Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
tán félsz 1edül
vegyél egy dobozos sört és a kampóna alatt lülj le töprengeni az élet viselt dolgairól – 20 perc szabadidõ pont erre jó
figyeld pczolee szólását (resize2fs) itt:
1., internetes videót paraméterezve kell lejátszani, konzolból…
2., feltelepíted.. de hogyan? csomagból, forrásból, gui-val vagy anélkül?
3., milyen terjesztés
4., gépeled egy termiálra: mplayer, ha ok akkor egy gmplayer és figyled az üzenetet.ha valamilyen hibaüzenetet írnál, vagy esetleg azt, hogyan próbálsz telepíteni az jó lenne, mert enélkül csak barkóba az egész + érthetõ a rtfm
kb így hangzik amit írsz: héé barátom nem megy a kocsim, de eddig semmilyen kocsim nem indult be.. mi lehet a baj?
nos ekkor látatlanul nagyon nehéz autószerelõnek lenni.
Nnno, már a símaszkos témára is van sablonunk! Enhanced verzió!
Ha így látjátok Zolit akkor ne restelljetek odamenni!Ui bocs ezt nem hagyhattam ki.. hogy mennyire királyosul hangolok, közben meg most nem is tudok menni…
gõzöm sincs, sajnos nálam még a 32 bit nagy kincs — de esetleg fordíthatnál magadnak egyet.
ats:
Emlékeztetlek: egy gint is belöktünk a pultnál
igen erre még emlékszem, szeretem az olyan helyet ahol ha nagyon unod az ülést, oda lehet menni a pulthoz és ott kenni tovább egy ideig szóval hehh mit nekünk teázó irány egy kocsma 😆
— nem mellékesen jó kis dzsin volt, marta a belem 🙂 macskajaj rlzui ha felénk jársz mindenképpen keress!
keresd pl a kdeadmin csomagot, abban pedig a kpackage-t.
sztem ezt keresed.akkor össze sem tudod sípolni?
azért kérdem mivel a routernek a wificsatoló fizikai címét megadva kutyakötelessége kezelni a wlan kapcsolatot, feltéve hogy az ip-k egy osztályból vannak. nem lehet hogy dhcp-rõl kapnál ip-t, de mivel a wrouter nem elérhetõ így nem kapsz valós ip-t?de mégegyszer mondom routerrel én sem bírtam, inkább beállítottam a ketyerét acces pointnak, és akkor ua helyzet mintha egy wifiswitchbe húznád be a cuccot, fix ip címmel.
milyen router? múlt héten állítottam egy dlinket, de azt access pointba kellett állítani, és behúzni egy switchbe. Routerként magasról szart le.
Tudom is configolni a routert
mindezt a wifi kártyáról vagy sima vezetékes hálóról?
egyáltalán ssze tudod sípolni? -
SzerzőBejegyzés