Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A többi nem is lényeg, de ki az az Edina?????????????
Ha a többi nem lényeg hát akkor a kedvedért írom: az ?ex? barátném. Automatice írtam a nevét :rolleyes: … nem hittem volna hogy ennyire „gerjesztõ” lesz.
No de vissza: az általam említett kernel mindkét esetben természetesen a megpeccselt, disztribútor által fordított 26x volt. „Tisztával” nem próbáltuk, de most már nagyon sajnálom hogy nem tettük meg – mivel úgy látom nem egyedi az esetünk.
HEHHH. UFFF. nem akarok beleugatni, de Edina gépén hasonlóan jártunk:
UHU12 fel, majd megdöbbenve látom, hogy 1*û mplayer stb indítás (véletlenszerûen jön elõ a különbozõ alkalmazásoknál), eredmény: ez után a rendszernek annyi. Még restart sem megy. Mélyterminálon próbáltunk (volna) segíteni: login root, kéri a jelszót és nálunk is ott ragad…Most nem akarok se 64bites CPU-t, se DDR2-t,
ez eddig okés, viszont két dolog:
ha i915 lapot veszel, érdemes asus p5gd-xx alaplapot venni, mert fullextrás, átgondolt és ezt tutira nem kell kilökni egy éven belül. Viszont ez ddr2-es.. mint ahogy a normálisabb 915 lapok!
kernelszinten milyen a stuff azt nem tudom, de még a saját win meghajtóival is elég horror belõni pl egy xp2-re is.. múlt héten nyomtunk ki ilyen ketyerét ügyfélnek, kishíján leszoptam magam míg win alatt ment rendesen az alaplapja.
Torus Trooper
Elég jól sikerült játéktermi shooter remake — term kicsi hw igénnyel.Win, Lin, Mac, BeOS szekció. A windowsos rész elég erõs — a Wine term. viszi õket.
a hibaüzenetet lécci..
terminálról indítsd és a választ pedig bökd ide… az is lehet, hogy csak ezek az említett állományok nincsenek „összelinkelve”. Mivel a lényeges állomány a libGLU.so lenne. Egyáltalán van mûködõképes GLU-d?off
nemes cél, nemes gondolatok és..
nnya mindegy nem akarok fényezni, csak elmondani, hogy nettó ~10e ft – ba kerül egy márkás wireless acces point, amit befûzöl egy switchbe, és azzal nem kell szarakodni: kábelrõl felkonfigurálod, aztán csatlakozol hozzá. nem beszélve arról hogy ez a 15cm-es wifi eszköz mobilabb mint a masina, és ha kell leviszed pl. az egyik zsebedben egy másik emeletre ha mondjuk a födémeket nem viszi át a jel…
/offha az mplayerhq.hu – ról lekaptad a 10pre7 forrást, kicsomagoltad, lefuttattad benne a configure szkriptet, az megmondja mit kíván a lejátszó még fordítás elõtt. ezt a listát írd le lécci, mert az amit eddig írtál, csak barkóbát enged.
off
ja a másik topikodat töröltem, így azt ne keresse senki.
/offa tegnapi izót már baszhatod, ha „kiírtad” a tartalmát akkor ennyi volt, nem tudod helyesen visszatenni egy frissében épített isoba. ha megvan az eretedi, akkor meg ne szerencsétlenkedj, írd ki egy cdlemezre, mint képmásból készülõ bootolható cdlemezt és csá. nem igazán értem minek akarsz összehasonlítgani. ha megvan akkor írd ki, na nincs, akkor meg töltsd le, varázsold haza, írd ki és boot.
off
ha ennyire nem megy a téma, a gentooval totálisan be fogsz szarni: az még egy képzett mannak is utánajárást jelent még install és emerge elõtt. inkább kapj elõ egy barátságos uhu vagy mandrake terjesztést és pakold fel azokat. ha debreceni/hajdúsági vagy, akkor kapsz tõlem ilyen cd-t/dvd-t, ha kell és így már nem kell letölteni.
/off -
SzerzőBejegyzés