kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,131-1,140 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003371
    kovi
    Felhasználó

      hmm. igen, végigolvasva igen. de ez alapján még ugye nem einstadolunk? 😆

      Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003369
      kovi
      Felhasználó

        Közel sem biztos, mivel az ip-k általában forognak. Viszont ha az utolsó TAGG végére * – ot teszel, akkor láthatsz 5 potenciális usert, akik még messze nem biztos hogy sárosak.

        Hozzászólás: Kocsma topik #1948732
        kovi
        Felhasználó

          sztaki szótár jeah

          lap alja. már a múltkor is találtam pár ilyen szart 😮

          Hozzászólás: tar #2018755
          kovi
          Felhasználó

            uninstall: beállsz a forrásba és ‘make uninstall’, már ha a makefile rendelkezik ilyen kiemeléssel. Ezért én is azok közé tartozom, akik megtartják a forrást telepítést követõen (természetesen egy make clean után tartom meg).

            ha csak frissítesz, akkor 99.9999 % – ban annyi, h lefordítod az új veriziót ugyanolyan prefixekkel — majd make installal ráereszted az elõzõ verzióra. Ha ez nem megfelelõ (pl gyökeresen változik a kívánt programszerkezet) akkor a readme-k azt szépen leírják.

            Hozzászólás: gentoo cd iso-ból probléma… #2018512
            kovi
            Felhasználó

              Hozzászólás: Nem értem. Minden meghalhat? #2018675
              kovi
              Felhasználó

                VectoR mondja jól! Ahhoz képest, hogy milyen kevesen csinálják, nagyon jó kis rendszer. Használható.

                Hozzászólás: slax-hu #1972261
                kovi
                Felhasználó

                  friss-ropogós popcorn:
                  slax

                  Hozzászólás: Slax – segítség #2016569
                  kovi
                  Felhasználó

                    a kde vezérlõpultban van egy perifériák menü. abban egy felbontás/frekvencia váltó.
                    esetleg az etc/X11/xorgconfban a horizsync / vertrefresh értékeket írd át, de csak ésszel.

                    Hozzászólás: Nem értem. Minden meghalhat? #2018667
                    kovi
                    Felhasználó

                      ahogy többen is jeleznek ilyen érdekes dolgokat, természetesen bepostoljuk. addig részemrõl nem, mivel még nem láttam a szívás valódi okát. lehet h felvakarom az említett gépre a stuffot megint (egy másik lemezre), és én is átfutom a /var/log – ot. bár nagyon a kernelre gyanakszom, mivel mint mondtam mdk esetén is (26x+peccsek) ez volt.

                      (õszintén szólva mikor elõjött ez a szarság, 10-15 perc múlva (második felindulásból) levakartam a hdd-rõl az egészet — idõre kellett egy konfigurált, használható rendszert varázsolnom)

                      Hozzászólás: Hálózatos játék #2016557
                      kovi
                      Felhasználó

                        Razoli:

                        Ha a Warcraft 2 linuxos verzó támogat hálózatot akkor már van egy.
                        bõvebben: http://jatekport.linuxuser.hu

                        tényleg köszönöm h megemlékeztek az elhunyt „fiamról” 😉 , viszont ezzel kapcsolatban annyit, hogy természetesen megy — de természetesen nem a win32wc2 vs „linuxos”wc2 páros próbálandó: értelemszerûen a wc2 adatpakokat mindkét gépen a stratagus motornak kell hajtania. mivel a stratagus létezik win32 alá binárisként, így a megoldás adja magát.

                        FLINX:

                        Szóval tapasztalatom az, hogy id Software által fejlesztett játékok (Doom verziók, Quake verziók, Wolfenstein..) jól futnak nativ linux al

                        Tökéletes meglátás. Viszont itt is figyelni kell a portok + modifikációk + verziószámok egyezõségre.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,131-1,140 / 3,700