kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: netdiscover #2200951
    kisbetu
    Felhasználó

      Ennél többet vártam tőled.
      De te tudod, hogyan égeted magad.
      .
      .
      .
      .
      A kérdésemre ugyanis ( „Talákozott már valaki vele?” ) nem válaszoltál.
      Akkor válaszolj most: TE találkoztál már vele?

      Hozzászólás: skype mikrofonprobléma #2200797
      kisbetu
      Felhasználó
        Stefi wrote:
        Van hang, csak gyenge.

        mic boost

        kisbetu
        Felhasználó

          Sok dolog nem világos az irományodból, de biztos siettél (há-há-há).

          !POZITÍV! hozzá fűzni valója

          Pozitívan mondom, kerüld az idétlen rövidítéseket, használj vesszőket és pontokat…
          .
          .
          .
          .

          Torrent kliensek amiket eddig próbálltam : Torrent flux, Torrent flux -b4rt, Transmission torrent,php Abc

          Hogyan próbálllllltad ezeket, ha be sem tudsz lépni a routerbe?

          kisbetu
          Felhasználó
            zogelinux wrote:
            Meg ha már annyira elavult vagy nem biztonságos lenne, akkor nem lenne benne a mai Linux disztribúciókban.

            Mondod ezt olyannak, aki mai disztribúciót épít… (nem én)

            Matematikust vagy jogászt tisztelhetünk benned?

            kisbetu
            Felhasználó

              Alaphangon az ssh van helyette.

              Hozzászólás: md5sum #2200909
              kisbetu
              Felhasználó

                Soha nem használtam torrentet.
                Mindig a disztribúció saját honlapjáról, esetleg általa ajánlott tükörről szedem le az ISO-t.
                (Ha nem ad ki ISO-t, mert ő ragaszkodik a torrenthez, akkor én nem ragaszkodom hozzá.)

                Volt olyan nekem is, hogy nem stimmelt az md5. Harmadik letöltésre stimmelt. Meg kell jegyeznem, mindegyik ilyen hiba az openSUSE valamelyik alfa ISO-jánál fordult elő.

                kisbetu
                Felhasználó

                  Szóval felhívom a kedves debian-használókat, meséljék el, hogyan lehet DHCP módba tenni a hálókátyát!

                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Materialista neveltetésem okán az egyetlen lehetséges válasz:igen, lehet.

                    Csak sajnos semmit nem tudunk sem a hálózatodról, sem az oprendszeredről. (Bár az oprendszer talán valamilyen linugz.
                    Szerk: ja, bocs. Lenny.)

                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Azt a 10.111.111.2-es címet ki okozta?
                      Kellene hozzá a route táblában egy gatewayt látni:

                      noti:/home/peti # ifconfig
                      eth0 Link encap:Ethernet HWaddr 00:11:D8:04:B4:41
                      inet addr:192.168.100.202 Bcast:192.168.100.255 Mask:255.255.255.0
                      UP BROADCAST RUNNING MULTICAST MTU:1492 Metric:1
                      RX packets:13592 errors:0 dropped:0 overruns:0 frame:0
                      TX packets:10923 errors:0 dropped:0 overruns:0 carrier:0
                      collisions:0 txqueuelen:1000
                      RX bytes:11335762 (10.8 Mb) TX bytes:1754316 (1.6 Mb)
                      Interrupt:22

                      lo Link encap:Local Loopback
                      inet addr:127.0.0.1 Mask:255.0.0.0
                      UP LOOPBACK RUNNING MTU:16436 Metric:1
                      RX packets:4 errors:0 dropped:0 overruns:0 frame:0
                      TX packets:4 errors:0 dropped:0 overruns:0 carrier:0
                      collisions:0 txqueuelen:0
                      RX bytes:200 (200.0 b) TX bytes:200 (200.0 b)

                      noti:/home/peti #

                      noti:/home/peti # route
                      Kernel IP routing table
                      Destination Gateway Genmask Flags Metric Ref Use Iface
                      192.168.100.0 * 255.255.255.0 U 0 0 0 eth0
                      link-local * 255.255.0.0 U 0 0 0 eth0
                      loopback * 255.0.0.0 U 0 0 0 lo
                      default 192.168.100.102 0.0.0.0 UG 0 0 0 eth0
                      noti:/home/peti #

                      kisbetu
                      Felhasználó

                        CISCO-éknál minden bizonnyal tudnak javasolni kulcsrakész megoldást, amit a helyszínre kiérkezett szakértő nem kevés óradíjért pár hét alatt elég használhatóra meghegeszt nektek.

                      10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 19,719