Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hmm. igen, végigolvasva igen. de ez alapján még ugye nem einstadolunk? 😆
Közel sem biztos, mivel az ip-k általában forognak. Viszont ha az utolsó TAGG végére * – ot teszel, akkor láthatsz 5 potenciális usert, akik még messze nem biztos hogy sárosak.
lap alja. már a múltkor is találtam pár ilyen szart 😮
uninstall: beállsz a forrásba és ‘make uninstall’, már ha a makefile rendelkezik ilyen kiemeléssel. Ezért én is azok közé tartozom, akik megtartják a forrást telepítést követõen (természetesen egy make clean után tartom meg).
ha csak frissítesz, akkor 99.9999 % – ban annyi, h lefordítod az új veriziót ugyanolyan prefixekkel — majd make installal ráereszted az elõzõ verzióra. Ha ez nem megfelelõ (pl gyökeresen változik a kívánt programszerkezet) akkor a readme-k azt szépen leírják.
„
VectoR mondja jól! Ahhoz képest, hogy milyen kevesen csinálják, nagyon jó kis rendszer. Használható.
a kde vezérlõpultban van egy perifériák menü. abban egy felbontás/frekvencia váltó.
esetleg az etc/X11/xorgconfban a horizsync / vertrefresh értékeket írd át, de csak ésszel.ahogy többen is jeleznek ilyen érdekes dolgokat, természetesen bepostoljuk. addig részemrõl nem, mivel még nem láttam a szívás valódi okát. lehet h felvakarom az említett gépre a stuffot megint (egy másik lemezre), és én is átfutom a /var/log – ot. bár nagyon a kernelre gyanakszom, mivel mint mondtam mdk esetén is (26x+peccsek) ez volt.
(õszintén szólva mikor elõjött ez a szarság, 10-15 perc múlva (második felindulásból) levakartam a hdd-rõl az egészet — idõre kellett egy konfigurált, használható rendszert varázsolnom)
Razoli:
Ha a Warcraft 2 linuxos verzó támogat hálózatot akkor már van egy.
bõvebben: http://jatekport.linuxuser.hutényleg köszönöm h megemlékeztek az elhunyt „fiamról” 😉 , viszont ezzel kapcsolatban annyit, hogy természetesen megy — de természetesen nem a win32wc2 vs „linuxos”wc2 páros próbálandó: értelemszerûen a wc2 adatpakokat mindkét gépen a stratagus motornak kell hajtania. mivel a stratagus létezik win32 alá binárisként, így a megoldás adja magát.
FLINX:
Szóval tapasztalatom az, hogy id Software által fejlesztett játékok (Doom verziók, Quake verziók, Wolfenstein..) jól futnak nativ linux al
Tökéletes meglátás. Viszont itt is figyelni kell a portok + modifikációk + verziószámok egyezõségre.
-
SzerzőBejegyzés