kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nvidia Riva TNT2 model 64 (32Mb) #2018515
    kovi
    Felhasználó

      ne szarj be, az csak a vesafb – re vonatkozik, te meg az nv-t használod…

      ui. ha felteszel egy nvidiás meghajtót + be is töltöd az nvidia modult, akkor meg végképp *****ányos lesz minden, 3d – re is képes glx driverrel..

      Hozzászólás: retro games / free #2018231
      kovi
      Felhasználó

        és íme egy újabb remake. a stunts ismert újjászületése verziót vált.
        Ultimate Stunts honlap, akár magyar nyelven

        Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017708
        kovi
        Felhasználó

          Program: akár autodidakta módon néhányan felkészülünk valami témából és elõadjuk. Persze ehez célszerû összegyûjteni, hogy kit mi érdekelne

          A fénysebesség felé hajló v érték esetén jelentkezõ dilatáció és kontrakció. Elsõsorban utóbbi, mert míg az elsõ tiszta ügy, utóbbit nagyon nem fogadja be az agyam. 🙂 . Szóval aki tudja az készüljön. Beborozott állapotban totál be fogok fordulni a magyarázatokon. 🙂

          Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011111
          kovi
          Felhasználó

            tõlem mehet. jól hangzik.

            Hozzászólás: UHU használóknak Témák! #2017472
            kovi
            Felhasználó

              ha lesz idõm abban a bp képben kissé tovább lépek és a logót kicserélem + egy-két apróságot is.

              Hozzászólás: UHU használóknak Témák! #2017470
              kovi
              Felhasználó

                na ezt csak jól emlékeztem, anno én is küldtem oda uhu wallt.
                bal oldal 1600/1200 wall, majd jobb oldal , search doboz, gépeled uhu és go

                Hozzászólás: UHU használóknak Témák! #2017469
                kovi
                Felhasználó

                  húzd a nyíl jobb aljára a mutatót, ahová gépzelnéd az entert, és megjelenik a gomb 😮 teljesen véletlenül jöttem rá

                  Hozzászólás: Call of Duty + cedega #2004384
                  kovi
                  Felhasználó

                    http://liflg.org/?what=dl&catid=7&gameid=1…1.5-english.run

                    itt az installer több lemezre készítve, próbáld ezzel, így mennie kéne.
                    és a topik bezár, mert ez a szarrágás valahogy nem tetszik.

                    üdv: egy bunkó

                    Hozzászólás: MPlayer Installálás #1988314
                    kovi
                    Felhasználó

                      Na akkor kezdem elörõl.
                      1 Beírtam az xterm-be gmplayer.
                      2 Azt írja, hogy nem létezõ fájl vagy könyvtár ill. nem tudtam megnyitni a lirc támogatást!
                      3 Skin nem található. Azt hiszem ennyi. Illetve a letöltést is innen végeztem az xtermbõl.

                      Hozzászólás: Partíciók #2017185
                      kovi
                      Felhasználó

                        fstabban a default mellett az users paraméter is kell az eszköznek
                        valamint a csatolási pontokon lévõ rxw jog mindenkinek
                        ennyi

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 3,700