kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,211-1,220 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Eladó Toshiba Laptop #2012915
    kovi
    Felhasználó

      említettem h 50%. sajnos nem jött be 🙁 . ha lenne annyi zsé a zsebemben, mint amennyire reggel számítottam akkor komolyan érdekelne +próbálnám 170 alá alá nyomni.

      Hozzászólás: Vga Bios Frissítése #2012917
      kovi
      Felhasználó

        általános nvidia biosz turkáló progi létezik win alá. túlhajtva 10 – bõl két kártya beszarik tõle, a maradék nyolc meg gyorsabb lesz 5 százalékkal 😆 .

        amennyiben nincs hivatalos abit égetõ prog és bios-image, akkor hagyd a rákba, sõt:
        ha van, de a kard megy rendesen akkor is hagyd, mérhetõen nem lesz gyorsabb egy kártya sem szabályos bioszokkal (ajánlott órajelek).

        egy 6600-as LE/128M nvidia ~ 30 nettó.
        egy 5700/256M ~ 22 nettó.

        ezek mérhetõen jobbak mint a tiéd, viszont a gf3-adat tudnod kell hogy sokan megirigyelnék mert sokaknak még ekkora teljesítményük sincs

        száz szónak is egy a vége: hagyd a picsába. ha gyors kártya kell, akkor egy új kártya rulez.

        Hozzászólás: Eladó Toshiba Laptop #2012911
        kovi
        Felhasználó

          50%, hogy érdekel — du néhány anyagi kérdést már tisztábban fogok látni.
          addig is kérek némi pontosítást, avagy a lényeg:
          1.,az alku mennyirõl indul?
          2.,full p4 vagy cerka?
          3.,az xp benne foglaltatott valaha az árában, vagy mellé vetted oemként?
          4.,a HK készletet el lehet-e felejteni?

          Hozzászólás: Mennyivel támogatnád a linuxfórumot? #1986833
          kovi
          Felhasználó

            no, akkor nosza. mi már megtettük.

            ui: kösz!

            Hozzászólás: Pc-t a kocsiba! #2012324
            kovi
            Felhasználó

              hát igen. 1G pendrive bármely kiskerben nettó 15 alatt van… rányomsz egyflonix-ot, damsmall-t, ezeket bootolod és a fennmaradó 950M mérettel azt csinálsz amit akarsz :).

              hdd sucks? :huh:

              Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2010998
              kovi
              Felhasználó

                ats:

                viszont ha lesz május végén
                akkor augusztusban már nem

                –de sztem akkor is lesz, csak Tövis meg ne gondolja magát.. már nagyon beleéltem magam a bográcsolásba… nyammm.

                Bbt:

                ha nem találunk jobbat, akkor megint a Cardiganban.

                –ok, nekem az is jó, a kiülõs cuccost csak azért mondtam mert jó 5letnek tûnik a szabad levegõn vedelni (bezárva viszont nem legelnek meg azok a rohadt szúnyogok)

                Hozzászólás: szabványossági elmélkedés / off #2009043
                kovi
                Felhasználó

                  az LSB2 sztetek már kézzelfogható?
                  egyáltalán van olyan diszt, mely ennek a leírásnak megfelel?

                  Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2010994
                  kovi
                  Felhasználó

                    A Déli környékén nem találtam megfelelõ ojjektumot.
                    ráadásul nekem nem valami jó az április 23. és környéke.

                    Nekem tetszik az eredeti máj21, oda várható leszek. Mivel erre az áprilisi / mostanira nem látok elég visszajelzést, erre asszem nem megyek / mennék. A déli pu a keleti országrészbõl érkezõknek szopás mert nem sok helyrõl fut be vonat (tehát keletrõl kelei vs nyugati pu rulez).

                    Hozzászólás: bináris futtatása – avagy megkövezés #2012584
                    kovi
                    Felhasználó

                      az a noexec jelent valamit

                      bakker.. nem gáz mert mindenki elnézheti, viszont kezdhetted volna ezzel is..

                      Hozzászólás: bináris futtatása – avagy megkövezés #2012576
                      kovi
                      Felhasználó

                        ha átadod a shellnek közvetlen?

                        sh halo

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,211-1,220 / 3,700