Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kde vezérlõpult
hangok
bejelentkezés hangjaitt megnézed a nevet
su
jelszó
updatedbvársz egy kicsit
locate állománynév
Zehyo:
Jó hír, hogy úgy tûnik be fogják tiltani az összes vendéglátóipari egységben a dohányzást. Pontosabban jó hír nekem, aki nem dohányzok. Aki meg igen, az remélhetõleg megérti.
érthetõ, de ez a „szórakozó-helyi” árak emelését fogja jelenteni, mert kevesebben fognak eljárni ilyen helyekre… ráadásul mióta világ a világ az éttermeken kívül mindenütt lehetett cigizni. én sem szeretem már a cigifüstöt, de ez velejárója az ilyen helyeknek.
Csaba:
Heh, én is leszoktam, pedig napi 1,5-2 doboz az kemény volt.
Jobb így, és olcsóbb.mi is két dobozzal kentük, volt úgy hogy kék pannóniából – és volt úgy hogy letörtük a füstszûrõjét is. mekkora f@szok voltunk, te jó ég…. de amióta nem szívom, megint rágom a körmömet úgyhogy pótcslekvés rlz… :huh:
Kis könnyítés: az egér esetén (látom ezen aztán nagyon szültök) az indítás után létrejött /home/$prefix/.q3 mappában a config állományban lévõ ‘use dga’ paramétert kell megváltoztatni.
jessz…
suse alá: igen lehet.
ui ha nem megy az egér akkor van megoldás.jatekport.linuxuser.hu
jpproject.linuxuser.huoff
Te Baru a múltkor mikor megláttunk nem kissé lepõdtünk meg a korodon — rögtön gondoltunk is rá hogy genyák leszünk és leitatunk, amolyan beavatási rítus szerint: sör+keserû, sör+keserû, sör+keserû, keserû+keserû… egészen broáfig.
Csak asszem rendõrök vitték volna be a pultos csajt, velünk együtt.
/offoff2
egy valamirevaló szervízben van bios-jelszólista.
ez alapján vadidegen gépet 2 perc alatt török, felnyitás nélkül.
tapasztalatból mondom.A freemailes címemre olyan levél is jön, amiben egy köcsöggyerek ráncigál magára egy két kézzel fogható wcpumpára emlékeztetõ mûpi..t és vigyorog a képen. A kép alá írva kb ez, villogó 24-es betûkkel: „a mû jobb mint az eredeti, úgyhogy rendeld meg gyorsan…”. Hehh ekkora köcsögséget egyrészt az igazira szavazok másrészt az ilyen *****okat fel kéne akasztani (aki írta a robotot h küldje a levelet + aki a képen vigyorog + aki az „eszközt” kitalálta). Elõször aszittem’ poén.. de nem..
Nnnya de nem is akarok én lf reklámot, sem pedig off-ot, viszont a lf címemre hetente egy szemét cseppen össz, és az sem ilyen tolakodó undorfos.
ugye nem írásra csatolsz -rw?
Ti nyomtok következõ adagot?
Részemrõl igen./home/$prefix/.wine/config
use dga extensions: -> yes / no
amelyikkel megy. -
SzerzőBejegyzés