kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 821-830 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1952501
    kisbetu
    Felhasználó

      Kérjük tölts ki minden mezőt, ellenben nem tudsz belépni.

      kisbetu
      Felhasználó
        firemano wrote:
        Ritkán használom az OpenSuSe 11.0,

        Az a baj, hogy mégsem elég ritkán használod.
        Ma sem kellett volna.

        firemano wrote:
        amit azzal kezdtem, hogy frissítettem

        Mit?
        Hogyan?
        (A minek is játszik: ha úgyse használod, nem is ismered, akkor minek frissítgetni…)

        FUT az X.
        Magad is látod, le is fényképezed (és hatalmas méretű képet linkelsz egy tetűlassú szerverre. Köszi.)
        Akkor milyen apropóból indítanád ÚJRA?

        Mert nem is újra, hanem rá.
        Persze, hogy anyázik. zunk.

        A disztró nevét meg nézd meg újra, mert ezt a varez változatot még nem láttam.

        Hozzászólás: Kocsma topik #1952500
        kisbetu
        Felhasználó

          Egyszer régen beleregisztráltam.
          Azóta ha észreveszem, hogy felszólítanak a frissítésre, előkeresem a jelszavam és frissítem az adataimat.
          Ha nem veszem észre, akkor eszembe sem jut ránézni és frissíteni.

          Az ubuntu-pistikék meg lehet, hogy nem is tudnak erről az oldalról.

          Hozzászólás: tuxológia #2199567
          kisbetu
          Felhasználó

            Aki böngész, előbb-utóbb rálel:
            Alternative text

            Hozzászólás: tuxológia #2199566
            kisbetu
            Felhasználó

              Egy egész párat!
              Micsoda fejlődés!

              Lassan eljutunk az 5.1 nyereményekig…

              Hozzászólás: tuxológia #2199564
              kisbetu
              Felhasználó

                Farsang is elég régen volt, ezért ismét csak értetlenkedek kabala-ping-nyúl-kígyónk újabb álruháján.

                Kék kalap… Hm… RedHat -> Fedora -> BlueHat ?

                Van ilyen? Vagy ő az első?
                Meg az övén is van valami f alakú, csak nagyon félrecsúszott.

                Vagy nem is az öve? Akkor mije? (vagy milye…)

                Hozzászólás: Néhány kérdés Debiannal kapcsolatban #2185723
                kisbetu
                Felhasználó

                  Miért a Debiant tetted fel, ha nem értesz hozzá?
                  Neked az Ubuntut kell feltenned.

                  Hozzászólás: Segitség kérés a vizsgamhoz #2199807
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Volt valamelyik fórumon egy nagyon frappáns válasz:

                    természetesen segítünk a vizsgamunkád elkészítésében, de ehhez alá kell írnod egy kötelezvényt, hogy a jövőben mindenkori fizetésed 0,5%-át nekünk adod.

                    Hozzászólás: Segitség kérés a vizsgamhoz #2199806
                    kisbetu
                    Felhasználó
                      RoScoe1 wrote:
                      és egy linkel ahonnan letölthető

                      Tényleg nem értesz hozzá…

                      Nem tudnál olyannal foglalkozni, amihez értesz?

                      Hozzászólás: suse 11.2 alá időzített mp3 lejátszás #2199769
                      kisbetu
                      Felhasználó
                        Tony Magic wrote:
                        Nem vagyok rasszista

                        Elhiszem.
                        Nekem inkább a mazochizmus ugrik be: blackPanther logóval jelentkezni ott…

                      10 bejegyzés megtekintése - 821-830 / 19,719