Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ok egy kis gépészkedéssel már okés lesz, sikerált. viszont:
most pedig nem képes automatán indulni az xorg.az xlogban ott figyel a no screens found.
viszont ha userlogin után nyomok a startx-et akkor meg beindul hibátlanul..
rootloginra a kdm már szintén nem indul.
visszaírva az nvidiát az xorgos nv-re, mindkettõ hibátlan…
erre varrjak gombot.mini, 1 hónapon belül 🙂
de valahogy oldjuk már meg ezt a mdk / nvid problémát pls… 🙁
Van egy olyan márka, ami A betûvel kezdõdik és R a vége.
Abból vannak gyárilag linuxos példányok, versenyképesre szabott árral.ha gondolod megírom a véleményem a klevóról, néhányat már adtunk el.
de csak privátban írom, nem akarok mindenki elõtt +-kritizálni egy márkát, szal mailcímet adj pls.
hozzáteszem hogy pont egy spéci d860p volt az egyik laptop, amin nem ment linux, speciális raid vezérlõje miatt rengeteget kellet szopni vele, valamint a rajta lévõ fire és egyéb portokat nem tudtam belõni 2 nap alatt sem. pedig veszett gyors gép voltszal a klevóról úgy általában csak privátban.
A jovo heten jon meg a notebookom. Kerdes, hogy milyen linuxot es milyen gui-t tegyek fel ra?
ez egy érdekes kérdés, ráadásul fordítva tetted fel.
az az igazán érdekes, hmilyen laptopod lesz, mivel én tudok Neked vagy 3 olyan típust mondani amire ha megszülsz sem tudsz egyelõre Linuxot tenni kompromisszumok nélkül.Többen kérdezték privátban
Mennyire sürgõs?
A válasz sûrgõs, de az elhelyezés nem annyira, de azért nem szeretnék vele karácsonyig várni.ez világos, de engedd meg h megkérdezzem:
privátban nem lett volna ésszerûbb válaszolni? tudod Te is: manapság az is nagy szó, ha vki segít, nem hogy még visszanézzen ide egy válaszért.ftp://ftp.uio.no/linux/Mandrakelinux/official/iso/10.2/i586/
ez már nem álhír….
Duron 650 CPU, nem volt húzva, nincs lesarkazva, kb 3 hónapot futott egy irodai gépben.
Szériaszáma szerint az a sorozat amelyik elméletileg vígan megy 850/900-at.
alku nélkül 2000 (ha posta akkor + posta)én a kész slackware csomagot kaptam le, mert nem volt kedvem kínozni magam
nem vadonatúj, kb két hetes.
de nem bugos, nekem *****ányosan megy. -
SzerzőBejegyzés