Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mérhetõen jobb, viszont az ex-php site sebességét még nem éri el.
szerintem okés, ma otthon is +nézem a saját gépemen, ott komolyabb a hw és a sw is. Elsõ személyes próba szerint szvsz kissé kevés benne az egység, de elleszek vele 🙂
ui a valaha volt legjobb stratégia (körökre osztva) az Incubation a hiperfenomenális audiotrackjeivel együtt– ebbõl viszont sajna nincs lin verzió, és semmilyen trükkel sem megy. incubation
jajj most hogy nézegetem fáj a szívem, az ujjam meg bizsereg —
screenshot..Edina UHU11-én próbáltam, gf2ti kártyával és megy 🙂 igaz hogy elég sokmindent le kellett venni a grafikájából..
okés igaz: a kérdést módosítottam is egy kicsit. na szóval eddig 3 fõ — de jó lenne, ha estére testes lenne a lista!
+ne haragudjatok, de elég õrültség egy ftp jelszavát meg ilyesmit publikusra tenni:
csak fel kell töltenie vkinek rá egy kis pedofíliát, vagy terrorista szart és máris bajban van mindenki, aki oda konnektelt…..
nem szólnék nagyon bele, de az a marha nagy igazság, hogy win alatt is rontottunk már el ntfs partot egy ártatlan átméretezéssel, kereskedelmi programmal — jó kis adatvesztés volt… 🙁 — kíváncsi vagyok hogy a készülõ winfs-t lehet – e majd egyáltalán manipulálni hivatalos ms eszköz nélkül…
1. yast, és konnekt inet. a többi adja magát
2. suse ftp, simán download a gcc*.rpm csomagokra, majd kpackage, vagy egy sima rpm hívás és benyomod õket.
3. esetleg ha a többcd-s változatod van, akkor azon minden ott figyel és a yast onnan is le tudja szedni…bezmeg, bazmeg, bazmeg!
mámegint reklám tényleg. a jóqéletbe, nincs is jobb dolgom… ezt a kölyköt beblokkolom engedelmetekkel.
ezt már kitöröltem a múlt héten.
üdv -
SzerzőBejegyzés