kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,181-1,190 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: MDK 10.2 LE #2016650
    kovi
    Felhasználó

      kde vezérlõpult
      hangok
      bejelentkezés hangja

      itt megnézed a nevet

      su
      jelszó
      updatedb

      vársz egy kicsit

      locate állománynév

      Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011028
      kovi
      Felhasználó

        Zehyo:

        Jó hír, hogy úgy tûnik be fogják tiltani az összes vendéglátóipari egységben a dohányzást.  Pontosabban jó hír nekem, aki nem dohányzok. Aki meg igen, az remélhetõleg megérti.

        érthetõ, de ez a „szórakozó-helyi” árak emelését fogja jelenteni, mert kevesebben fognak eljárni ilyen helyekre… ráadásul mióta világ a világ az éttermeken kívül mindenütt lehetett cigizni. én sem szeretem már a cigifüstöt, de ez velejárója az ilyen helyeknek.

        Csaba:

        Heh, én is leszoktam, pedig napi 1,5-2 doboz az kemény volt.
        Jobb így, és olcsóbb.

        mi is két dobozzal kentük, volt úgy hogy kék pannóniából – és volt úgy hogy letörtük a füstszûrõjét is. mekkora f@szok voltunk, te jó ég…. de amióta nem szívom, megint rágom a körmömet úgyhogy pótcslekvés rlz… :huh:

        Hozzászólás: Quake3 + Egér + Suse9.0 #1932349
        kovi
        Felhasználó

          Kis könnyítés: az egér esetén (látom ezen aztán nagyon szültök) az indítás után létrejött /home/$prefix/.q3 mappában a config állományban lévõ ‘use dga’ paramétert kell megváltoztatni.

          Hozzászólás: Quake3 + Egér + Suse9.0 #1932348
          kovi
          Felhasználó

            jessz…

            suse alá: igen lehet.
            ui ha nem megy az egér akkor van megoldás.

            jatekport.linuxuser.hu
            jpproject.linuxuser.hu

            Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011024
            kovi
            Felhasználó

              off
              Te Baru a múltkor mikor megláttunk nem kissé lepõdtünk meg a korodon — rögtön gondoltunk is rá hogy genyák leszünk és leitatunk, amolyan beavatási rítus szerint: sör+keserû, sör+keserû, sör+keserû, keserû+keserû… egészen broáfig.
              Csak asszem rendõrök vitték volna be a pultos csajt, velünk együtt.
              /off

              off2

              Hozzászólás: UHU 1.2 root jog bootoláskor? #2015907
              kovi
              Felhasználó

                egy valamirevaló szervízben van bios-jelszólista.
                ez alapján vadidegen gépet 2 perc alatt török, felnyitás nélkül.
                tapasztalatból mondom.

                Hozzászólás: Linuxfórum támogatás #2008152
                kovi
                Felhasználó

                  A freemailes címemre olyan levél is jön, amiben egy köcsöggyerek ráncigál magára egy két kézzel fogható wcpumpára emlékeztetõ mûpi..t és vigyorog a képen. A kép alá írva kb ez, villogó 24-es betûkkel: „a mû jobb mint az eredeti, úgyhogy rendeld meg gyorsan…”. Hehh ekkora köcsögséget egyrészt az igazira szavazok másrészt az ilyen *****okat fel kéne akasztani (aki írta a robotot h küldje a levelet + aki a képen vigyorog + aki az „eszközt” kitalálta). Elõször aszittem’ poén.. de nem..

                  Nnnya de nem is akarok én lf reklámot, sem pedig off-ot, viszont a lf címemre hetente egy szemét cseppen össz, és az sem ilyen tolakodó undorfos.

                  Hozzászólás: NTFS Fedora Core 3 ban #2015755
                  kovi
                  Felhasználó

                    ugye nem írásra csatolsz -rw?

                    Hozzászólás: Linuxfórum támogatás #2008145
                    kovi
                    Felhasználó

                      Ti nyomtok következõ adagot?
                      Részemrõl igen.

                      Hozzászólás: Nincs egerem+billentyûzetem Wine alatt #2015754
                      kovi
                      Felhasználó

                        /home/$prefix/.wine/config

                        use dga extensions: -> yes / no
                        amelyikkel megy.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,181-1,190 / 3,700