Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
triviális lesz:
nem az a gond h a mdk alapból nem teszi fel a kernel-source.rpm – et és ezért nem is fordul az nvidia driver, Te pedig mégis nyomnád?
nem hiszem hogy ekkora bakot lõnél, de azért nézd meg.
akkor az xorg confot livelemez vagy másik disztró segítségével ollóztad?
a /var/log mappában nézz szét plz, mert ha tényleg kiakadt akkor nem a frekvenciákkal van baj.nomeg a modline sorok se semmik.
HorizSync 30-72
VertRefresh 46-1251.,ezt egy átlagos, vagy régebbi monitor nem éli túl 1024-ben…
2.,mégegyszer: mélyterminálok mûködnek vagy csontra fagy (alt+ctrl+f1-f6 valamelyike mûködik) az egész? utóbbit úgy érdemes megnézni hogy a mdk indulásánál a lilo-ból a nonfb paraméteres kötést indítod, majd ha elindult akkor a fekete képernyõn mehet az altctrlf1.Driver „nv”
itt még az xorg saját meghajtója van..
valamely mélyterminálra váltva él a gép vagy totálisan halott?
mert ha él – akkor lehet hogy csak a frekvenciákat nem bírja a moncsid…egyébként jó lenne látni az xorgconfot, valamint jó lenne tudni megnézted-e a var/log/xorg logot..az sok mindent elárul.. sõt akár az nvidia installer logját is benyomhatnád ide.
jó lenne tudni a wine konfigjának cdrom részét..
valamint a slecal cdlemezed címkéjét is…a hotplug manager elindul a fault elõtt?
Köszönöm ez megoldotta a problémát. Még egy kérdés: ennek az installere 300Mb körül van. Azért mert teljes game és csak reg kód kell hozzá, vagy a 3D-s stuff miatt hízott meg ekkorára?
3d textúrák és modok miatt. a lokiállományba belenézel el se hiszed mi minden van benne..
Ui: a full quake pakkjait másold be a shareware helyére.
halam a sirodig fog kiserni…
ahogyan mostanság alakulnak a dolgaim, van rá némi sanszom, hogy nem sokáig kell várni az említett elföldelésre 🙁
ok már töröltem is.
az equake-t most szedem, ha minden igaz elkaptam spanyol dcc-n egy szabad slotot úgyhogy jön az expansion is. ma igyekszem ránézni a témára. -
SzerzőBejegyzés