kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 991-1,000 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Half-life beüzemeltetése #2022919
    kovi
    Felhasználó

      persze. CSAK EL

      Hozzászólás: Black&Fehér #2020449
      kovi
      Felhasználó

        az elõzõ linkek alapján már nem görcsölnék vele, tisztán látszik: fut.
        a krekkelt verzió viszont nem nagyon.

        Hozzászólás: Univerzális BootDVD #2022018
        kovi
        Felhasználó

          Toma anno csinált egy mix cd-t, rajta vagy 6-7 Live rendszerrel… keresd meg a lapját..

          Hozzászólás: DVD-re magyar felírat #2022623
          kovi
          Felhasználó
            Hozzászólás: DVD-re magyar felírat #2022622
            kovi
            Felhasználó

              persze, csak azt k9copy-nak hívják.

              nem. két külön projektrõl beszélünk. keress vissza a fórumban, de ha tudok guglizok is Neked egy kicsit.

              Hozzászólás: Celeron 2000, videokartya-vezerlo beallitasa #2022673
              kovi
              Felhasználó

                lspci, rootként

                vga sort nézel, és csókolom
                de egyébként az nem járható út, hogy kinyitod a gépet és megnézed? ti itt az lspci-ben mindenféle kódnevek is lehetnek, azt pedig megint nyomozhatod mi akar lenni a köztudatban.

                Hozzászólás: DVD-re magyar felírat #2022620
                kovi
                Felhasználó

                  létezik dvd shrink linuxos verzióiban is (vagyis annak megfelelõ cuccos)

                  Hozzászólás: wmv editor #2022634
                  kovi
                  Felhasználó

                    mondjuk a wmv – t kinyomod tömörítetlen avi-ba mencoderrel, azt szerkeszted avidemux-szal, ezt pedig visszaírod +int csak mencoderrel. de mindez elég körülményes, ráadásul a minõségveszteség elleni tömörítetlen avi nagyon sok gb helyet fog, a végén pedig +int van egy veszteséges windows media elkódolás…

                    biztosan ezt akarod?

                    Hozzászólás: Univerzális BootDVD #2022014
                    kovi
                    Felhasználó

                      hmm én olyan irányban gondolkodnék, hogy..

                      leszedek a slaxot, mondjuk az

                      Hozzászólás: Black&Fehér #2020447
                      kovi
                      Felhasználó

                        megkaptam az izót, kiírtam, örültem, majd kishíján felakasztottam magam, mivel az izóban 5 egyéb krekkelt játék volt a b&w mellett. ezek meg nem mennek, mivel elég durva módon 2-3 – szor be vannak tömörítve és cseles módon írják át a regisztrit.

                        így még egy kis türelmet kérek, próbálok tenni valamit.

                      10 bejegyzés megtekintése - 991-1,000 / 3,700