kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Cedega vs Suse 9.2 #2020647
    kovi
    Felhasználó

      http://www.rpmfind.net//linux/RPM/suse/upd…24.10.i586.html
      bár ez a 91-hez van, sztem hibátlanul menni fog.

      ui a havonta frissülõ wine projekt suse csomagként bármikor elérhetõ és nem kell vele szopnod, meg semmiféle cvs fát böngészned..

      kovi
      Felhasználó

        Saynos:
        messze nem biztos hogy fel kell raknod még egy csomagot. inkább egy su / jelszó, majd egy updatedb után nyomnék egy ‘locate libpng.so’ -t. gyanítom hogy ez a link nem jött létre (ez az állomány gyakran csak egy szimlink egy libpng.so.xy filera.

        Killall: nem tudtam megnézni a paraméterezési lehetõségeket, mivel a dvd-íróm teljesen beszart és nem tudtam leolvasni a dvdlemezemrõl az equake telepítõmet 🙁
        egyébként less ide ezt neked tettem fel a q2 lemezrõl. wget it…..

        http://jpproject.linuxuser.hu/magyar/q2ene…cuda_shark.html


        az url-t közben töröltem!

        kovi
        Felhasználó

          fogod a pakfilet, és bemásolod egy idegen mappába.
          valamelyik konfigban ott figyel a pakok elérési útja és kész is van 🙂
          egy másik konfigban meg a felhasználandó konfig neve…

          nincs ilyen „mmap could not” blablabla hang-hiba üzenet? mert akkor általad fordított alsa rendel…

          fm801 : nem röhögök, Edinánál is ilyen kártya van, hibátlanul megy egy szétpeccselt UHU-val (a fuhquake is) – a kard enyém volt régen, mivel terratec dobozos így 20 felett volt vagy két éve……

          no üdv megyek, holnap szabin vagyok, hétfõig meg sok sikeres próbát!

          kovi
          Felhasználó

            1.,alsa / oss rendben?
            2., milyen hangkard?

            kovi
            Felhasználó

              az eredeti cdlemezhez adott kézikönyvben ott vannak személyesen 🙂
              de egyébként az origi cd-n is ott volt, ha jól emlékszem.

              ja legközelebb már csak hétfõn leszek addig nincs nyet :huh:

              kovi
              Felhasználó

                most próbálom lekapni dcc-n a pakállományt, hogy élesben is megnézzem Neked, de egyelõre nincs szabad slot, egyedül egy lengyel srácnál találtam 🙁 de igyekszem, aztán jelentek

                off
                az q2 igaz hogy nem a kedvencem, de azért egynéhányszor én is végigkentem 🙂 a tank kommandereket imádom darabokra szedni, az ikaruszokat meg railgunnal nyírni. igazándiból az a bajom, hogy hardban is könnyû mert kiszámítható benne minden, az ellenfelekkel együtt.
                /off

                kovi
                Felhasználó

                  igazándiból az a gáz, hogy a quartz egy eléggé „elhajló” fejlesztés, a gyökerektõl már nagyon nagyon messzi van, minden téren – mivel valójában az egész motort átírták hogy vigye a saját pakkjaikat (is).

                  a fuh meg leginkább a képi és fizikai világot fejleszti, ezen felül semmi más.

                  kovi
                  Felhasználó

                    a fuhhal mennie kéne, és ez ugyebár loki-archívban figyel itt néhány más q1 kiegészítõvel, elõre fordítva, equake néven.
                    http://www.liflg.org/?catid=6&gameid=12

                    a kiegészítésed milyen pakkfileokkal megy? mert egyrészt tudod paraméterezni az indító binárist, másrészrõl a fuhnak sztem a konfig állományaiban is állíthatod a feldolgozandó pakkokat, akár külön konfigot létrehozva nekik.

                    Hozzászólás: Segítség blackPanther OS-hez…. ;-) #2020212
                    kovi
                    Felhasználó

                      a 3szöget hanyagold sztem, mivel az lerontja az asztalod összképét.
                      szöveg legyen, csak nem tudom mi. a klikk me igaz hogy angolos, de talán egy hazai mannak sem idegen. megvan az xcf-je, ha kell adom: leveszed a felirat rétegét, cseréled stb

                      Hozzászólás: Segítség blackPanther OS-hez…. ;-) #2020210
                      kovi
                      Felhasználó

                        melléklet. ha van 5letetek gyorsan kivitelezem, bár ez a windowsos gimp KRIMIN

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 3,700