kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Wine vs.fglrlx #2022984
    kovi
    Felhasználó

      De jól emléxem, hogy az fglrx drv-ben az fglrxconfiggal is lehet állítgatni?

      Hozzászólás: Wine vs.fglrlx #2022983
      kovi
      Felhasználó

        Az fglrxconfig a futásakor kérdez egy csomó dolgot, és többek közt ezt a DGA-t is be lehet benne állítani. Tehát consol-ban fglrxconfig, és ez lesz az egyik kérdés, ha jól emléxem.

        mint ahogy azt mondtam is az elõbb, de egyébként a wine konfigjában szerintem szerencsésebb letiltani / bekapcsolni.

        ui az enyém lett a múlt héten (is) említett 9600XT, gyakorlatilag hibátlan volt – el is adtam, és vettem gf4ti – t, a maradék zsét meg keményen elmulattam 7végén. így van egy tartalék nv kártyám, így most eladom a gf5700le- met… azé’ jó ez az ati mert egy windowsosnak sokat ér.. 🙂 így könnyû eladni. én meg könnyen találok olyan gf-et fele pénzbõl, ami a doom3-at megeszi reggelire.

        Hozzászólás: Wine vs.fglrlx #2022981
        kovi
        Felhasználó

          /home/$temagad/.wine/config

          ebben keresd a kérdéses sort. a többi adja magát.

          Hozzászólás: Half-life beüzemeltetése #2022923
          kovi
          Felhasználó

            és honnan lehet letölteni a legújabb wine-t és hogy kell telepíteni részletessen írd le létci. smile.gif
            winex az nem fízetös progi?én úgy tudom igen.

            1., ismert bugról beszélsz, némelyik wine-nél elõfordul hl esetén.

            Hozzászólás: Wine #1987648
            kovi
            Felhasználó

              melyik program?
              milyen dx dll-t?
              milyen wine config beállításokkal?

              merthogy dx 9 pölö nincs benne, ott pölö kell egy kis hack.

              Hozzászólás: Wine vs.fglrlx #2022978
              kovi
              Felhasználó

                Laci Bátyám régen örültem úgy embernek mint most neked..
                mizu, nagyon nagyon régen láttalak…

                Hozzászólás: Half-life beüzemeltetése #2022921
                kovi
                Felhasználó

                  1., borzasztó régi a wine wrappered. 2 hete is jelent meg új wine, rakás bugfix-szel.
                  2., alternatívaként egy cedega vagy winex wrappert beszerezve (most technikailag mindegy hogy lopva vagy legál cvs vagy commercial vásárlás által) valószínûleg menni fog a programod.
                  3., a wine konfigjában tudnom kéne milyen a színmélység, milyen dga használat, és milyen felbontás / fullscreen van belõve.: /home/$temagad/.wine/config állományodat bepostolhatnád ide, aztán hátha…
                  4., ati fglrx driver telepítéskor egy kompatibilis módot is felajánl a wine / winex felhasználóknak. ha felteszed a kpackage-vel, attól egyébként még nem fut 3d-t (bár wine-hez nem is nagyon kell), utána még be kéne konfugrálnod az x-edet a driverben lévõ konfigurátorral, viszont ez az uhu peccselt kernelével – xorg verziójával – a tróger ati meghajtókkal nem javallott egy kezdõnek, mert sûrû anyázás lesz a vége azután meg egy rakás fagyás lesz a vége…
                  5., ha terminálról indítod a wine hlblabla.exe – t -> „lefagy” > alt+ctrl+f1 mélyterminál -> rootlogin -> ps ax és kilövöd a wineserver és wine alkalmazásokat (killall wineserver, vagy kill azonosító) -> majd alt+ctrl+f7 –>> lõn csoda ott a grafikus interfész és rajta a terminál a hibaüzivel.

                  ui nem idegesítesz – nem zavarsz – nem errõl van szó, csak ha már az elején ilyen részletesen leírtad volna a problémádat, akkor lehet hogy már futna a programod…..

                  Hozzászólás: Wine vs.fglrlx #2022976
                  kovi
                  Felhasználó

                    ui a teljes 3d-hez nem is nagyon kell teljes értékû ati driver, ráadásul az fglrxconfig direkt rákérdez, hogy használod-e a wine-hez optimalizált beállítást….

                    Hozzászólás: Wine vs.fglrlx #2022975
                    kovi
                    Felhasználó

                      ennek inkább örülj, mert vszínûleg más felbontásba megy le a monitorod, és az ottani frekvenciát nem bírja (?)

                      /home/$te/.wine/configban a
                      ;”Desktop” = „640×480
                      állítsd erre
                      „Desktop” = „800×600”

                      ekkor nem megy fullscreenbe, de a felbontása azért még tûrhetõ, pl egy 1024×768 x asztalon.

                      persze mindez a felbontás dolog csak feltevés, de a logos hibaüzenetk hiányából ez jön le. ha nagy a baj, akkor alt+ctrl+f1, rootlogin, majd killall wineserver, esetleg egy ps ax után jobban látod mi fut még az alt+ctrl+f7 asztalon.

                      Hozzászólás: warcraft wanted #1958514
                      kovi
                      Felhasználó

                        Egy költõi kérdésem lenne.
                        Miért nem jó a battle net editiont futtatni, mert nekem csak az van meg. Szívesen venném ha valaki rábírná arra, hogy fusson. No meg a Starkraft is bár az nem ebbe a topicba való.
                        Ki szeretném hagyni már a windózos rendszert mert csak azok alatt tudok játszani, és csak ezért nem akarom letörölni. Pedig már gyalulnám is lefele. Pl. a Starkraftot a wine-vel telepíteni se tudom. Erre kéne egy kis okos ötlet.
                        obga  Hozzászólás 2005. Jun. 15. – 15:19

                        Warcraft:
                        Azért mert annak a lemez szerkezete kicsit más, és a wargus nem biztos hogy meg tudja törni a csomagolt szerkezetet. csupán elméletileg nem jó bne, gyakorlatilag meg… mittudomén — azért megnézném a helyedben azzal is, de ha privátban keresel szívesen kisegítelek egy kis wc2 adatpakkal (mivel nekem megvan tisztán az origi lemezen a nem bnedition), azzal meg össze tudod házasítani a stratagus binárist pofonegyszerûen.

                        Startcraft:2 éves wine is viszi õket. Mi a hibaüzeneted?

                      10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 3,700