Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ok, kösz már egy ideje tárgytalan. ha vkit érdekel, kire lehet számítani kelet-mo területén, akkor szívesen küldök egy-két címet privátban. van aki ingyér szállít, van aki minimális kiszállási díjjal – azonnal. mi az utóbbit választottuk.
asszem ezen a 7végén elkezdjük a szinkront is. ha nevetséges lesz akkor term megy a süllyesztõbe (a szinkrontémáknál a röhejszínvonal sajnos mindig fennáll), de majd meglátjuk.
nnnya.. (a magyar honlapon) kint van az említett hun lng állomány, mindössze egyre figyeljetek pls: ha vkinek gyengébb gépe van, és nem tudja pl 1024-ben kenni, akkor a kisebb felbontáshoz igazítva a glest.ini-ben vegye kisebbre a betûtípus megadott méretét (alapból utópia/12)
szándékosan nem privátban írok, mert ha itt válaszolsz, akkor esetleg felkeltheti bárkinek az érdeklõdését
mostanra már cégek jönnek hozzánk, hogy teszteljük a termékeiket.
Ezek szerint a meló pénzzel jár, vagy nonprofit?
Szerintünk már csak egy Linux rovat hiányzik, vagy akár egy komplett aloldal, ahol a napi rövid hírek mellett hosszabb leírások, disztr. bemutatások, letöltések, stb is megjelenne.
Bármilyen konkrétum jól jönne — pl elképzelés, rendszeresség, egyéb feladatok.
Egy informatikai portál csapata új társat keres abberrál-õrült Linuxos személyében
Ne ilyet „õrültet” keressetek, mivel ezzel rosszul jártok szvsz, vagy megégetitek magatokat. Inkább egy tapasztalt és fogalmazni tudó tapasztalt rókát, aki szívügyének tekinti a „másik” oldal részrehajlás nélküli ismertetését.
Ha van egy nagykorú ismerõsöm aki belemenne a buliba, akkor lehet h lehetnék kültag vay mi és õ beltag?
nem ajánlom ezt a fajta tapogatózást, mivel üzletben nincs barátság (ezt jegyezd meg, és magold be, mert ha tapasztalatból tudod majd Te is, akkor már legalább egyszer buktál) – ráadásul a bt – be vitt beltag tudtommal teljes vagyonával felel, ergo ha vmit bizonyíthatóan elcsesz a vezetés, akkor viszik a házadat, kutyádat, muttert meg ilyesmit.. persze csak elméleti síkon, mivel „elméletileg” kérdezed.
igen jöhet
csináltam egy életképesebb magyarítást. mindj feltöltöm valahová
1.,ext2/ext3/reiser alapból.
2.,csak az adott partot.melléklet.
-
SzerzőBejegyzés