kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: számtech hulladék #2004342
    kovi
    Felhasználó

      ok, kösz már egy ideje tárgytalan. ha vkit érdekel, kire lehet számítani kelet-mo területén, akkor szívesen küldök egy-két címet privátban. van aki ingyér szállít, van aki minimális kiszállási díjjal – azonnal. mi az utóbbit választottuk.

      Hozzászólás: Ezt láttátok már? .::glest::. #2005328
      kovi
      Felhasználó

        asszem ezen a 7végén elkezdjük a szinkront is. ha nevetséges lesz akkor term megy a süllyesztõbe (a szinkrontémáknál a röhejszínvonal sajnos mindig fennáll), de majd meglátjuk.

        Hozzászólás: Ezt láttátok már? .::glest::. #2005326
        kovi
        Felhasználó

          nnnya.. (a magyar honlapon) kint van az említett hun lng állomány, mindössze egyre figyeljetek pls: ha vkinek gyengébb gépe van, és nem tudja pl 1024-ben kenni, akkor a kisebb felbontáshoz igazítva a glest.ini-ben vegye kisebbre a betûtípus megadott méretét (alapból utópia/12)

          Hozzászólás: Cikkírót keresünk Linux rovatba #2010845
          kovi
          Felhasználó

            szándékosan nem privátban írok, mert ha itt válaszolsz, akkor esetleg felkeltheti bárkinek az érdeklõdését

            mostanra már cégek jönnek hozzánk, hogy teszteljük a termékeiket.

            Ezek szerint a meló pénzzel jár, vagy nonprofit?

            Szerintünk már csak egy Linux rovat hiányzik, vagy akár egy komplett aloldal, ahol a napi rövid hírek mellett hosszabb leírások, disztr. bemutatások, letöltések, stb is megjelenne.

            Bármilyen konkrétum jól jönne — pl elképzelés, rendszeresség, egyéb feladatok.

            Egy informatikai portál csapata új társat keres abberrál-õrült Linuxos személyében

            Ne ilyet „õrültet” keressetek, mivel ezzel rosszul jártok szvsz, vagy megégetitek magatokat. Inkább egy tapasztalt és fogalmazni tudó tapasztalt rókát, aki szívügyének tekinti a „másik” oldal részrehajlás nélküli ismertetését.

            Hozzászólás: Ha céget szeretnék #2010576
            kovi
            Felhasználó

              Ha van egy nagykorú ismerõsöm aki belemenne a buliba, akkor lehet h lehetnék kültag vay mi és õ beltag?

              nem ajánlom ezt a fajta tapogatózást, mivel üzletben nincs barátság (ezt jegyezd meg, és magold be, mert ha tapasztalatból tudod majd Te is, akkor már legalább egyszer buktál) – ráadásul a bt – be vitt beltag tudtommal teljes vagyonával felel, ergo ha vmit bizonyíthatóan elcsesz a vezetés, akkor viszik a házadat, kutyádat, muttert meg ilyesmit.. persze csak elméleti síkon, mivel „elméletileg” kérdezed.

              Hozzászólás: Pályázatok, versenyek, pénzdíjak #2008665
              kovi
              Felhasználó
                Hozzászólás: jatekport.linuxuser.hu + új projekt #1993573
                kovi
                Felhasználó

                  igen jöhet

                  Hozzászólás: Ezt láttátok már? .::glest::. #2005325
                  kovi
                  Felhasználó

                    csináltam egy életképesebb magyarítást. mindj feltöltöm valahová

                    Hozzászólás: #2008749
                    kovi
                    Felhasználó

                      1.,ext2/ext3/reiser alapból.
                      2.,csak az adott partot.

                      Hozzászólás: UT 2004 vs. UHU 1.2 #2003661
                      kovi
                      Felhasználó

                        melléklet.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 3,700