kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,111-1,120 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ingyenes SMS #2019297
    kovi
    Felhasználó

      valaki ajánlotta nekem vagy két hónapja:

      írsz egy mailt, és a címzetthez beírtál a kukac.szervernév elé egy jó hosszú számot kötõjel telefonszámot és a leveled sms-ként ment tovább a céltelefonra.. sajnos ettõl nem lettél vastagabb, de ennek is nézz utána.

      emlékeim szerint elég lassú volt (fél óra / üzenet sebességgel nyomta) viszont nem kellett login sehová meg ilyesmi – csak egy mail kliens volt required.

      Hozzászólás: Trigger rally szim #1971732
      kovi
      Felhasználó

        Hát úgy néz ki ennek annyi. 2-3 hónapja nem frissült, majd egy domain expired..
        úgy látszik a testvérpár eddig bírta? ergo akinek megvannak a binárisok, az vigyázzon rá úgy, mint a két szemére.

        Hozzászólás: Linux letultes #2019341
        kovi
        Felhasználó

          Az a nagy helyzet hogy szervernek akár egy Mandrake is megfelel, és az kezesbárány.
          Ha én csinálnék szervert akkor valószínûleg Slackwaret használnék, mint ahogy az asztali gépemen is ez figyel. Viszont ez nem kezes, és rengeteget kellene vele tornázni.

          De nyomtatószerver kell, vagy mailszerver, vagy proxy, vagy dhcp, vagy fileszerver, vagy úgy egészben tartományvezérlõ szerver, ez sem mindegy.

          –a topikodat áttettem a redhatba, ott többen fogják megnézni.
          –a 0 kontaktos ue topikért ne jelentsetek hibát, szándékosan hagytam linket. majd leesik a fõoldalról és kész.

          Hozzászólás: Jól néz ki #2019276
          kovi
          Felhasználó

            igen ez okés játék, még tavaly szedtem le egy bõvített christmas demót, így nekem több pályám és zeném és fegyverem van mint a publikus demóban… bibi 😆

            azért néz ki jól, mert a quake 2 motorja hajtja… ez az egyetlen olyan game, amely körökre van osztva és fps szív dobog alatta.

            Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019108
            kovi
            Felhasználó

              Rácz Zoli:

              Ami nekem fájt, az az, hogy hírt továbbra sem tudok beküldeni, de ha dolgoztok rajta, akkor nem is szóltam

              Ha gondolod, és elküldöd nekem a híredet privátban a linuxforumos címemre, akkor szívesen kiteszem a fõoldalra a Te neveddel.

              Hozzászólás: retro games / free #2018236
              kovi
              Felhasználó
                Hozzászólás: retro games / free #2018235
                kovi
                Felhasználó

                  katt ide

                  a linkek honlap része nem megy, viszont a letöltés szekció még él.

                  Hozzászólás: Rendszer biztonsági mentés #2019159
                  kovi
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019091
                    kovi
                    Felhasználó

                      én még nem tudok hozzászólni — guest vagyok a portálon.
                      csak a fórum ismeri fel a sütimet.

                      Hozzászólás: Planeshift RPG kérdés #2019061
                      kovi
                      Felhasználó

                        bakker benéztem.. hát akkor helyi hálón nem fogjuk nyomni.. 🙁

                        thnx

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,111-1,120 / 3,700