kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: magyar nyelvû game #2020101
    kovi
    Felhasználó

      Diablo 2 LoD
      Akár egy átlagos, régebbi Wine is viszi. A képen egy nagyon régi rendszeremen winex3 alatt fut.
      Magyarítás itt, és itt.

      Hozzászólás: Doom3-nem megy #2020169
      kovi
      Felhasználó

        Biztos hogy 24 bitben van az asztal? mellékeld ide az xorg/xfree konfigot.

        Hozzászólás: Doom3-nem megy #2020168
        kovi
        Felhasználó

          az a probléma, hogy a dga-tól ugyan még mennie kéne, csak nem lenne egered stb. szal ez a kisebbik hiba.

          az a misztikus hogy Nálad nem talál OGL rendszert, ami elég érdekes mivel fent van az nVid meghajtód. ez így sakk-matt, úgyhogy próbálj meg nekiesni a google – nak, mert ebbõl így nem sok mindent lehet leszûrni 🙁

          Hiába mondom hogy mennie kéne, ettõl nem leszel vastagabb. Irány a google, közben pedig megpróbálok én is utánajárni Neked.
          üdv

          Hozzászólás: Doom3-nem megy #2020164
          kovi
          Felhasználó

            még 1: melyik doomport?

            Hozzászólás: Doom3-nem megy #2020162
            kovi
            Felhasználó

              elõször is az x-edben nincs dga támogatás? 😮 mikori xfree-t próbálsz?
              másodszor milyen színmélységû asztalon próbálod? sok esetben csak 24 bites x jelenlétében indul.
              melyik verziójú nvidia driverrel próbálod? userként a glxgears hogyan megy?

              üdv

              Hozzászólás: warcraft wanted #1958511
              kovi
              Felhasználó

                én kishíján végigkentem vele, wargusként.
                melyik verziót nézed a stratagusból?

                Hozzászólás: Linux mellett MS Windows #2020145
                kovi
                Felhasználó

                  Nem mondod komolyan hogy csak úgy ingyen és bérmentve elküldenél nekem egy vadiúj Linuxot??? Ha mégis, hát legyen smile.gif

                  1., ezek szerint nem olvastad végig a topikot az elejétõl. :huh:
                  2.,Linuxos körökben ezt a küldésedolgot meg szoktuk lépni, bármilyen hihetetlen.
                  3.,Privátban keress. kovi kukac linuxforum pont hu
                  4.,dvd-n vagy cd-n kellenek a terjesztések?

                  Hozzászólás: Linux mellett MS Windows #2020142
                  kovi
                  Felhasználó

                    De én tényleg Krusadert írtam a könyvjelzõs hibára és direkt nem Konquerort

                    okés ezt egy kicsit mi is benéztük :unsure:

                    Jol van most már ennyi volt, mennem kell. A topikot csak gyarapítsátok szorgalmasan a hozzászólásokkal, õszre legyen legalább 100 smile.gif))
                    Kellemes nyarat mindenkinek!

                    nem fogjuk gyarapítani, mert egy frissítetlen bõ két éves zsuzsi (kérlek hidd el) nem ér meg két hozzászólást sem. mint mondtam, ha írsz postacímet kapsz friss Linuxot. ennél magyarabbul nem tudom mondani.

                    Hozzászólás: Linux mellett MS Windows #2020135
                    kovi
                    Felhasználó

                      Te figyu, a Krusader az a Linuxos Commander, nem? a Konqueror meg az Explorer hasonmás. Vagy én vagyok itt ennyire tudatlan vagy itt mindenki fordítva tudja?

                      nem csak magadat tetted lóvá, mivel a konqerorra bookmark hibát reklamáltál. az meg ineten nyer értelmet……

                      Hozzászólás: Linux mellett MS Windows #2020130
                      kovi
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 3,700