kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Acer Aspire noti #2016835
    kovi
    Felhasználó

      ja arra vigyázz nehogy lopott legyen
      a gyári számokat írd fel és csináljatok egy adásvételit, két tanúval és kész.

      Hozzászólás: Acer Aspire noti #2016834
      kovi
      Felhasználó

        megveheted, jó cucc már adtunk el ilyet. gyors meg minden meg elegáns és olcsó is.
        linux-szal viszont nem próbáltam.

        Hozzászólás: Slaki 10.1 feltelepítése #2016708
        kovi
        Felhasználó

          http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html

          http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slakiplusz.html

          elég régen csináltam már ezeket, de azért még használhatóak.

          Hozzászólás: Ezt láttátok már? .::glest::. #2005338
          kovi
          Felhasználó

            ahogy lesz idõnk — akkor igen, lesz.
            de nyugodtan nekiláthatsz Te is, meglátod csak a mezei hangállományokat kell szinkronba nyomni. hálistennek nincs sok rizsa, az ilyen „jesszõr” stílusú rts rizsát kell átnyomni. ehhez kell egy egész szabad nap. de elõbb-utóbb tán’ csakmeglesz’ 😉

            Hozzászólás: cat – tal tükrözött rendszer probléma #2016659
            kovi
            Felhasználó

              oxa, köszönöm mindenkinek, du tudom kipróbálni.

              Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011058
              kovi
              Felhasználó

                Az a gond hogy ahol legutóbb voltunk ott pl nem ismerték a várdakeserût, sem pedig a borsodivilágossört, pedig mindkettõ hazánk büszkesége…

                Volt xy nevû sör, kissé vizes ízû, néhány korsó után olyan volt a pofám tõle mintha megrágtam volna vmelyik ló elõl a kockacukrot. Az unikummal nem volt hiba az ment ezerrel, viszont ehhez a gané sörhöz nagggyon nem ment.. Ezért Debrecenbe visszaérve kissé még rátettem egy lapáttal, a kedvenc medina boromból + várdából. Na onnantól filmszakadás. szal linuxos ivászat rulez 🙂 de a nem megszokott sört kerüljétek.

                Hozzászólás: cat – tal tükrözött rendszer probléma #2016656
                kovi
                Felhasználó

                  okés a formázással nincs is gond, századjára csinálok ilyen rendszerkopit. csak most tûnt fel a méretkülönbség (mivel most más méretû a hdd/part). 2G korlátot mindjárt megnézem jobban.
                  szívem szerint partimage – vel csinálnám mindig, de az a szemét meg nem fordul hibátlanul. két gcc-vel is próbáltam, de mindkettõt magas ívbõl szarta le.

                  Hozzászólás: cat – tal tükrözött rendszer probléma #2016654
                  kovi
                  Felhasználó

                    ez sem jön be, a nem létezõ (csak rendszerrõl bootolt állapotban élõ) kötéseknél mindig kiakad a cucc 🙁

                    Hozzászólás: cat – tal tükrözött rendszer probléma #2016652
                    kovi
                    Felhasználó

                      Nem tudom dd-vel csinálni, mert az adatokról létrejövõ image nem lesz használható, akármilyen ext3- rendszerre is teszem. Ebben az esetben olyan, mintha méretkorlátom lenne, mivel 2g image alatt sirályul megy 🙁 efelett nem…

                      Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011055
                      kovi
                      Felhasználó

                        Baru:

                        kovi…

                        mikor is érsz be??? ha te fizetsz én iszok

                        Ok. Majd augusztusban tesztelünk, de mostanság 7 deci várda + 1L 6/4 bambi értékig hitelesítve vagyok… szal warning!

                        Ui nõket vigyek neked???? 😆

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 3,700