kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,041-1,050 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: LE 2005 + Nvidia #2020744
    kovi
    Felhasználó

      triviális lesz:

      nem az a gond h a mdk alapból nem teszi fel a kernel-source.rpm – et és ezért nem is fordul az nvidia driver, Te pedig mégis nyomnád?

      nem hiszem hogy ekkora bakot lõnél, de azért nézd meg.

      Hozzászólás: LE 2005 + Nvidia #2020738
      kovi
      Felhasználó

        akkor az xorg confot livelemez vagy másik disztró segítségével ollóztad?
        a /var/log mappában nézz szét plz, mert ha tényleg kiakadt akkor nem a frekvenciákkal van baj.

        Hozzászólás: LE 2005 + Nvidia #2020736
        kovi
        Felhasználó

          nomeg a modline sorok se semmik.

          Hozzászólás: LE 2005 + Nvidia #2020735
          kovi
          Felhasználó

            HorizSync 30-72
            VertRefresh 46-125

            1.,ezt egy átlagos, vagy régebbi monitor nem éli túl 1024-ben…
            2.,mégegyszer: mélyterminálok mûködnek vagy csontra fagy (alt+ctrl+f1-f6 valamelyike mûködik) az egész? utóbbit úgy érdemes megnézni hogy a mdk indulásánál a lilo-ból a nonfb paraméteres kötést indítod, majd ha elindult akkor a fekete képernyõn mehet az altctrlf1.

            Driver „nv”

            itt még az xorg saját meghajtója van..

            Hozzászólás: LE 2005 + Nvidia #2020733
            kovi
            Felhasználó

              valamely mélyterminálra váltva él a gép vagy totálisan halott?
              mert ha él – akkor lehet hogy csak a frekvenciákat nem bírja a moncsid…

              egyébként jó lenne látni az xorgconfot, valamint jó lenne tudni megnézted-e a var/log/xorg logot..az sok mindent elárul.. sõt akár az nvidia installer logját is benyomhatnád ide.

              Hozzászólás: magyar nyelvû game #2020106
              kovi
              Felhasználó

                jó lenne tudni a wine konfigjának cdrom részét..
                valamint a slecal cdlemezed címkéjét is…

                Hozzászólás: USB, Pendrive #2020654
                kovi
                Felhasználó

                  a hotplug manager elindul a fault elõtt?

                  kovi
                  Felhasználó

                    Köszönöm ez megoldotta a problémát. Még egy kérdés: ennek az installere 300Mb körül van. Azért mert teljes game és csak reg kód kell hozzá, vagy a 3D-s stuff miatt hízott meg ekkorára?

                    3d textúrák és modok miatt. a lokiállományba belenézel el se hiszed mi minden van benne..

                    Ui: a full quake pakkjait másold be a shareware helyére.

                    kovi
                    Felhasználó

                      halam a sirodig fog kiserni…

                      ahogyan mostanság alakulnak a dolgaim, van rá némi sanszom, hogy nem sokáig kell várni az említett elföldelésre 🙁

                      kovi
                      Felhasználó

                        ok már töröltem is.
                        az equake-t most szedem, ha minden igaz elkaptam spanyol dcc-n egy szabad slotot úgyhogy jön az expansion is. ma igyekszem ránézni a témára.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,041-1,050 / 3,700