kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: open-office2.beta #2014695
    kovi
    Felhasználó

      yeah 😮

      akkor marad a csoportos, nodepend rpm hívás.. 🙁

      Hozzászólás: Alkatrészek #1971902
      kovi
      Felhasználó

        ergonomikus, golyós cordless Logitech egér.
        Rádiófrekvenciás meg formatervezett meg görgõs meg minden.
        Eredeit Logitech, nem utánygyártott szar.

        jó állapotban, akksik és töltõ nélkül, ps/2 vevõvel alku nélkül 2500 ft (ha posta, akkor +postaköltség)

        talán még tudnivaló: 2db 1000mah – s akksit ~ 1.5 – 2 hét alatt nyal le.
        Alakra kb ilyen, de mint mondtam golyós – nem optikai, aluszürke színben:
        Logitech_MX1000_Cordless_Mouse_SE.jpg

        Hozzászólás: Alkatrészek #1971900
        kovi
        Felhasználó

          Sztem fogj egy ventit a kezedbe, bemész egy elektro boltba és megmutatod a hármas csatlakozóját. Ott megmondják a pontos nevét (egyébként „blablabla” aljzat), és adnak is belõle, filléres dolog.

          Hozzászólás: Alkatrészek #1971898
          kovi
          Felhasználó

            Bucópapa

            Akkor talán érdemesebb megtartani!!

            Igen, bölcs döntés. Az egy jó és kiforrott gép, még a wolf3 is megy rajta.
            Inkább pakold meg rammal(min 1G) és egy 8M cache tárral szerelt HDD-vel. Akkor szárnyra kap, eddigi saját magához képest.

            Hozzászólás: Alkatrészek #1971897
            kovi
            Felhasználó

              ha szükséges akkor a szervizünkbõl adok fel neked ilyen csatlakozót díjmentesen, egy marékkal, ha kéred.

              üdv

              Hozzászólás: open-office2.beta #2014693
              kovi
              Felhasználó

                1ébként sztem a snapshot verziók is elérhetõek tar.gz – ként, nem csak rpm-ként. A tarballal sokkal könnyebb dolgod lenne.

                Hozzászólás: open-office2.beta #2014692
                kovi
                Felhasználó

                  próbáld meg egy rpm hívással frissíteni a több csomagot, force paraméterrel.

                  rpm -Uvh -nodeps core1.rpm core2.rpm stb
                  vagy
                  rpm -Uvh -nodeps *.rpm

                  persze hogyha vmi függés kiamarad – ami valósan kellene, akkor nem fog futni a cuccod.

                  Hozzászólás: Alkatrészek #1971894
                  kovi
                  Felhasználó

                    mivel Te vigyázol a cuccaidra – és nincs széthajtva, így:

                    alaplap ~5e
                    CPU ~ 6e (hûtõstül)
                    256/SD ~ 3e
                    128/SD ~ 2e
                    Ház ~ 2e (csak a táp ára, a kasznit nem mi speciel nem szoktuk árba számolni)

                    Nos én valahogy így adnám a helyedben, ennyiért még viszik különösebb tökölés nélkül.

                    Hozzászólás: Erõforrások kijelzése az asztalon #2014392
                    kovi
                    Felhasználó

                      igen van egy rakás én pl a „superkaramba” csodát ajánlom neked
                      hozzávaló témák a kde-look.org – on, a karamba menü mögött

                      Hozzászólás: Flashplayer + midi #2013482
                      kovi
                      Felhasználó

                        amivel elkészíthetõek ezek a flash-ek, hogy teljesen szügségtelenné váljon a windows.

                        ilyen program sajnos jelen pillanatban nincs. ami natív flashfejlesztõ „”készlet”” van, az meg olyan cirka 30%-ban használható. wine alatt a régebbi macrom fejlesztõkészletek mennek hibátlanul (mx elõttiek).

                        activex: háát. ez egy ilyen szar helyzet, ezt 100% utánozni jelen pillanatban nem lehet. Esetleg ha megpróbálsz felépíteni cvs-bõl egy friss wine-t, vagy winex-et, talán… de ez sem egy 101-es vállalkozás.

                        sajna ez van 🙁

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 3,700