Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nyugi, elméletileg már javítás alatt áll a cucc ezekben a pillanatokban is.
Az elõzõ hozzászóló hibáját jelenteném én is.
Továbbá a fõoldali linkek 60% – ra (fõoldal, hír hozzászólás) stb jön a 404 vagy forbidden 🙁Amelyik esetlleg a sane helyett mást használ. ergo valószínûleg jelenleg semelyik. Egy új sane-t azért a helyedben kipróbálnék.
ha az amd64 fût, akkor az ip4/lga775 süt…
nem hiába van akkora hûtõ rajta, de még az is nokedli! 🙂mert hiányosan tetted fel / nem állítottad be. hogyan is tetted fel?
hiányolja a konfigot, illetve a fake windows mappát…nem, persze, nem gond. holnap akkor itt lesz az asztalomon. ha nem vagyok a helyemen, vmelyik kollegám tudni fog róla.
Egész jó kis grafika lett.
Ma jöhetsz az UHUért. Tegnap töltöttem, most pirul.néztem a trash managerben, nincs. 🙁
nem lehetne azt lekódolni vhogy, hogy a törölt hozzászólások / topikok bekerüljenek oda? Onnan néhányan vissza tudnánk állítani bármit.igen, az amd64 esetén igen. csupán lesz egy kis „tartalékod” a jövõre nézve, és ha jól remember ez is kritérium volt az elsõ kérdésednél.
1ébként én is amd 939 – est vennék, ha gépet vennék. -
SzerzőBejegyzés