Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
figyu csipa a topikodat egy fél órán belül törlöm, de nyugodtan visszateheted ide a nyitókontaktot, csak arra kérlek a piac nevû topikfába tedd. ott ráadásul többen is átnézik.
–ja és az sem ártana ha a címe utalna eladó routerre vagy ilyesmi, mert mindenképpen korrektebb lenne úgy
üdv
esetleg az egész géntu linuxot átnyomhatod egy elég triviális módsz@rr@l:
cat /dev/hda2 > /dev/hdamittudomén
aztán az mbr-ben lévõ betöltõmanagert megírod, hogy a /dev/mittudénrõl is húzzon rendszert, a /dev/mittudoménen terpeszkedõ rendszeren pedig az fstabot és egy-két initszriptet módosítasz hogy /dev/mittudmén legyen a gyökér az aktuális gentoodon. OSZT ennyi.ergo a cat lemeztükrözésre is használható, pl teljes merevlemezbackupot szoktam csinálni havonta, így:
cat /dev/hda > /dev/hdb
és várok a seggemen egy fél órát, amíg megcsinálja. most pl jól jött mert totál beszart a merevlemezem, és miután kihajítottam a pitsába, visszatükröztem az utolsó mentést egy új hdd-re, így csak egy heti munkám lett oda — nem pedig egy éves. javaslom mindenkinek meglépni ezeket a trükköket.
vazz. én meg szokásomhoz híven marhára megfeledkeztem az egészrõl. de mindegy mert mostmár görcsöt kötök a pöc.. vagy inkább a cipõfûzõmre és szerdán megkapod amit ígértam (akkor melózok legköz.)
szorri, igyekszem pótolni.
én ha megfeszülök sem tudom elindítani, tökmindegy melyik gcc, mivel a xercest nem tudom felrakni. a rakat deklarációs hibát és egyeb szarul megadott utakat kijavítom a forrásban (kb 2 óra meló), de az obj mappába lépve a make nem talál semmit (mivel nincs ott semmi). ergo itt kifulladtam, xercest nem tudok foltozni 🙁 és nem is akarok. slaki csomagot tud vki (mármint xerces-c bináris csomagot)?
nálam is ua hiba értelemszerûen mint az elõbb írtaknál, mert ugyebár nincs xerces 🙁 a tököm teli van ezzel telibevert parserrel – más vajon miért nem volt jó nekik?
Nálunk a fõsulin programozás tárgyból szerette volna megkérdezni a konzultációs
idõpontokat az egy szem leányzó a csoportunkban, mire a tanár kijelentette, hogy
„Maga ne jöjjön el. Nálam nem megy át!”valószínûleg egy mocskos kis buzi volt
Háááát.. nõnapot mi tartunk / tartottunk, mindig is tartottunk. Ilyenkor egy kis figyelmességgel én mindig meglepem arra érdemes ismerõseimet.. Viszont igazság szerint az igazi nõnap az lenne amelyiken a lányok / nõk itt Debrecenben ugyanolyan eséllyel indulnának bármilyen téren, mint mi. Mert pl amikor a nõnap lement másnap már megint ott tartottunk, hogy most Edináék azon forogtak: honnan a fenébõl lesz normális állásuk stb stb.
mai szemmel rettenet, ráadásul a kde2 már a saját idejében sem volt bugmentes.
az általam használt 3x verzió slakira forgatva még nem hibázott/bugzott – bár gondolom ez elég hihetetlen, de ha hibás lenne nem használnám. errefel aktívan támaszkjodok rá. engem nem fog meg a félkopasz ice meg stb ablakkezelõ, ha nagyon lightlre lenne szükségem akkor is max blackboxot használnék..suse7x: nekem sincsenek rossz emlékeim, viszont abba is gondolj bele, hogy akkortájt nem használtunk olyan nagy elánnal Szabad Rendszert, mint most… magamból kiindulva és a mostani feladatok számosságát tekintve személy szerint kb negyedannyira használtam az említett disztribúciót, mint a mostani rendszeremet.
de vissza az elejéhez: a winex elõtt megnézném a témát a helyedben egy friss wine builddel, mert az biz’ jobban használható wrapper, mint a winex mostanság.. hiába mondaná bárki teljes biztonsággal, hogy igen fut wrappert a haeg – mint már láthattad már a fórumon: az ilyen mondatok szart sem érnek, mert nálad nem biztos hogy rendben lesz.
2002…érted… zsuzsi7x, kde2.0… rettenet…
bocs nem haegemonia, ez egy régi – régi rendszerem winex2-vel, galaktika2. viszont a játék motorja tudtommal hasonlatos, így sztem mennie kéne…
amennyiben ez egy csak egy lng akkor igen…
-
SzerzőBejegyzés