kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,251-1,260 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: jatekport.linuxuser.hu + új projekt #1993569
    kovi
    Felhasználó

      az rtcw, mohaa az készen van, elég részletesen — kb 50 képpel (este nekiültem 🙂 )
      cod jöhet, viszont tedd bele pls hogyan lehet életet lehelni belé’ wrapperrel

      szal kösz

      kovi
      Felhasználó

        Ezért kérdem, hogy az UHU 1.2 csomagjai kompatibilisek-e az UHU 1.1.1-es rendszerrel; vagy felmennek, csak veszélyes dolog ilyen „kevert rendszert” csinálni; vagy egyáltalán nem is fognak mûködni vele (úgyhogy marad a forrásból fordítás)?

        utóbbi. UHU12 csomag: frissebb / eltérõ rendszerkomponensekre van fordítva, esetleg eltérõ prefixekkel. ha megy vmi akkor ok, viszont én nem tenném a helyedben (esetleg egy-két egyszerûbb progi belefér, de komolyabb alkalmazást inkább ne 11 csomagból). Egy rövid ideig marad a fordítás Nektek.

        —nektek, UHUsoknak . bocs félreérthetõ volt.

        Hozzászólás: jatekport.linuxuser.hu + új projekt #1993567
        kovi
        Felhasználó

          most kezdem el csinálni a második számot. cirka 2-3 hét kell az elkészültéhez.
          akinek van kedve segíteni, szívesen fogadok akármilyen helpet. aki szeretné egy – két arra érdemes anyagát látni a cdlemezen az dobjon mailt.

          -az új szám vezérfonala a 2.világháború körül fog mozogni.
          -a gimp videókat megismételjük élvezhetõbb felbontásban, talán egy-egy írott instrukcióval is.
          -minden más dolog képlékeny. ezért jöhetnek a helpek, amit köszönettel veszek / vennék.

          kovi/kukac?linuxforum_hu

          Hozzászólás: DVD iso lejátszása #2008984
          kovi
          Felhasználó

            lejátszáskor már nem kell rootnak lenned.
            ui lehet hogy nincs xv meghajtód?

            ui2 nem su- hanem csak simán su.

            Hozzászólás: Pályázatok, versenyek, pénzdíjak #2008646
            kovi
            Felhasználó

              qrvajódolog ez az ötven, de azt sztem kösd ki hogy x induló kell az életképes versenyhez, mert ha indulnak 20-an, az neked min ~ 30 mínusz… ameggondolom’ nem hiányzik…

              Hozzászólás: Pályázatok, versenyek, pénzdíjak #2008644
              kovi
              Felhasználó

                tõlem ezek nyugodtan mehetnek, esélyük sem lesz.

                50ft-ért meg sztem megéri kicsit tornázni, mert 5 óra alatt meg lehet kerálni a világ legtutibb desktoptémáját, és órabérben az még mindig 10e…. ami egy mérnöki órabér ~ ötszöröse…

                Hozzászólás: Pályázatok, versenyek, pénzdíjak #2008642
                kovi
                Felhasználó

                  a mostani karambatémámmal kb 3 órát szültem míg ment rendesen. az ikonokkal kb fél órát szerkesztettem. Ennyi meló meg is látszik rajta, érdemlegesen és mérhetõen különb bármelyik gyári témánál, így tõlem a gyári témák is mehetnek — csak szar lesz az esélyük a turbózottakkal / egyéniekkel szemben.

                  Hozzászólás: DVD iso lejátszása #2008982
                  kovi
                  Felhasználó

                    -ha nem tudod csatolni, akkor az iso szar vagy nem igazán szabvány.
                    -ha tudod csatolni nézd meg pls mi van a mountpointon.
                    -ha tudod csatolni, és ott a film szerkezete a mountpointon akkor az mplayerben be kell állítanod mint írtam az eszköznévnek a mp-ot. majd jobb klikk dvd->lemez megnyitása.
                    -érdekes lehet az mplayer verziója, mert amit írsz az valójában egy kodeknyûg amitõl nem kellene kiakadnia…
                    -esetleg a mountpointban tovább lépve, ahol a vobok vannak: mplayer -vo xv *.vob -alang=hu esetleg a man szerinti audiosáv-számazonosítás

                    bocs ez utóbbit fejbõl nem verem, szal man mplayer -> a közepe felé nézegesd bõszen..

                    Hozzászólás: Csomag Készítés #2009065
                    kovi
                    Felhasználó

                      régen volt itt egy tartalmas és áttekinthetõ online doksi ami úgy eltûnt mint gólyafos a levegõben.
                      http://dev.uhulinux.hu/uhubuild
                      itt volt. vki?

                      Hozzászólás: DVD iso lejátszása #2008980
                      kovi
                      Felhasználó

                        mivel készült az az izó?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,251-1,260 / 3,700