Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
háát ha újrafordítanád az mplayer-t, azon sem lepõdnék meg ha a kért kimeneted a configure szerint már nem lenne használhatónak jelezve…
de forgasd újra + 1 kis infó: elméletileg napokon belül lesz pre7 mplayer egy rakat bugfix-szel…
a vmw profilodban mit adtál meg cd eszköznek?
az image az adatok méretével.
a cat által képzett tükör pedig természetesen a hdd ill part méretével.ne tököljetek már pls, amit írtam tükrözést cat-tal meg lehet csinálni, és nem is lesz feleslegesen létrejövõ image. ráadásul boot képes lesz a cucc – x méretû hddrõl legalább ekkora vinyóra vígan mûködik (fordítva természetesen nem, a lelógó résznél i/o errort ad..).
Ha simán másolom root-ként akkor a jogok miért változnak ? Ugyanaz a felhasználó/jelszó marad
jelszó:term igen. többi: elméletileg. gyakorlatilag majd amikor változtatni akarsz vmi állományt userként (amire engedélyed lenne), akkor permission denied. meg annyi, hogy bootfolyamat vége felé lesz egy pár „piroska”. szerintem.
de tökéletes az is. minössze azért írtam, mert kevés idõ – és nem tudtam hogy ilyen spéci hw-ed van. az fstab lehet a lényeges, mivel a gyökér változik.
ui bocs az elõbb vélelenül megszerkesztettem a kontaktodat. de visszaállítottam ám! :blink:
gp32spain.com/nazca/nazcadreams.tar.gz Sajátos, elvarászolt mászkálós platform. atomjó.
cat /dev/hdax > /dev/hday
ahol az y a helyi lemezeden lévõ, x-nél nagyobb part. a tükrözött rendszerben az fstabban lévõ gyökér helyét írd át, majd a grubot telepítsd újra a lemezrõl és kész is a mûsor.
nem másolj, mert a jogok nem lesznel uolyanok. ne írj át a grubban semmit, hanem húzd újra a cdlemezrõl bootolva(kb 30 másodperc). én legalábbis így csinálnám.
hát a 12V megvan (12v,5v,3v + ezek némelyike kell mínuszban), innentõl már csak elektronika (feszstabilizátor és szabályozó áramkör), viszont a moncsit nem tudom hogyan fogod meghajtani… esetleg egy régi tft-nek elég a 12v, és akkor legalább a moncsinál nem kell faragnod.
külön akksi, mivel a kocsi gyújtása, stb a terhelések miatt nagymértékben zavarja a kapcsokon mérhetõ feszültség egyenes képét, ráadásul egy mai masina elég sokat fogyszt, így ezt az akksit is rá kell tenni a generátorra, méghozzá egy külön generátorra….
Ja és taccspadot tegyél egér helyett szvsz.
ui emlékszem én egy kis 5 literes söröshordóba akartam egy mini-itx-es gépet faragni, de letettem róla..
Kovi az a srác aki neked szokot segíteni fordítani
nem szokott senki 🙁 majd megnézem az ogre leírást, és ha jut rá idõm nekiesek
-
SzerzőBejegyzés