Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ne szarj be, az csak a vesafb – re vonatkozik, te meg az nv-t használod…
ui. ha felteszel egy nvidiás meghajtót + be is töltöd az nvidia modult, akkor meg végképp *****ányos lesz minden, 3d – re is képes glx driverrel..
és íme egy újabb remake. a stunts ismert újjászületése verziót vált.
Ultimate Stunts honlap, akár magyar nyelvenProgram: akár autodidakta módon néhányan felkészülünk valami témából és elõadjuk. Persze ehez célszerû összegyûjteni, hogy kit mi érdekelne
A fénysebesség felé hajló v érték esetén jelentkezõ dilatáció és kontrakció. Elsõsorban utóbbi, mert míg az elsõ tiszta ügy, utóbbit nagyon nem fogadja be az agyam. 🙂 . Szóval aki tudja az készüljön. Beborozott állapotban totál be fogok fordulni a magyarázatokon. 🙂
tõlem mehet. jól hangzik.
ha lesz idõm abban a bp képben kissé tovább lépek és a logót kicserélem + egy-két apróságot is.
na ezt csak jól emlékeztem, anno én is küldtem oda uhu wallt.
bal oldal 1600/1200 wall, majd jobb oldal , search doboz, gépeled uhu és gohúzd a nyíl jobb aljára a mutatót, ahová gépzelnéd az entert, és megjelenik a gomb 😮 teljesen véletlenül jöttem rá
http://liflg.org/?what=dl&catid=7&gameid=1…1.5-english.run
itt az installer több lemezre készítve, próbáld ezzel, így mennie kéne.
és a topik bezár, mert ez a szarrágás valahogy nem tetszik.üdv: egy bunkó
Na akkor kezdem elörõl.
1 Beírtam az xterm-be gmplayer.
2 Azt írja, hogy nem létezõ fájl vagy könyvtár ill. nem tudtam megnyitni a lirc támogatást!
3 Skin nem található. Azt hiszem ennyi. Illetve a letöltést is innen végeztem az xtermbõl.fstabban a default mellett az users paraméter is kell az eszköznek
valamint a csatolási pontokon lévõ rxw jog mindenkinek
ennyi -
SzerzőBejegyzés