kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mandriva & nvidia #2015574
    kovi
    Felhasználó

      ok egy kis gépészkedéssel már okés lesz, sikerált. viszont:
      most pedig nem képes automatán indulni az xorg.

      az xlogban ott figyel a no screens found.
      viszont ha userlogin után nyomok a startx-et akkor meg beindul hibátlanul..
      rootloginra a kdm már szintén nem indul.
      visszaírva az nvidiát az xorgos nv-re, mindkettõ hibátlan…
      erre varrjak gombot.

      Hozzászólás: mandriva & nvidia #2015572
      kovi
      Felhasználó

        mini, 1 hónapon belül 🙂

        de valahogy oldjuk már meg ezt a mdk / nvid problémát pls… 🙁

        Hozzászólás: Linux + Notebook #2015528
        kovi
        Felhasználó

          Van egy olyan márka, ami A betûvel kezdõdik és R a vége.
          Abból vannak gyárilag linuxos példányok, versenyképesre szabott árral.

          Hozzászólás: Linux + Notebook #2015526
          kovi
          Felhasználó

            ha gondolod megírom a véleményem a klevóról, néhányat már adtunk el.
            de csak privátban írom, nem akarok mindenki elõtt +-kritizálni egy márkát, szal mailcímet adj pls.
            hozzáteszem hogy pont egy spéci d860p volt az egyik laptop, amin nem ment linux, speciális raid vezérlõje miatt rengeteget kellet szopni vele, valamint a rajta lévõ fire és egyéb portokat nem tudtam belõni 2 nap alatt sem. pedig veszett gyors gép volt

            szal a klevóról úgy általában csak privátban.

            Hozzászólás: Linux + Notebook #2015521
            kovi
            Felhasználó

              A jovo heten jon meg a notebookom. Kerdes, hogy milyen linuxot es milyen gui-t tegyek fel ra?

              ez egy érdekes kérdés, ráadásul fordítva tetted fel.
              az az igazán érdekes, hmilyen laptopod lesz, mivel én tudok Neked vagy 3 olyan típust mondani amire ha megszülsz sem tudsz egyelõre Linuxot tenni kompromisszumok nélkül.

              Hozzászólás: Webtárhelyet keresek SOS! #2015101
              kovi
              Felhasználó

                Többen kérdezték privátban
                Mennyire sürgõs?
                A válasz sûrgõs, de az elhelyezés nem annyira, de azért nem szeretnék vele karácsonyig várni.

                ez világos, de engedd meg h megkérdezzem:
                privátban nem lett volna ésszerûbb válaszolni? tudod Te is: manapság az is nagy szó, ha vki segít, nem hogy még visszanézzen ide egy válaszért.

                Hozzászólás: Mandriva 2005 dvd iso #2015104
                kovi
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Alkatrészek #1971904
                  kovi
                  Felhasználó

                    Duron 650 CPU, nem volt húzva, nincs lesarkazva, kb 3 hónapot futott egy irodai gépben.
                    Szériaszáma szerint az a sorozat amelyik elméletileg vígan megy 850/900-at.
                    alku nélkül 2000 (ha posta akkor + posta)

                    Hozzászólás: Wine #1987616
                    kovi
                    Felhasználó

                      én a kész slackware csomagot kaptam le, mert nem volt kedvem kínozni magam

                      Hozzászólás: Wine #1987614
                      kovi
                      Felhasználó

                        nem vadonatúj, kb két hetes.
                        de nem bugos, nekem *****ányosan megy.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 3,700