kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,291-1,300 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ezt láttátok már? .::glest::. #2005244
    kovi
    Felhasználó

      1. kint az r5
      2. a fordított xerces nem jó. próbálok magamtól fordítani egyet 🙁 lehet a c lib csinálja a galibát 🙁

      Hozzászólás: Játékok futtatása #2005752
      kovi
      Felhasználó

        Nekem is volt anno forrasztott alaplapom, egy felületszerelt fesszabályzó IC-t forrasztottak vissza rá. Utána nálam sirályul ment évekig, most Edina haszálja.. Azért nem egy életbiztosítás, mivel ugyebár egy lap jó sokrétegû nyákra épít….

        Hozzászólás: Játékok futtatása #2005750
        kovi
        Felhasználó

          egy új wine már alapszintû dx9 kompatibilis réteggel áldja meg a játékodat, miközben ingyér van és mostanra egész használható stuff… akár magadnak is építhetsz egyet

          az új winexek meg szerintem is trógerek, kezdve a 3-as szériával… ha vki ezért pénzt ad, elment az esze — ha pedig felépíti cvs-bõl akkor meg annál mindenképp többet ér egy wine.

          ui az 1nsane winex2-vel tényleg csodálatosan ment anno…

          de azért azt elárulhatnád hogy milyen grafkardod van, és a winexed gyári transgaming vagy te ‘cvs-ted’, illetve a konfigját átnézted -e rendesen, mivel abban rengeteg buktató van.

          A rohadéknak nem tetszett hogy fordítva raktam bele a memóriát

          Te tudsz olyan alaplapot, amiben ez kivitelezhetõ?.. a memórián lévõ nem szimmertrikus elhelyezésû alsó hornyok miatt lehetetlen amit írsz…

          Hozzászólás: Ezt láttátok már? .::glest::. #2005243
          kovi
          Felhasználó

            hááááát szorri igen leléceltem, mert valójában tegnap szabin voltam, csupán egy pályázatot feltölteni jöttem be (csak munkahelyemen van ingyérnet).
            ma hazaviszem a három mellékletet (mivel megérkezett), kipróbálom és ha bejön természetesen kiteszem a lapomra. szóval thnx.

            Hozzászólás: Ezt láttátok már? .::glest::. #2005236
            kovi
            Felhasználó

              ha megoldható, akkor megköszönöm. slaki alatt használnám, de valószínûleg menni fog az idegen bináris is, ha 334 – el fordul.
              kovi.kukac.linuxforum.pont.hu

              Hozzászólás: Ezt láttátok már? .::glest::. #2005234
              kovi
              Felhasználó

                a xerces forrásával kb 2 órát szoptam mert teli van hibás deklarációval meg hibár relatív utakkal. viszont amikor egy obj mappába akar lépni, amiben mindössze egy makefile van, akkor hiába a ‘make -C /obj -k’, akkor is megszakad, mert hogy nincs is mit csinálni… 🙁 bináris csomagot tudtok ebbõl (mindegy milyen rendszerre) valahol? 1általán létezik-e? kipróbálnám azzal is…

                Hozzászólás: Ezt láttátok már? .::glest::. #2005226
                kovi
                Felhasználó

                  reméltem is hogy nem adod fel ily könnyen… de tiszta jóindulatból mondom tényleg nem egyszerû eset. mivel már eleget szívtam most inkább egy független binárist keresek…

                  Hozzászólás: Ezt láttátok már? .::glest::. #2005222
                  kovi
                  Felhasználó

                    megszülsz míg lefordítod … 🙁

                    Hozzászólás: Egy olyan programot keresek ami… #2005697
                    kovi
                    Felhasználó

                      helyesbítenék:
                      kismillió katalogizáló

                      Hozzászólás: Egy olyan programot keresek ami… #2005696
                      kovi
                      Felhasználó

                        hasznos topik, így senki sem fogja törölni abban biztos lehetsz
                        egyébként gtkatalog

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,291-1,300 / 3,700