beta6-ot. Készült 2005-ben.
Talált csomagot 2009-ből, ami még mindig 0.3beta6.Ez vajon egy olyan jó program, amit öt éve béta állapotban befagyasztottak, és azóta sem kellett hozzányúlni?
Sőt, van csomag 2010 januárból, ami még mindig ugyanazt a béta nevet viseli magán.
Squeeze?
Köszönöm a törődést.
-
SzerzőBejegyzés