Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Pontosítsad a nevét is. Kérlek.
Kábé kétszer nekem is volt olyanom, hogy megírtam valami blogszerűt, elküldtem, aztán meg csak lestem, hogy hová tűnt.
Ezexerin a drabál úgy veszi át tőlünk a cikket, hogy hiddenre állítja? Normális? Azért írok, hogy ne lássák?
Köszönjük, Emese!
Tony Magic wrote:megpróbálom elolvasni a legújabb hozzászólásokatMazochista tetszel lenni.
Amúgy nekem általában sikerül. (Persze vannak alulképzett fórumozók, akik nem tudják, mi a különbség a „válasz” és az „új hozzászólás” között, de ezeknek a kihívásoknak túlfejlett intuíciós készségem megfeszített alkalmazásával általában meg tudok felelni, és a szöveget el tudom helyezni az állapottérben.)
Nekem azok a topiknak nevezett betűzsákok okoznak gondot, ahol több száz, többéves hozzászólás közé ír valaki új bejegyzést. Megmondom őszintén, igyekszem addig lapozni, amíg a piros jelzés fel nem tűnik, de sajnos intuíciós képességeim fejlesztése közben nagyon elhanyagoltam látószerveim karbantartását, így néha előfordul, hogy én sem találom az „új” hozzászólást.
vvaassyy wrote:Amig ki nem talalom hogy megy a kernel szintu portforward http fejlec alapjanAmíg nem írod meg, nem fog menni.
Erre…
http://www.linuxforum.hu/user/4443(Tudom: bármiféle hasonlóság kizárólag a Véletlen műve lehet.)
ini wrote:igérem kérdezek még 🙂Neeeeeeeeeeeeeeeee!
Ebben a topikban neeeeeeeeeeeee!Nem volt gyanús a nicknév?
attus wrote:De mit is akart tulajdonképp a topic indítója???Elmondom, én mit olvastam ki belőle:
topiknyitó wrote:csak tapasztalatomat( mindössze 1órás) osztanám meg ill kérdeznék is s segítséget is kérnék egybenNekiindult a szöveg(elés)nek, de a szöveggyártással hadilábon áll, meg elmondása szerint sietett is, ezért nem tudta befejezni.
Az „osztanám meg – kérdeznék – segítséget kérnék” hármasból a tapasztalatmegosztás úgy-ahogy sikerült. Jó hosszú, többsoros betűfolyamot kaptunk, melyben utalások vannak rá, hogy látott már linugzot.Aztán a mondat végére pont került, és elfeledkezett a kérdezés és segítségkérés beharangozott ígéretéről.
Persze az is lehet, hogy a szövegformázási kihívásokon túl a klaviatúrája is hibás, mindenesetre én úgy vettem észre, hogy a szövegben nincs kérdés.Írd le azt is, honnan tudja meg a „tűzfalszerver”, hogy melyik weboldalt szólítják éppen.
Valamiért olyan érzésem van, hogy az üzemeltetőnek magyarázol.
-
SzerzőBejegyzés