kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011086
    kovi
    Felhasználó

      tán félsz 1edül

      vegyél egy dobozos sört és a kampóna alatt lülj le töprengeni az élet viselt dolgairól – 20 perc szabadidõ pont erre jó

      Hozzászólás: Partíció #2016856
      kovi
      Felhasználó

        figyeld pczolee szólását (resize2fs) itt:

        régi linuxfórum topik

        Hozzászólás: MPlayer Installálás #1988308
        kovi
        Felhasználó

          1., internetes videót paraméterezve kell lejátszani, konzolból…

          2., feltelepíted.. de hogyan? csomagból, forrásból, gui-val vagy anélkül?
          3., milyen terjesztés
          4., gépeled egy termiálra: mplayer, ha ok akkor egy gmplayer és figyled az üzenetet.

          Hozzászólás: wine, winex, cedega #2016877
          kovi
          Felhasználó

            ha valamilyen hibaüzenetet írnál, vagy esetleg azt, hogyan próbálsz telepíteni az jó lenne, mert enélkül csak barkóba az egész + érthetõ a rtfm

            kb így hangzik amit írsz: héé barátom nem megy a kocsim, de eddig semmilyen kocsim nem indult be.. mi lehet a baj?

            nos ekkor látatlanul nagyon nehéz autószerelõnek lenni.

            Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011083
            kovi
            Felhasználó

              Nnno, már a símaszkos témára is van sablonunk! Enhanced verzió!
              Ha így látjátok Zolit akkor ne restelljetek odamenni!

              Ui bocs ezt nem hagyhattam ki.. hogy mennyire királyosul hangolok, közben meg most nem is tudok menni…

              Hozzászólás: Csomagkezelo program #2016838
              kovi
              Felhasználó

                gõzöm sincs, sajnos nálam még a 32 bit nagy kincs — de esetleg fordíthatnál magadnak egyet.

                Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011074
                kovi
                Felhasználó

                  ats:

                  Emlékeztetlek: egy gint is belöktünk a pultnál

                  igen erre még emlékszem, szeretem az olyan helyet ahol ha nagyon unod az ülést, oda lehet menni a pulthoz és ott kenni tovább egy ideig szóval hehh mit nekünk teázó irány egy kocsma 😆
                  — nem mellékesen jó kis dzsin volt, marta a belem 🙂 macskajaj rlz

                  ui ha felénk jársz mindenképpen keress!

                  Hozzászólás: Csomagkezelo program #2016836
                  kovi
                  Felhasználó

                    keresd pl a kdeadmin csomagot, abban pedig a kpackage-t.
                    sztem ezt keresed.

                    Hozzászólás: wlan csak a routerig #2016751
                    kovi
                    Felhasználó

                      akkor össze sem tudod sípolni?
                      azért kérdem mivel a routernek a wificsatoló fizikai címét megadva kutyakötelessége kezelni a wlan kapcsolatot, feltéve hogy az ip-k egy osztályból vannak. nem lehet hogy dhcp-rõl kapnál ip-t, de mivel a wrouter nem elérhetõ így nem kapsz valós ip-t?

                      de mégegyszer mondom routerrel én sem bírtam, inkább beállítottam a ketyerét acces pointnak, és akkor ua helyzet mintha egy wifiswitchbe húznád be a cuccot, fix ip címmel.

                      Hozzászólás: wlan csak a routerig #2016749
                      kovi
                      Felhasználó

                        milyen router? múlt héten állítottam egy dlinket, de azt access pointba kellett állítani, és behúzni egy switchbe. Routerként magasról szart le.

                        Tudom is configolni a routert

                        mindezt a wifi kártyáról vagy sima vezetékes hálóról?
                        egyáltalán ssze tudod sípolni?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 3,700