Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
az rtcw, mohaa az készen van, elég részletesen — kb 50 képpel (este nekiültem 🙂 )
cod jöhet, viszont tedd bele pls hogyan lehet életet lehelni belé’ wrapperrelszal kösz
Ezért kérdem, hogy az UHU 1.2 csomagjai kompatibilisek-e az UHU 1.1.1-es rendszerrel; vagy felmennek, csak veszélyes dolog ilyen „kevert rendszert” csinálni; vagy egyáltalán nem is fognak mûködni vele (úgyhogy marad a forrásból fordítás)?
utóbbi. UHU12 csomag: frissebb / eltérõ rendszerkomponensekre van fordítva, esetleg eltérõ prefixekkel. ha megy vmi akkor ok, viszont én nem tenném a helyedben (esetleg egy-két egyszerûbb progi belefér, de komolyabb alkalmazást inkább ne 11 csomagból). Egy rövid ideig marad a fordítás Nektek.
—nektek, UHUsoknak . bocs félreérthetõ volt.
most kezdem el csinálni a második számot. cirka 2-3 hét kell az elkészültéhez.
akinek van kedve segíteni, szívesen fogadok akármilyen helpet. aki szeretné egy – két arra érdemes anyagát látni a cdlemezen az dobjon mailt.-az új szám vezérfonala a 2.világháború körül fog mozogni.
-a gimp videókat megismételjük élvezhetõbb felbontásban, talán egy-egy írott instrukcióval is.
-minden más dolog képlékeny. ezért jöhetnek a helpek, amit köszönettel veszek / vennék.kovi/kukac?linuxforum_hu
lejátszáskor már nem kell rootnak lenned.
ui lehet hogy nincs xv meghajtód?ui2 nem su- hanem csak simán su.
qrvajódolog ez az ötven, de azt sztem kösd ki hogy x induló kell az életképes versenyhez, mert ha indulnak 20-an, az neked min ~ 30 mínusz… ameggondolom’ nem hiányzik…
tõlem ezek nyugodtan mehetnek, esélyük sem lesz.
50ft-ért meg sztem megéri kicsit tornázni, mert 5 óra alatt meg lehet kerálni a világ legtutibb desktoptémáját, és órabérben az még mindig 10e…. ami egy mérnöki órabér ~ ötszöröse…
a mostani karambatémámmal kb 3 órát szültem míg ment rendesen. az ikonokkal kb fél órát szerkesztettem. Ennyi meló meg is látszik rajta, érdemlegesen és mérhetõen különb bármelyik gyári témánál, így tõlem a gyári témák is mehetnek — csak szar lesz az esélyük a turbózottakkal / egyéniekkel szemben.
-ha nem tudod csatolni, akkor az iso szar vagy nem igazán szabvány.
-ha tudod csatolni nézd meg pls mi van a mountpointon.
-ha tudod csatolni, és ott a film szerkezete a mountpointon akkor az mplayerben be kell állítanod mint írtam az eszköznévnek a mp-ot. majd jobb klikk dvd->lemez megnyitása.
-érdekes lehet az mplayer verziója, mert amit írsz az valójában egy kodeknyûg amitõl nem kellene kiakadnia…
-esetleg a mountpointban tovább lépve, ahol a vobok vannak: mplayer -vo xv *.vob -alang=hu esetleg a man szerinti audiosáv-számazonosításbocs ez utóbbit fejbõl nem verem, szal man mplayer -> a közepe felé nézegesd bõszen..
régen volt itt egy tartalmas és áttekinthetõ online doksi ami úgy eltûnt mint gólyafos a levegõben.
http://dev.uhulinux.hu/uhubuild
itt volt. vki?mivel készült az az izó?
-
SzerzőBejegyzés