Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ennél többet vártam tőled.
De te tudod, hogyan égeted magad.
.
.
.
.
A kérdésemre ugyanis ( „Talákozott már valaki vele?” ) nem válaszoltál.
Akkor válaszolj most: TE találkoztál már vele?Stefi wrote:Van hang, csak gyenge.mic boost
Sok dolog nem világos az irományodból, de biztos siettél (há-há-há).
!POZITÍV! hozzá fűzni valója
Pozitívan mondom, kerüld az idétlen rövidítéseket, használj vesszőket és pontokat…
.
.
.
.Torrent kliensek amiket eddig próbálltam : Torrent flux, Torrent flux -b4rt, Transmission torrent,php Abc
Hogyan próbálllllltad ezeket, ha be sem tudsz lépni a routerbe?
2010-10-30-16:42 Hozzászólás: Többet szeretnék meg tudni a telnetről, illetve, az az körüli dolgokról #2200916zogelinux wrote:Meg ha már annyira elavult vagy nem biztonságos lenne, akkor nem lenne benne a mai Linux disztribúciókban.Mondod ezt olyannak, aki mai disztribúciót épít… (nem én)
Matematikust vagy jogászt tisztelhetünk benned?
2010-10-30-16:36 Hozzászólás: Többet szeretnék meg tudni a telnetről, illetve, az az körüli dolgokról #2200915Alaphangon az ssh van helyette.
Soha nem használtam torrentet.
Mindig a disztribúció saját honlapjáról, esetleg általa ajánlott tükörről szedem le az ISO-t.
(Ha nem ad ki ISO-t, mert ő ragaszkodik a torrenthez, akkor én nem ragaszkodom hozzá.)Volt olyan nekem is, hogy nem stimmelt az md5. Harmadik letöltésre stimmelt. Meg kell jegyeznem, mindegyik ilyen hiba az openSUSE valamelyik alfa ISO-jánál fordult elő.
2010-10-29-16:21 Hozzászólás: Miért nem tudok a laptopommal a sulis hálózatra (vezetékes) felmenni? #2200938Szóval felhívom a kedves debian-használókat, meséljék el, hogyan lehet DHCP módba tenni a hálókátyát!
2010-10-29-16:19 Hozzászólás: Miért nem tudok a laptopommal a sulis hálózatra (vezetékes) felmenni? #2200937Materialista neveltetésem okán az egyetlen lehetséges válasz:igen, lehet.
Csak sajnos semmit nem tudunk sem a hálózatodról, sem az oprendszeredről. (Bár az oprendszer talán valamilyen linugz.
Szerk: ja, bocs. Lenny.)2010-10-29-15:50 Hozzászólás: Miért nem tudok a laptopommal a sulis hálózatra (vezetékes) felmenni? #2200935Azt a 10.111.111.2-es címet ki okozta?
Kellene hozzá a route táblában egy gatewayt látni:noti:/home/peti # ifconfig
eth0 Link encap:Ethernet HWaddr 00:11:D8:04:B4:41
inet addr:192.168.100.202 Bcast:192.168.100.255 Mask:255.255.255.0
UP BROADCAST RUNNING MULTICAST MTU:1492 Metric:1
RX packets:13592 errors:0 dropped:0 overruns:0 frame:0
TX packets:10923 errors:0 dropped:0 overruns:0 carrier:0
collisions:0 txqueuelen:1000
RX bytes:11335762 (10.8 Mb) TX bytes:1754316 (1.6 Mb)
Interrupt:22lo Link encap:Local Loopback
inet addr:127.0.0.1 Mask:255.0.0.0
UP LOOPBACK RUNNING MTU:16436 Metric:1
RX packets:4 errors:0 dropped:0 overruns:0 frame:0
TX packets:4 errors:0 dropped:0 overruns:0 carrier:0
collisions:0 txqueuelen:0
RX bytes:200 (200.0 b) TX bytes:200 (200.0 b)noti:/home/peti #
noti:/home/peti # route
Kernel IP routing table
Destination Gateway Genmask Flags Metric Ref Use Iface
192.168.100.0 * 255.255.255.0 U 0 0 0 eth0
link-local * 255.255.0.0 U 0 0 0 eth0
loopback * 255.0.0.0 U 0 0 0 lo
default 192.168.100.102 0.0.0.0 UG 0 0 0 eth0
noti:/home/peti #CISCO-éknál minden bizonnyal tudnak javasolni kulcsrakész megoldást, amit a helyszínre kiérkezett szakértő nem kevés óradíjért pár hét alatt elég használhatóra meghegeszt nektek.
-
SzerzőBejegyzés