Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
említettem h 50%. sajnos nem jött be 🙁 . ha lenne annyi zsé a zsebemben, mint amennyire reggel számítottam akkor komolyan érdekelne +próbálnám 170 alá alá nyomni.
általános nvidia biosz turkáló progi létezik win alá. túlhajtva 10 – bõl két kártya beszarik tõle, a maradék nyolc meg gyorsabb lesz 5 százalékkal 😆 .
amennyiben nincs hivatalos abit égetõ prog és bios-image, akkor hagyd a rákba, sõt:
ha van, de a kard megy rendesen akkor is hagyd, mérhetõen nem lesz gyorsabb egy kártya sem szabályos bioszokkal (ajánlott órajelek).egy 6600-as LE/128M nvidia ~ 30 nettó.
egy 5700/256M ~ 22 nettó.ezek mérhetõen jobbak mint a tiéd, viszont a gf3-adat tudnod kell hogy sokan megirigyelnék mert sokaknak még ekkora teljesítményük sincs
száz szónak is egy a vége: hagyd a picsába. ha gyors kártya kell, akkor egy új kártya rulez.
50%, hogy érdekel — du néhány anyagi kérdést már tisztábban fogok látni.
addig is kérek némi pontosítást, avagy a lényeg:
1.,az alku mennyirõl indul?
2.,full p4 vagy cerka?
3.,az xp benne foglaltatott valaha az árában, vagy mellé vetted oemként?
4.,a HK készletet el lehet-e felejteni?no, akkor nosza. mi már megtettük.
ui: kösz!
hát igen. 1G pendrive bármely kiskerben nettó 15 alatt van… rányomsz egyflonix-ot, damsmall-t, ezeket bootolod és a fennmaradó 950M mérettel azt csinálsz amit akarsz :).
hdd sucks? :huh:
ats:
viszont ha lesz május végén
akkor augusztusban már nem–de sztem akkor is lesz, csak Tövis meg ne gondolja magát.. már nagyon beleéltem magam a bográcsolásba… nyammm.
Bbt:
ha nem találunk jobbat, akkor megint a Cardiganban.
–ok, nekem az is jó, a kiülõs cuccost csak azért mondtam mert jó 5letnek tûnik a szabad levegõn vedelni (bezárva viszont nem legelnek meg azok a rohadt szúnyogok)
az LSB2 sztetek már kézzelfogható?
egyáltalán van olyan diszt, mely ennek a leírásnak megfelel?A Déli környékén nem találtam megfelelõ ojjektumot.
ráadásul nekem nem valami jó az április 23. és környéke.Nekem tetszik az eredeti máj21, oda várható leszek. Mivel erre az áprilisi / mostanira nem látok elég visszajelzést, erre asszem nem megyek / mennék. A déli pu a keleti országrészbõl érkezõknek szopás mert nem sok helyrõl fut be vonat (tehát keletrõl kelei vs nyugati pu rulez).
az a noexec jelent valamit
bakker.. nem gáz mert mindenki elnézheti, viszont kezdhetted volna ezzel is..
ha átadod a shellnek közvetlen?
sh halo
-
SzerzőBejegyzés