Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
valaki ajánlotta nekem vagy két hónapja:
írsz egy mailt, és a címzetthez beírtál a kukac.szervernév elé egy jó hosszú számot kötõjel telefonszámot és a leveled sms-ként ment tovább a céltelefonra.. sajnos ettõl nem lettél vastagabb, de ennek is nézz utána.
emlékeim szerint elég lassú volt (fél óra / üzenet sebességgel nyomta) viszont nem kellett login sehová meg ilyesmi – csak egy mail kliens volt required.
Hát úgy néz ki ennek annyi. 2-3 hónapja nem frissült, majd egy domain expired..
úgy látszik a testvérpár eddig bírta? ergo akinek megvannak a binárisok, az vigyázzon rá úgy, mint a két szemére.Az a nagy helyzet hogy szervernek akár egy Mandrake is megfelel, és az kezesbárány.
Ha én csinálnék szervert akkor valószínûleg Slackwaret használnék, mint ahogy az asztali gépemen is ez figyel. Viszont ez nem kezes, és rengeteget kellene vele tornázni.De nyomtatószerver kell, vagy mailszerver, vagy proxy, vagy dhcp, vagy fileszerver, vagy úgy egészben tartományvezérlõ szerver, ez sem mindegy.
–a topikodat áttettem a redhatba, ott többen fogják megnézni.
–a 0 kontaktos ue topikért ne jelentsetek hibát, szándékosan hagytam linket. majd leesik a fõoldalról és kész.igen ez okés játék, még tavaly szedtem le egy bõvített christmas demót, így nekem több pályám és zeném és fegyverem van mint a publikus demóban… bibi 😆
azért néz ki jól, mert a quake 2 motorja hajtja… ez az egyetlen olyan game, amely körökre van osztva és fps szív dobog alatta.
Rácz Zoli:
Ami nekem fájt, az az, hogy hírt továbbra sem tudok beküldeni, de ha dolgoztok rajta, akkor nem is szóltam
Ha gondolod, és elküldöd nekem a híredet privátban a linuxforumos címemre, akkor szívesen kiteszem a fõoldalra a Te neveddel.
én még nem tudok hozzászólni — guest vagyok a portálon.
csak a fórum ismeri fel a sütimet.bakker benéztem.. hát akkor helyi hálón nem fogjuk nyomni.. 🙁
thnx
-
SzerzőBejegyzés