kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,121-1,130 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006731
    kovi
    Felhasználó

      Nyugi, elméletileg már javítás alatt áll a cucc ezekben a pillanatokban is.

      Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006729
      kovi
      Felhasználó

        Az elõzõ hozzászóló hibáját jelenteném én is.
        Továbbá a fõoldali linkek 60% – ra (fõoldal, hír hozzászólás) stb jön a 404 vagy forbidden 🙁

        Hozzászólás: HP DJ 4570c szkenner 9.1 alá? #2018846
        kovi
        Felhasználó

          Amelyik esetlleg a sane helyett mást használ. ergo valószínûleg jelenleg semelyik. Egy új sane-t azért a helyedben kipróbálnék.

          Hozzászólás: Miért nem megy a Wine-m? #2018870
          kovi
          Felhasználó

            háát elõször is a wine wrapper ott figyel az installemezeken.
            ha nem leled akkor
            katt ide.

            aztán itt egy frissebb csomag, Csaba bátyád jóvoltából:
            ubk link

            ezeket valamelyikét benyomod dpkg-vel és kész a mûsor, ezek elõre vannak konfigolva…

            Hozzászólás: Linux tamogatas i915-hoz #2018719
            kovi
            Felhasználó

              ha az amd64 fût, akkor az ip4/lga775 süt…
              nem hiába van akkora hûtõ rajta, de még az is nokedli! 🙂

              Hozzászólás: Miért nem megy a Wine-m? #2018868
              kovi
              Felhasználó

                mert hiányosan tetted fel / nem állítottad be. hogyan is tetted fel?
                hiányolja a konfigot, illetve a fake windows mappát…

                Hozzászólás: mandriva dvd borító #2018925
                kovi
                Felhasználó

                  nem, persze, nem gond. holnap akkor itt lesz az asztalomon. ha nem vagyok a helyemen, vmelyik kollegám tudni fog róla.

                  Hozzászólás: mandriva dvd borító #2018923
                  kovi
                  Felhasználó

                    Egész jó kis grafika lett.
                    Ma jöhetsz az UHUért. Tegnap töltöttem, most pirul.

                    Hozzászólás: további probléma? #1979274
                    kovi
                    Felhasználó

                      néztem a trash managerben, nincs. 🙁
                      nem lehetne azt lekódolni vhogy, hogy a törölt hozzászólások / topikok bekerüljenek oda? Onnan néhányan vissza tudnánk állítani bármit.

                      Hozzászólás: Linux tamogatas i915-hoz #2018715
                      kovi
                      Felhasználó

                        igen, az amd64 esetén igen. csupán lesz egy kis „tartalékod” a jövõre nézve, és ha jól remember ez is kritérium volt az elsõ kérdésednél.
                        1ébként én is amd 939 – est vennék, ha gépet vennék.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,121-1,130 / 3,700