Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Biztos hogy 24 bitben van az asztal? mellékeld ide az xorg/xfree konfigot.
az a probléma, hogy a dga-tól ugyan még mennie kéne, csak nem lenne egered stb. szal ez a kisebbik hiba.
az a misztikus hogy Nálad nem talál OGL rendszert, ami elég érdekes mivel fent van az nVid meghajtód. ez így sakk-matt, úgyhogy próbálj meg nekiesni a google – nak, mert ebbõl így nem sok mindent lehet leszûrni 🙁
Hiába mondom hogy mennie kéne, ettõl nem leszel vastagabb. Irány a google, közben pedig megpróbálok én is utánajárni Neked.
üdvmég 1: melyik doomport?
elõször is az x-edben nincs dga támogatás? 😮 mikori xfree-t próbálsz?
másodszor milyen színmélységû asztalon próbálod? sok esetben csak 24 bites x jelenlétében indul.
melyik verziójú nvidia driverrel próbálod? userként a glxgears hogyan megy?üdv
én kishíján végigkentem vele, wargusként.
melyik verziót nézed a stratagusból?Nem mondod komolyan hogy csak úgy ingyen és bérmentve elküldenél nekem egy vadiúj Linuxot??? Ha mégis, hát legyen smile.gif
1., ezek szerint nem olvastad végig a topikot az elejétõl. :huh:
2.,Linuxos körökben ezt a küldésedolgot meg szoktuk lépni, bármilyen hihetetlen.
3.,Privátban keress. kovi kukac linuxforum pont hu
4.,dvd-n vagy cd-n kellenek a terjesztések?De én tényleg Krusadert írtam a könyvjelzõs hibára és direkt nem Konquerort
okés ezt egy kicsit mi is benéztük :unsure:
Jol van most már ennyi volt, mennem kell. A topikot csak gyarapítsátok szorgalmasan a hozzászólásokkal, õszre legyen legalább 100 smile.gif))
Kellemes nyarat mindenkinek!nem fogjuk gyarapítani, mert egy frissítetlen bõ két éves zsuzsi (kérlek hidd el) nem ér meg két hozzászólást sem. mint mondtam, ha írsz postacímet kapsz friss Linuxot. ennél magyarabbul nem tudom mondani.
Te figyu, a Krusader az a Linuxos Commander, nem? a Konqueror meg az Explorer hasonmás. Vagy én vagyok itt ennyire tudatlan vagy itt mindenki fordítva tudja?
nem csak magadat tetted lóvá, mivel a konqerorra bookmark hibát reklamáltál. az meg ineten nyer értelmet……
-
SzerzőBejegyzés