Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
el leszel páholva 🙂 na de félre a viccet
nem freecreftról van szó, hanem stratagusról
végigjátszható az egész champaign
még1*: ne emulálj mert az mindig nagyon SZ@R megoldásüdv
natívan is játszható:
kattints az aláírásomra, és keresd a war 2-t a játékok közt.
azzal a módszerrel tutira nem szaggat ….bP
ok szorri
viszont mind a mai napig jönnek ilyen PINN. kártyák a boltba..
na de akkor most milyen cpu van rajta???azzal a kártyával legjobb tudomásom szerint nem_lehet_hw_tömöríteni, mint ahogy semelyik bt8x8/ conexant processzoros tvkártyával sem. a bemenõ jelet csupán a „cpu ereje” alakítja át egyéb rögzíthetõ jelfolyammá, ehhez kell pl win alatt a „rejtélyes driver”.
hw enkódolni leginkább atiféle rage theater processzorok, illetve a hw mpeg kártyák tudnak.
scsi modulok be vannak töltve?
1.,mindegy milyen méret…
2.,kösz Deus, megnéztem, igazi kis szörnyeteget találtál… 🙂amolyan magyar szalmababát keresek, amit egy gyerekmesés swf-be be lehet tenni.. vki pls.. ha van vkinél kisgyerek, mesekönyv szkenneljen nekem egyet szépen pls…
1., az adományokat értik ez alatt a nonprofit szarság alatt, abból meg adott rendesen
2., úgyis csak akkor használhatja a „szõrt”, ha angol állampolgár lesz, egyébként nem.
ennyi–babás képeket nem tud akkor senki? :huh:
/home/$prefix/.q3a
vagy .quake3abban van a default.cfg, illetve az id mappán is fellelhetõ némelyik portverziónál.
de ha vmit nagyon elkeféltél töröld a személyes, rejtett quake mappádat és indítsd újból a q3-at, és alapból megy minden (csak az addigi kitüntetéseidnek lõttek)
-
SzerzőBejegyzés