Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kérjük tölts ki minden mezőt, ellenben nem tudsz belépni.
firemano wrote:Ritkán használom az OpenSuSe 11.0,Az a baj, hogy mégsem elég ritkán használod.
Ma sem kellett volna.firemano wrote:amit azzal kezdtem, hogy frissítettemMit?
Hogyan?
(A minek is játszik: ha úgyse használod, nem is ismered, akkor minek frissítgetni…)FUT az X.
Magad is látod, le is fényképezed (és hatalmas méretű képet linkelsz egy tetűlassú szerverre. Köszi.)
Akkor milyen apropóból indítanád ÚJRA?Mert nem is újra, hanem rá.
Persze, hogy anyázik. zunk.A disztró nevét meg nézd meg újra, mert ezt a varez változatot még nem láttam.
Egyszer régen beleregisztráltam.
Azóta ha észreveszem, hogy felszólítanak a frissítésre, előkeresem a jelszavam és frissítem az adataimat.
Ha nem veszem észre, akkor eszembe sem jut ránézni és frissíteni.Az ubuntu-pistikék meg lehet, hogy nem is tudnak erről az oldalról.
Aki böngész, előbb-utóbb rálel:

Egy egész párat!
Micsoda fejlődés!Lassan eljutunk az 5.1 nyereményekig…
Farsang is elég régen volt, ezért ismét csak értetlenkedek kabala-ping-nyúl-kígyónk újabb álruháján.
Kék kalap… Hm… RedHat -> Fedora -> BlueHat ?
Van ilyen? Vagy ő az első?
Meg az övén is van valami f alakú, csak nagyon félrecsúszott.Vagy nem is az öve? Akkor mije? (vagy milye…)
Miért a Debiant tetted fel, ha nem értesz hozzá?
Neked az Ubuntut kell feltenned.Volt valamelyik fórumon egy nagyon frappáns válasz:
természetesen segítünk a vizsgamunkád elkészítésében, de ehhez alá kell írnod egy kötelezvényt, hogy a jövőben mindenkori fizetésed 0,5%-át nekünk adod.
RoScoe1 wrote:és egy linkel ahonnan letölthetőTényleg nem értesz hozzá…
Nem tudnál olyannal foglalkozni, amihez értesz?
Tony Magic wrote:Nem vagyok rasszistaElhiszem.
Nekem inkább a mazochizmus ugrik be: blackPanther logóval jelentkezni ott… -
SzerzőBejegyzés