Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ja arra vigyázz nehogy lopott legyen
a gyári számokat írd fel és csináljatok egy adásvételit, két tanúval és kész.megveheted, jó cucc már adtunk el ilyet. gyors meg minden meg elegáns és olcsó is.
linux-szal viszont nem próbáltam.http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slakiplusz.html
elég régen csináltam már ezeket, de azért még használhatóak.
ahogy lesz idõnk — akkor igen, lesz.
de nyugodtan nekiláthatsz Te is, meglátod csak a mezei hangállományokat kell szinkronba nyomni. hálistennek nincs sok rizsa, az ilyen „jesszõr” stílusú rts rizsát kell átnyomni. ehhez kell egy egész szabad nap. de elõbb-utóbb tán’ csakmeglesz’ 😉oxa, köszönöm mindenkinek, du tudom kipróbálni.
Az a gond hogy ahol legutóbb voltunk ott pl nem ismerték a várdakeserût, sem pedig a borsodivilágossört, pedig mindkettõ hazánk büszkesége…
Volt xy nevû sör, kissé vizes ízû, néhány korsó után olyan volt a pofám tõle mintha megrágtam volna vmelyik ló elõl a kockacukrot. Az unikummal nem volt hiba az ment ezerrel, viszont ehhez a gané sörhöz nagggyon nem ment.. Ezért Debrecenbe visszaérve kissé még rátettem egy lapáttal, a kedvenc medina boromból + várdából. Na onnantól filmszakadás. szal linuxos ivászat rulez 🙂 de a nem megszokott sört kerüljétek.
okés a formázással nincs is gond, századjára csinálok ilyen rendszerkopit. csak most tûnt fel a méretkülönbség (mivel most más méretû a hdd/part). 2G korlátot mindjárt megnézem jobban.
szívem szerint partimage – vel csinálnám mindig, de az a szemét meg nem fordul hibátlanul. két gcc-vel is próbáltam, de mindkettõt magas ívbõl szarta le.ez sem jön be, a nem létezõ (csak rendszerrõl bootolt állapotban élõ) kötéseknél mindig kiakad a cucc 🙁
Nem tudom dd-vel csinálni, mert az adatokról létrejövõ image nem lesz használható, akármilyen ext3- rendszerre is teszem. Ebben az esetben olyan, mintha méretkorlátom lenne, mivel 2g image alatt sirályul megy 🙁 efelett nem…
Baru:
kovi…
mikor is érsz be??? ha te fizetsz én iszok
Ok. Majd augusztusban tesztelünk, de mostanság 7 deci várda + 1L 6/4 bambi értékig hitelesítve vagyok… szal warning!
Ui nõket vigyek neked???? 😆
-
SzerzőBejegyzés