Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
persze. CSAK EL
az elõzõ linkek alapján már nem görcsölnék vele, tisztán látszik: fut.
a krekkelt verzió viszont nem nagyon.Toma anno csinált egy mix cd-t, rajta vagy 6-7 Live rendszerrel… keresd meg a lapját..
persze, csak azt k9copy-nak hívják.
nem. két külön projektrõl beszélünk. keress vissza a fórumban, de ha tudok guglizok is Neked egy kicsit.
lspci, rootként
vga sort nézel, és csókolom
de egyébként az nem járható út, hogy kinyitod a gépet és megnézed? ti itt az lspci-ben mindenféle kódnevek is lehetnek, azt pedig megint nyomozhatod mi akar lenni a köztudatban.létezik dvd shrink linuxos verzióiban is (vagyis annak megfelelõ cuccos)
mondjuk a wmv – t kinyomod tömörítetlen avi-ba mencoderrel, azt szerkeszted avidemux-szal, ezt pedig visszaírod +int csak mencoderrel. de mindez elég körülményes, ráadásul a minõségveszteség elleni tömörítetlen avi nagyon sok gb helyet fog, a végén pedig +int van egy veszteséges windows media elkódolás…
biztosan ezt akarod?
hmm én olyan irányban gondolkodnék, hogy..
leszedek a slaxot, mondjuk az
megkaptam az izót, kiírtam, örültem, majd kishíján felakasztottam magam, mivel az izóban 5 egyéb krekkelt játék volt a b&w mellett. ezek meg nem mennek, mivel elég durva módon 2-3 – szor be vannak tömörítve és cseles módon írják át a regisztrit.
így még egy kis türelmet kérek, próbálok tenni valamit.
-
SzerzőBejegyzés