kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,141-1,150 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nem értem. Minden meghalhat? #2018664
    kovi
    Felhasználó

      A többi nem is lényeg, de ki az az Edina?????????????

      Ha a többi nem lényeg hát akkor a kedvedért írom: az ?ex? barátném. Automatice írtam a nevét :rolleyes: … nem hittem volna hogy ennyire „gerjesztõ” lesz.

      No de vissza: az általam említett kernel mindkét esetben természetesen a megpeccselt, disztribútor által fordított 26x volt. „Tisztával” nem próbáltuk, de most már nagyon sajnálom hogy nem tettük meg – mivel úgy látom nem egyedi az esetünk.

      Hozzászólás: Nem értem. Minden meghalhat? #2018662
      kovi
      Felhasználó

        HEHHH. UFFF. nem akarok beleugatni, de Edina gépén hasonlóan jártunk:
        UHU12 fel, majd megdöbbenve látom, hogy 1*û mplayer stb indítás (véletlenszerûen jön elõ a különbozõ alkalmazásoknál), eredmény: ez után a rendszernek annyi. Még restart sem megy. Mélyterminálon próbáltunk (volna) segíteni: login root, kéri a jelszót és nálunk is ott ragad…

        Hozzászólás: Linux tamogatas i915-hoz #2018709
        kovi
        Felhasználó

          Most nem akarok se 64bites CPU-t, se DDR2-t,

          ez eddig okés, viszont két dolog:

          ha i915 lapot veszel, érdemes asus p5gd-xx alaplapot venni, mert fullextrás, átgondolt és ezt tutira nem kell kilökni egy éven belül. Viszont ez ddr2-es.. mint ahogy a normálisabb 915 lapok!

          kernelszinten milyen a stuff azt nem tudom, de még a saját win meghajtóival is elég horror belõni pl egy xp2-re is.. múlt héten nyomtunk ki ilyen ketyerét ügyfélnek, kishíján leszoptam magam míg win alatt ment rendesen az alaplapja.

          Hozzászólás: retro games / free #2018233
          kovi
          Felhasználó

            Torus Trooper
            Elég jól sikerült játéktermi shooter remake — term kicsi hw igénnyel.

            Hozzászólás: retro games / free #2018232
            kovi
            Felhasználó

              Retrospec konyha

              Win, Lin, Mac, BeOS szekció. A windowsos rész elég erõs — a Wine term. viszi õket.

              Hozzászólás: Mandriva LE Maya 6.5 #2018518
              kovi
              Felhasználó

                a hibaüzenetet lécci..
                terminálról indítsd és a választ pedig bökd ide… az is lehet, hogy csak ezek az említett állományok nincsenek „összelinkelve”. Mivel a lényeges állomány a libGLU.so lenne. Egyáltalán van mûködõképes GLU-d?

                Hozzászólás: Wifi AccessPoint-ot debian linux-os gépbõl #2018362
                kovi
                Felhasználó

                  off
                  nemes cél, nemes gondolatok és..
                  nnya mindegy nem akarok fényezni, csak elmondani, hogy nettó ~10e ft – ba kerül egy márkás wireless acces point, amit befûzöl egy switchbe, és azzal nem kell szarakodni: kábelrõl felkonfigurálod, aztán csatlakozol hozzá. nem beszélve arról hogy ez a 15cm-es wifi eszköz mobilabb mint a masina, és ha kell leviszed pl. az egyik zsebedben egy másik emeletre ha mondjuk a födémeket nem viszi át a jel…
                  /off

                  Hozzászólás: MPlayer #2018500
                  kovi
                  Felhasználó

                    ha az mplayerhq.hu – ról lekaptad a 10pre7 forrást, kicsomagoltad, lefuttattad benne a configure szkriptet, az megmondja mit kíván a lejátszó még fordítás elõtt. ezt a listát írd le lécci, mert az amit eddig írtál, csak barkóbát enged.

                    Hozzászólás: gentoo cd iso-ból probléma… #2018508
                    kovi
                    Felhasználó

                      off
                      ja a másik topikodat töröltem, így azt ne keresse senki.
                      /off

                      Hozzászólás: gentoo cd iso-ból probléma… #2018507
                      kovi
                      Felhasználó

                        a tegnapi izót már baszhatod, ha „kiírtad” a tartalmát akkor ennyi volt, nem tudod helyesen visszatenni egy frissében épített isoba. ha megvan az eretedi, akkor meg ne szerencsétlenkedj, írd ki egy cdlemezre, mint képmásból készülõ bootolható cdlemezt és csá. nem igazán értem minek akarsz összehasonlítgani. ha megvan akkor írd ki, na nincs, akkor meg töltsd le, varázsold haza, írd ki és boot.

                        off
                        ha ennyire nem megy a téma, a gentooval totálisan be fogsz szarni: az még egy képzett mannak is utánajárást jelent még install és emerge elõtt. inkább kapj elõ egy barátságos uhu vagy mandrake terjesztést és pakold fel azokat. ha debreceni/hajdúsági vagy, akkor kapsz tõlem ilyen cd-t/dvd-t, ha kell és így már nem kell letölteni.
                        /off

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,141-1,150 / 3,700