Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
yeah 😮
akkor marad a csoportos, nodepend rpm hívás.. 🙁
ergonomikus, golyós cordless Logitech egér.
Rádiófrekvenciás meg formatervezett meg görgõs meg minden.
Eredeit Logitech, nem utánygyártott szar.jó állapotban, akksik és töltõ nélkül, ps/2 vevõvel alku nélkül 2500 ft (ha posta, akkor +postaköltség)
talán még tudnivaló: 2db 1000mah – s akksit ~ 1.5 – 2 hét alatt nyal le.
Alakra kb ilyen, de mint mondtam golyós – nem optikai, aluszürke színben:

Sztem fogj egy ventit a kezedbe, bemész egy elektro boltba és megmutatod a hármas csatlakozóját. Ott megmondják a pontos nevét (egyébként „blablabla” aljzat), és adnak is belõle, filléres dolog.
Bucópapa
Akkor talán érdemesebb megtartani!!
Igen, bölcs döntés. Az egy jó és kiforrott gép, még a wolf3 is megy rajta.
Inkább pakold meg rammal(min 1G) és egy 8M cache tárral szerelt HDD-vel. Akkor szárnyra kap, eddigi saját magához képest.ha szükséges akkor a szervizünkbõl adok fel neked ilyen csatlakozót díjmentesen, egy marékkal, ha kéred.
üdv
1ébként sztem a snapshot verziók is elérhetõek tar.gz – ként, nem csak rpm-ként. A tarballal sokkal könnyebb dolgod lenne.
próbáld meg egy rpm hívással frissíteni a több csomagot, force paraméterrel.
rpm -Uvh -nodeps core1.rpm core2.rpm stb
vagy
rpm -Uvh -nodeps *.rpmpersze hogyha vmi függés kiamarad – ami valósan kellene, akkor nem fog futni a cuccod.
mivel Te vigyázol a cuccaidra – és nincs széthajtva, így:
alaplap ~5e
CPU ~ 6e (hûtõstül)
256/SD ~ 3e
128/SD ~ 2e
Ház ~ 2e (csak a táp ára, a kasznit nem mi speciel nem szoktuk árba számolni)Nos én valahogy így adnám a helyedben, ennyiért még viszik különösebb tökölés nélkül.
igen van egy rakás én pl a „superkaramba” csodát ajánlom neked
hozzávaló témák a kde-look.org – on, a karamba menü mögöttamivel elkészíthetõek ezek a flash-ek, hogy teljesen szügségtelenné váljon a windows.
ilyen program sajnos jelen pillanatban nincs. ami natív flashfejlesztõ „”készlet”” van, az meg olyan cirka 30%-ban használható. wine alatt a régebbi macrom fejlesztõkészletek mennek hibátlanul (mx elõttiek).
activex: háát. ez egy ilyen szar helyzet, ezt 100% utánozni jelen pillanatban nem lehet. Esetleg ha megpróbálsz felépíteni cvs-bõl egy friss wine-t, vagy winex-et, talán… de ez sem egy 101-es vállalkozás.
sajna ez van 🙁
-
SzerzőBejegyzés
