kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • kisbetu
    Felhasználó

      Pontosítsad a nevét is. Kérlek.

      Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2031062
      kisbetu
      Felhasználó

        Kábé kétszer nekem is volt olyanom, hogy megírtam valami blogszerűt, elküldtem, aztán meg csak lestem, hogy hová tűnt.

        Ezexerin a drabál úgy veszi át tőlünk a cikket, hogy hiddenre állítja? Normális? Azért írok, hogy ne lássák?

        Köszönjük, Emese!

        Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2031057
        kisbetu
        Felhasználó
          Tony Magic wrote:
          megpróbálom elolvasni a legújabb hozzászólásokat

          Mazochista tetszel lenni.

          Amúgy nekem általában sikerül. (Persze vannak alulképzett fórumozók, akik nem tudják, mi a különbség a „válasz” és az „új hozzászólás” között, de ezeknek a kihívásoknak túlfejlett intuíciós készségem megfeszített alkalmazásával általában meg tudok felelni, és a szöveget el tudom helyezni az állapottérben.)

          Nekem azok a topiknak nevezett betűzsákok okoznak gondot, ahol több száz, többéves hozzászólás közé ír valaki új bejegyzést. Megmondom őszintén, igyekszem addig lapozni, amíg a piros jelzés fel nem tűnik, de sajnos intuíciós képességeim fejlesztése közben nagyon elhanyagoltam látószerveim karbantartását, így néha előfordul, hogy én sem találom az „új” hozzászólást.

          Hozzászólás: iptables – portforward #2200754
          kisbetu
          Felhasználó
            vvaassyy wrote:
            Amig ki nem talalom hogy megy a kernel szintu portforward http fejlec alapjan

            Amíg nem írod meg, nem fog menni.

            Hozzászólás: iptables – portforward #2200753
            kisbetu
            Felhasználó

              Erre…
              http://www.linuxforum.hu/user/4443

              (Tudom: bármiféle hasonlóság kizárólag a Véletlen műve lehet.)

              Hozzászólás: segítség #2200674
              kisbetu
              Felhasználó
                ini wrote:
                igérem kérdezek még 🙂

                Neeeeeeeeeeeeeeeee!
                Ebben a topikban neeeeeeeeeeeee!

                Hozzászólás: iptables – portforward #2200748
                kisbetu
                Felhasználó

                  Nem volt gyanús a nicknév?

                  Hozzászólás: UHU 2.2 #2200734
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    attus wrote:
                    De mit is akart tulajdonképp a topic indítója???

                    Elmondom, én mit olvastam ki belőle:

                    topiknyitó wrote:
                    csak tapasztalatomat( mindössze 1órás) osztanám meg ill kérdeznék is s segítséget is kérnék egyben

                    Nekiindult a szöveg(elés)nek, de a szöveggyártással hadilábon áll, meg elmondása szerint sietett is, ezért nem tudta befejezni.
                    Az „osztanám meg – kérdeznék – segítséget kérnék” hármasból a tapasztalatmegosztás úgy-ahogy sikerült. Jó hosszú, többsoros betűfolyamot kaptunk, melyben utalások vannak rá, hogy látott már linugzot.

                    Aztán a mondat végére pont került, és elfeledkezett a kérdezés és segítségkérés beharangozott ígéretéről.
                    Persze az is lehet, hogy a szövegformázási kihívásokon túl a klaviatúrája is hibás, mindenesetre én úgy vettem észre, hogy a szövegben nincs kérdés.

                    Hozzászólás: iptables – portforward #2200741
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Írd le azt is, honnan tudja meg a „tűzfalszerver”, hogy melyik weboldalt szólítják éppen.

                      Hozzászólás: segítség #2200661
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Valamiért olyan érzésem van, hogy az üzemeltetőnek magyarázol.

                      10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 19,719