kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,301-1,310 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Warcraft 2 BNE + wine 200403xx #2005521
    kovi
    Felhasználó

      el leszel páholva 🙂 na de félre a viccet

      nem freecreftról van szó, hanem stratagusról
      végigjátszható az egész champaign
      még1*: ne emulálj mert az mindig nagyon SZ@R megoldás

      üdv

      Hozzászólás: Ezt láttátok már? .::glest::. #2005219
      kovi
      Felhasználó

        kész is van vagy 3 verzió… viva open source!
        KATT IDE

        Hozzászólás: Warcraft 2 BNE + wine 200403xx #2005519
        kovi
        Felhasználó

          natívan is játszható:
          kattints az aláírásomra, és keresd a war 2-t a játékok közt.
          azzal a módszerrel tutira nem szaggat ….

          Hozzászólás: melyik a „legiXPésebb” disztro? #2005134
          kovi
          Felhasználó

            bP

            Hozzászólás: hardveres mpeg-2 rögzités PCTV-n #2005052
            kovi
            Felhasználó

              ok szorri

              viszont mind a mai napig jönnek ilyen PINN. kártyák a boltba..
              na de akkor most milyen cpu van rajta???

              Hozzászólás: hardveres mpeg-2 rögzités PCTV-n #2005050
              kovi
              Felhasználó

                azzal a kártyával legjobb tudomásom szerint nem_lehet_hw_tömöríteni, mint ahogy semelyik bt8x8/ conexant processzoros tvkártyával sem. a bemenõ jelet csupán a „cpu ereje” alakítja át egyéb rögzíthetõ jelfolyammá, ehhez kell pl win alatt a „rejtélyes driver”.

                hw enkódolni leginkább atiféle rage theater processzorok, illetve a hw mpeg kártyák tudnak.

                Hozzászólás: usb pendrive – most akkor hogy is kell? #2005004
                kovi
                Felhasználó

                  scsi modulok be vannak töltve?

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948526
                  kovi
                  Felhasználó

                    1.,mindegy milyen méret…
                    2.,kösz Deus, megnéztem, igazi kis szörnyeteget találtál… 🙂

                    amolyan magyar szalmababát keresek, amit egy gyerekmesés swf-be be lehet tenni.. vki pls.. ha van vkinél kisgyerek, mesekönyv szkenneljen nekem egyet szépen pls…

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948523
                    kovi
                    Felhasználó

                      1., az adományokat értik ez alatt a nonprofit szarság alatt, abból meg adott rendesen
                      2., úgyis csak akkor használhatja a „szõrt”, ha angol állampolgár lesz, egyébként nem.
                      ennyi

                      –babás képeket nem tud akkor senki? :huh:

                      Hozzászólás: Játékok és hang #2004846
                      kovi
                      Felhasználó

                        /home/$prefix/.q3a
                        vagy .quake3

                        abban van a default.cfg, illetve az id mappán is fellelhetõ némelyik portverziónál.

                        de ha vmit nagyon elkeféltél töröld a személyes, rejtett quake mappádat és indítsd újból a q3-at, és alapból megy minden (csak az addigi kitüntetéseidnek lõttek)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,301-1,310 / 3,700