kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,271-1,280 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Javaslatok #1967561
    kovi
    Felhasználó

      mérhetõen jobb, viszont az ex-php site sebességét még nem éri el.

      Hozzászólás: Ezt láttátok már? .::glest::. #2005291
      kovi
      Felhasználó

        szerintem okés, ma otthon is +nézem a saját gépemen, ott komolyabb a hw és a sw is. Elsõ személyes próba szerint szvsz kissé kevés benne az egység, de elleszek vele 🙂

        ui a valaha volt legjobb stratégia (körökre osztva) az Incubation a hiperfenomenális audiotrackjeivel együtt– ebbõl viszont sajna nincs lin verzió, és semmilyen trükkel sem megy. incubation

        jajj most hogy nézegetem fáj a szívem, az ujjam meg bizsereg —
        screenshot..

        Hozzászólás: Ezt láttátok már? .::glest::. #2005289
        kovi
        Felhasználó

          Edina UHU11-én próbáltam, gf2ti kártyával és megy 🙂 igaz hogy elég sokmindent le kellett venni a grafikájából..

          Hozzászólás: Linuxfórum támogatás #2008131
          kovi
          Felhasználó

            okés igaz: a kérdést módosítottam is egy kicsit. na szóval eddig 3 fõ — de jó lenne, ha estére testes lenne a lista!

            Hozzászólás: Ezt láttátok már? .::glest::. #2005288
            kovi
            Felhasználó
              Hozzászólás: Ezt láttátok már? .::glest::. #2005286
              kovi
              Felhasználó

                +ne haragudjatok, de elég õrültség egy ftp jelszavát meg ilyesmit publikusra tenni:

                csak fel kell töltenie vkinek rá egy kis pedofíliát, vagy terrorista szart és máris bajban van mindenki, aki oda konnektelt…..

                Hozzászólás: parted vs. /dev/hda hiba #2006600
                kovi
                Felhasználó

                  nem szólnék nagyon bele, de az a marha nagy igazság, hogy win alatt is rontottunk már el ntfs partot egy ártatlan átméretezéssel, kereskedelmi programmal — jó kis adatvesztés volt… 🙁 — kíváncsi vagyok hogy a készülõ winfs-t lehet – e majd egyáltalán manipulálni hivatalos ms eszköz nélkül…

                  Hozzászólás: c, gcc #2006592
                  kovi
                  Felhasználó

                    1. yast, és konnekt inet. a többi adja magát
                    2. suse ftp, simán download a gcc*.rpm csomagokra, majd kpackage, vagy egy sima rpm hívás és benyomod õket.
                    3. esetleg ha a többcd-s változatod van, akkor azon minden ott figyel és a yast onnan is le tudja szedni…

                    Hozzászólás: Ven egy 5letem #2006349
                    kovi
                    Felhasználó

                      bezmeg, bazmeg, bazmeg!

                      mámegint reklám tényleg. a jóqéletbe, nincs is jobb dolgom… ezt a kölyköt beblokkolom engedelmetekkel.

                      Hozzászólás: Ven egy 5letem #2006348
                      kovi
                      Felhasználó

                        ezt már kitöröltem a múlt héten.
                        üdv

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,271-1,280 / 3,700